M1 zgarnij nową hybrydę lub tysiaka
 
Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Tłumy na koncercie Mrozu w Galerii Jurajskiej [zdjęcia]

Tłumy fanów szalały wczoraj podczas koncertu Mrozu w Galerii Jurajskiej. Artysta dał tam ponad godzinny koncert, spotkał się także z fanami.
 
Podczas występu jednego z najpopularniejszych dziś piosenkarzy w Polsce można było usłyszeć największe przeboje artysty, w tym kawałki pochodzące z ostatniej płyty „Rollercoaster”,  będącej efektem współpracy m.in. z producentem Dryskullem, a także Tomsonem z Afromental i raperem Frenchy. Nie zabrakło także hitów z płyt  - „Vabank” i  „Miliony monet”.
 
Mrozu, czyli Łukasz Mróz, ma 27 lat i kilkanaście przebojów na swoim koncie. Zadebiutował w 2009 roku płytą „Miliony monet”. Pojawiał się także gościnnie na płytach m.in. TeDe, DJ Frodo i RasLusta. 
W 2014 roku zgarnął aż 2 nagrody ESKA Music Awards, w tym w kategorii „Najlepszy artysta”. Nagrodzono go także za teledysk „Nie mamy nic do stracenia”. Ten ostatni na YouTube ma już ponad 4,2 miliona wyświetleń!
 

 

 
 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta