Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

ZIEMIANIE BUDZIK DZWONI - 62 POPIS Społecznej Szkoły Baletowej i Społecznego Ogniska Baletowego już za nami.

W niedzielę, 13 czerwca 2021, w sali Filharmonii Częstochowskiej im. B. Hubermana odbył się 62 POPIS uczniów Społecznej Szkoły Baletowej i Społecznego Ogniska Baletowego,  będący uwieńczeniem trudnego i nietypowego roku nauki.

 

POPIS wystawiony został dwukrotnie o godzinie 12.00 i o godzinie 16.00. i składał  się z dwóch części zupełnie odmiennych w swoim charakterze.
 

Pierwsza część ,, ZIEMIANIE BUDZIK DZWONI" jest spektaklem edukacyjnym, zwracającym uwagę na problemy ekologiczne z jakimi musimy się mierzyć. Stworzona przez Miłosza Wojtyrę animacja komputerowa drogi mlecznej przenosi nas w kosmos, gdzie tancerze odwiedzają kolejne planety.

Choreografie opowiadające o każdej planecie przygotowali wybitni, wieloletni pedagodzy Szkoły i Ogniska m.in.: Urszula Brylewska, Małorzata Fertacz, Ilona Pułkownik, Aneta Wojtyra, Katarzyna Grysko.
 
Druga część "MUSICALE" ilustrowana muzyką  z największych musicali świata miała  przede wszystkim bawić młodych artystów i publiczność.
Mogliśmy podziwiać między innymi własne, autorskie prace choreograficzne,  przygotowane samodzielnie przez uczennice.  
 
Profesjonalne i wciągające choreografie, kolorowe kostiumy oraz nowoczesna  scenografia
dostarczyły wszystkim odbiorcom niezapomnianych wrażeń artystycznych.
Publiczność nagrodziła twórców spektaklu owacjami na stojąco. 
 
Pedagogom, młodym tancerzom oraz rodzicom gratulujemy i życzymy udanych wakacji. 
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z popisu.
 
 
Foto: Dorota Gęsiarz

 

 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta