Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Międzynarodowy Teatr Baniek Mydlanych w Częstochowie

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na wyjątkowe widowisko dla dzieci i prezentuje spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami: Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. 

 Czekają na nas olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach!

Zapraszamy na: bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowitą dawkę humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Teatr Baniek Mydlanych już w październiku wyrusza w trasę koncertową po Polsce!

****
W magicznej krainie  Bańkolandii,  w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…

I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas – osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii!

Polecamy dla dzieci od 3 do 10 roku życia!

Częstochowa
Akademickie Centrum Kultury
19.10.2019 ( sobota) 
godz.: 12.00
 

Więcej informacji dostępnych: https://pankoncert.pl/teatr-baniek-mydlanych/ oraz https://www.facebook.com/teatrbaniek

 
 
*******
 
 
KONKURS!
 
WYGRAJ BILET!
 
Każdy, kto przyśle do nas e-mail na adres konkurs@czest.info z hasłem: "TEATR BANIEK MYDLANYCH 2019." w temacie,  weźmie udział w losowaniu biletów na przedstwaienie.
Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mailem lub sms-em.
Na mail-e czekamy do 15 września.