Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

JEZIORO ŁABĘDZIE - Filharmonia Częstochowska - kwiecień 2019

Narodowy Balet Kijowski oraz Agencja Brussa 
zapraszają do Filharmonii Częstochowskiej na:
 
JEZIORO ŁABĘDZIE
 
8 kwietnia 2019
godz.: 19.00
 
 

Romantyczny książę Zygfryd w przeddzień zaręczyn poluje nocą nad jeziorem.
Oglądamy go tam w słynnej scenie baletowej białych łabędzi, która jest prawdziwym arcydziełem choreografii XIX wieku. Kiedy Zygfryd zbliża się do najpiękniejszego łabędzia, ten okazuje się zaklętą księżniczką Odettą. Oczarowany książę wyznaje jej miłość, która może wyzwolić dziewczynę z mocy złego czarnoksiężnika Rotbarta. Jednak matka Zygfryda zaprosiła już do zamku panny z obcych krajów, by syn wybrał sobie wreszcie narzeczoną. Na balu pojawia się także Rotbart z córką Odylią, bliźniaczo podobną do Odetty. Książę ulega, niestety, podstępowi czarnoksiężnika, zdradza Odettę i składa przysięgę miłosną Odylii. Zło triumfuje, ale spektakl pozostawia nas pod urokiem romantycznej baśni i ujmującego piękna muzyki Piotra Czajkowskiego Narodowy Balet Kijowski Zaprasza Na Widowisko Baletowe Jezioro Łabędzie Klasyka Światowego Baletu blisko 50 osób na scenie .

Bilety :
 

 

 
KONKURS!

 

 
Wygraj podwójne zaproszenie na Jezioro Łabędzie
Wśród tych, którzy do 25 marca prześlą e-mail na adres: konkurs@czest.info z hasłem: "Jezioro Łabędzie" rozlosujemy podwójne zaproszenia na balet.
Prosimy o podanie w treści wiadomości mailu imienia i nazwiska. 
O wygranej powiadomimy zwrotnie mail-em.