Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

KLATKA DLA PTAKÓW - PREMIERA

 
 
 
KLATKA DLA PTAKÓW 
- PREMIERA - 
7 PAŹDZIERNIKA 2017r. 
- godz. 16:00
 
 

KLATKA DLA PTAKÓW to komedia, której akcja zaczyna się podczas próby do przedstawienia w nocnym klubie. Grzegorz i Albin to szczęśliwa para. On jest właścicielem klubu, a on (ona) jego gwiazdą, słynną Drag Queen. Sielankę zaburza wizyta przyszłych teściów Jakuba, syna Grzegorza, zwłaszcza że teść to bardzo konserwatywny polityk. Trzeba się nieźle "nagimnastykować" aby nie zniszczyć szczęścia młodej pary i uniknąć kompromitacji.

KLATKA DLA PTAKÓW to dwie godziny wspaniałej zabawy, której gwarancją są wspaniali aktorzy w rolach, w jakich nie spodziewacie się ich Państwo zobaczyć, przekład Kuby Wecsile i Karola Klementewicza ( tłumaczy m.in. "Rodzinki.pl"), reżyseria Andrzeja Strzeleckiego oraz producent Teatr Gudejko - producent takich hitów jak: "Goło i wesoło", "Między łóżkami" czy "Dziwna Para". 
 
KLATKA DLA PTAKÓW - kto widział Robina Wiliamsa i Gene Hackmana w jej filmowej wersji, przekona się, że w Polsce jest jeszcze zabawniej niż w USA!

Obsada: Joanna Kurowska, Tomasz Sapryk, Witold Dębicki, Marek Kaliszuk/ Rafał Cieszyński, Olga Kalicka/Joanna Balas, Jarosław Gajewski i inni.

Tylko do końca sierpnia, każdy bilet zakupiony w siedzibie Agencji Certus tańszy o 10 zł!!!

Bilety w cenie od 40 do 110 zł do nabycia:

  • w siedzibie Agencji Certus - ul. Dąbrowskiego 36/4, 
  • pod numerami telefonów: 501 178 349 i 34 360 60 67 
  • w kasie Filharmonii - tel.: 795 451 438 34 324 42 30 
  • na portalu www.KupBilecik.pl

Zapraszamy!

 

 

****

 

KONKURS! Wygraj  podwójne zaproszenie do Filharmonii Częstochowskiej

 
Każdy, kto przyśle do nas e-mail na adres konkurs@czest.info z hasłem: "KLATKA DLA PTAKÓW" w temacie,  weźmie udział w losowaniu zaproszeń. 
Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Na mail-e czekamy do 10 września.