Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

GALA TANECZNA "DREAMS" - CNT Snake Dance zaprasza

Jak spełniają się marzenia?

Opowiedzieli nam tancerze podczas spektaklu DREAMS

W minioną niedzielę 27 czerwca 2021 w byliśmy świadkami niesamowitego widowiska.
Talent, pasja, energia, wiele uśmiechu i pozytywnej energii oraz prawdziwy ogień zagościły na scenie Filharmonii Częstochowskiej.

To wszystko dzięki tancerzom, instruktorom i gościom specjalnym, których talent i kunszt sceniczny mogliśmy podziwiać podczas Wielkiej Tanecznej Gali Snake Dance, przygotowanej z okazji zakończenia roku szkolnego.
Tegoroczny pokaz zatytułowany "DREAMS" udowodnił, że dzięki pracy i wytrwałości marzenia się spełniają.
Młodsi i starsi tancerze zaprezentowali nam różne style taneczne między innymi: hip-hop, dancehall, breakdance, twerk, popping, latino, jazz, pole dance, aerial hoop, aerial silk, akrobatykę i wiele innych.
Na scenie wystąpili także rodzice! Choreografie przygotowali znani i lubiani przez młodzież instruktorzy: Paula Milińska, Yanelys Salazar Serrano, Katarzyna Bomba, Anna Patacz, Marta Gierczak, Urszula Janik.
Galę swym występem uświetnił sam właściciel szkoły - tancerz, choreograf, skromny człowiek o wielkim sercu i ogromnej pasji - Arkadiusz Skuza - "Snake". Gośćmi specjalnymi tegorocznego pokazu byli Jacek Witkowski, specjalista od pokazów z CUBEM / SZEŚCIANEM finalista Mam Talent oraz - zespół utalentowanych bębniarzy DRUMATICAL THEATRE z Austrii .
W taneczny klimat wprowadził nas dobrze znany Częstochowianom konferansjer Irek Bieleninik.

Radości, uśmiechu, dobrych emocji, i wielkiej energii nie było końca.
Publiczność nagrodziła Galę przygotowaną przez Centrum Nauki Tańca Snake Dance z Częstochowy owacjami na stojąco.

Wszystkich chętnych, którzy chcą wytrwale i pracowicie dążyć do spełniania marzeń Szkoła zaprasza do uczestnictwa w zajęciach i wypróbowaniu swych sił w różnych stylach tanecznych
Spełniajcie marzenia: www.snake-dance.pl

 

Foto: źródło Snake Dance, Fotografia WJAMM Jacek Galewicz

 

 
 

 

 

 
 
 
 

 

Galę poprowadzi znany i lubiany konferansjer - IREK BIELENINIK

SPEKTAKL DREAMS to show taneczne, w którym wystąpi ponad 250 Tancerzy, Instruktorów i Gości Specjalnych.
To uwieńczenie całorocznej pracy w Centrum Nauki Tańca Snake Dance w Częstochowie.

W Szkole trwają właśnie przygotowania do tego emocjonującego pokazu.
Przygotowują się wszyscy - od najmłodszych, po najstarszych wielbicieli tańca i ruchu.
Podczas dwu - godzinnego spektaklu tanecznego, zobaczymy wielu artystów, zarówno weteranów sceny jak i tych, dla których występ na scenie Filharmonii będzie pierwszym takim wydarzeniem w życiu.
Emocji na pewno nie zabraknie.

**
Organizator - Centrum Nauki Tańca Snake Dance serdecznie zaprasza do udziału Partnerów Handlowych, dla których to wydarzenie może być świetną okazją do zaprezentowania swojej oferty.
Organizator zapewnia prezentację loga firmy na plakatach, ulotkach i wszelkich materiałach promujących Galę.
Kontakt: biuro@snake-dance.pl, tel.: 792-001-003.

Polecamy www.Czest.Info