Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Dobry Wieczór Kawalerski w Filharmonii

17.05 2014 - Filharmonia Częstochowska 
godz. 20.00

"Dobry Wieczór Kawalerski” - to świetna komedia w gwiazdorskiej obsadzie, w której oprócz dobrej zabawy, jest także miejsce na poszukiwanie odpowiedzi na pytania o sens i znaczenie miłości i przyjaźni. 

 Akcja sztuki dzieje się podczas wieczoru kawalerskiego Młodego w grupie jego najbliższych przyjaciół. Nagle pojawia się Miki, ale czy o taki striptiz chodziło?...

 Postaci wymieniają poglądy na temat relacji damsko-męskich, które stają się zadziwiająco prawdziwe i coraz trafniejsze im bardziej otwarci stają się nasi bohaterowie podczas tego zakrapianego alkoholem wieczoru.

 A na koniec zaskoczenie - pomysł, za który otrzymano nagrodę na Festiwalu Komedii w Siedlcach!
 

 Premiera spektaklu odbyła się 5 lutego 2012 r. w Teatrze Palladium w Warszawie. Od tego czasu spektakl wielokrotnie gościł na scenach całego kraju i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest nierzadko oklaskiwany brawami na stojąco, przy salach pełnych widowni.

reżyseria: Piotr Nowak
autor: Dorota Truskolaska - Alibert
autor muzyki: Maciej Makowski
obsada /Częstochowa:Damięcki, Piela, Zieliński, Borkowski,  Nowak

 

Bilety do nabycia:

Online: kupbilecik.pl
             eBilet.pl

 

oraz kasa Filharmonii ul. Wilsona 16 tel.: 343244230

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spektaklu: