Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

ZIEMIANIE BUDZIK DZWONI - 62 POPIS Społecznej Szkoły Baletowej i Społecznego Ogniska Baletowego już za nami.

W niedzielę, 13 czerwca 2021, w sali Filharmonii Częstochowskiej im. B. Hubermana odbył się 62 POPIS uczniów Społecznej Szkoły Baletowej i Społecznego Ogniska Baletowego,  będący uwieńczeniem trudnego i nietypowego roku nauki.

 

POPIS wystawiony został dwukrotnie o godzinie 12.00 i o godzinie 16.00. i składał  się z dwóch części zupełnie odmiennych w swoim charakterze.
 

Pierwsza część ,, ZIEMIANIE BUDZIK DZWONI" jest spektaklem edukacyjnym, zwracającym uwagę na problemy ekologiczne z jakimi musimy się mierzyć. Stworzona przez Miłosza Wojtyrę animacja komputerowa drogi mlecznej przenosi nas w kosmos, gdzie tancerze odwiedzają kolejne planety.

Choreografie opowiadające o każdej planecie przygotowali wybitni, wieloletni pedagodzy Szkoły i Ogniska m.in.: Urszula Brylewska, Małorzata Fertacz, Ilona Pułkownik, Aneta Wojtyra, Katarzyna Grysko.
 
Druga część "MUSICALE" ilustrowana muzyką  z największych musicali świata miała  przede wszystkim bawić młodych artystów i publiczność.
Mogliśmy podziwiać między innymi własne, autorskie prace choreograficzne,  przygotowane samodzielnie przez uczennice.  
 
Profesjonalne i wciągające choreografie, kolorowe kostiumy oraz nowoczesna  scenografia
dostarczyły wszystkim odbiorcom niezapomnianych wrażeń artystycznych.
Publiczność nagrodziła twórców spektaklu owacjami na stojąco. 
 
Pedagogom, młodym tancerzom oraz rodzicom gratulujemy i życzymy udanych wakacji. 
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z popisu.
 
 
Foto: Dorota Gęsiarz