Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

"Godzinka spokoju” w Filharmonii Częstochowskiej

GODZINKA SPOKOJU już za nami!

 

W minioną niedzielę Teatr Kwadrat odwiedził Filharmonię Częstochowską, wystawiając na jej deskach spektakl  "Godzinka Spokoju".

Przedstawienie pełne pozytywnych emocji z Pawłem Wawrzeckim w roli głównej, który praktycznie nie opuszczał sceny, doskonale wprowadziło widzów w trudną, a zarazem komiczną sytuację rodzinną.
Komizm postaci, sytuacji i języka wywoływał bezustanne salwy śmiechu wśród publiczności.
Autor sztuki Florian Zeller posługując się lekką komedią, przedstawił niebłahą i bardzo trafioną refleksję nad naszym życiem.
Doskonały tekst, wartkie tempo i brawurowe aktorstwo to największe atuty nowego przedstawienia Teatru Kwadrat.
Spektakl bardzo udany, co potwierdziły owacje na stojąco od częstochowskiej publiczności.

KM

 
 


"Godzinka spokoju” - Czy zdarza Wam się marzyć o świętym spokoju?

O choćby jednym weekendzie, niedzieli, wieczorze, nawet godzince tylko dla siebie? 
Wszyscy to znamy. Ciągle coś się dzieje. Philip (Paweł Wawrzecki) bohater sztuki Floriana Zellera próbuje właśnie wygospodarować 60 minut na przesłuchanie płyty ulubionego wykonawcy jazzowego. Niestety jego żonie akurat zebrało się na poważne rozmowy. 
To jednak nie koniec komplikacji, bo kiedy wreszcie udaje mu się odprawić małżonkę do innego pokoju, zjawia się polski hydraulik, który wcale nie mówi po polsku, sąsiad ze skargą, syn metalowiec i cała plejada innych nieoczekiwanych gości. 
Aktorski popis Pawła Wawrzeckiego, który przez prawie cały spektakl nie opuszcza sceny, marząc o choćby jednej... godzince spokoju.

Autorem sztuki jest Florian Zeller współczesny francuski dramaturg, którego twórczość łączy walory lekkich komedii oraz wcale niebłahej i bardzo trafionej refleksji nad naszym życiem.

Doskonały tekst, wartkie tempo i brawurowe aktorstwo to największe atuty nowego przedstawienia Teatru Kwadrat.

Obsada:

Paweł Wawrzecki, Ewa Wencel, Lucyna Malec, Grzegorz Wons, Kamil Kula/ Antoni Królikowski
Andrzej Andrzejewski, Maciej Kujawski/ Andrzej Grabarczyk
 
10 kwietnia 2016 r. Filharmonia Częstochowska
 godz.: 15:30 i 18:30. 
 

Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl, kasie Filharmonii Częstochowskiej i w sieci salonów EMPiK. 

Ceny biletów: 50 zł, 75 zł, 95 zł, 110 zł, 130 zł i 150 zł.
Rezerwacja telefoniczna: 502-688-026.

Serdecznie zapraszamy!

 
 
 

Rezerwacja telefoniczna: 502-688-026.
 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spektaklu: http://czest.info/Godzinka-spokoju