Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Jubileusz Grupy Mocarta

 
GRUPA MOCARTA I PRZYJACIELE 
 
- 25 lat razem 
 
26.04.2018 r., godz. 19.00 
 
Filharmonia Częstochowska
 
 

 

Od połowy lat 90. dostarczają rozrywkę na najwyższym poziomie. 
Wywołują uśmiech na twarzach największych malkontentów i przyprawiają o łzy wzruszenia prawdziwych twardzieli. Dobrze znana polskiej publiczności Grupa MoCarta wystąpi 26 kwietnia w Filharmonii Częstochowskiej na specjalnym koncercie. 
Na scenie pojawią się bowiem wyjątkowi goście, którzy towarzyszą zespołowi od 25 lat, m.in.: 
Piotr Bałtroczyk i Artur Andrus z zespołem oraz  gość specjalny: Adam Sztaba.
 
 
 
 
Na widzów czekają też liczne niespodzianki.

Wielu artystów, którzy święcili tryumfy w latach 90-tych, dawno już zeszło ze sceny, a niektórzy teraz próbują na nią wrócić. Legendarny zespół Ich Troje niech posłuży nam za przykład...
Jednak nie Grupa MoCarta! Na ich długowieczność i sukces składają się dwa czynniki: życzliwość Publiczności i artystyczne przyjaźnie. Kwartet od początku swojej działalności bardzo chętnie nawiązywał współpracę z wieloma wykonawcami. Wspólne koncerty, godziny rozmów na próbach, w samochodzie czy w garderobie scementowały te relacje i przeobraziły je w przyjaźnie. Czas uczcić te wieloletnie znajomości! 

 
 

Kogo zobaczymy i usłyszymy w Częstochowie oprócz zespołu?

  • Artur Andrus, któremu muzycy zawsze chętnie akompaniują, wspiera kwartet, udowadniając swoją twórczością, że jest wielu wrażliwych odbiorców, dla których warto występować. 

 
  • Piotr Bałtroczyk, legendarny konferansjer, który swoją sympatię dla Grupy próbuje ukryć za uszczypliwymi zapowiedziami. 

 

  • Adam Sztaba, polski kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i producent muzyczny, a także osobowość telewizyjna. Uwielbia występować z Grupą MoCarta. Oczywiście z wzajemnością.

 

 

Swoją obecnością – ale wirtualną zaszczycą koncert też inni, m.in.: Grupa Mocarciątka.

Dzięki nowym technologiom „zajrzy” do Częstochowy Zbigniew Wodecki, który również był przyjacielem Grupy. To właśnie jego osobie będzie dedykowana część wspomnieniowa występu.

Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. 

Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. 
A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć.

Zapraszamy!

Bilety: 150 zł., 120 zł., 90 zł.

Dostępne: kasa filharmonii oraz www.biletynakabarety.pl