Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Wystawa i Giełda Minerałów i Wyrobów Jubilerskich w Klubie Politechnik

 
Dziś i jutro zapraszamy do Klubu  Politechnik, Al. Armii Krajowej 23 w Częstochowie,  na Targi i Giełdę  Wyrobów Jubilerskich, Minerałów i Skamieniałości.Giełdę można odwiedzać w godz. 10-18.
 
Na tym spotkaniu z kolekcjonerami, producentami biżuterii, pasjonatami uczestniczymy w niesamowitej lekcji geografii, chemii i nauki o środowisku.
Możemy tu nabyć przepiękną i niepowtarzalną biżuterię, ciekawą galanterię oraz ozdoby wykonane z różnego typu kamieni.
 
******
 
 
Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Klubu Politechnik, Akademickie Centrum Kultury i Sportu, Al. Armii Krajowej 23 w Częstochowie.

Będziecie Państwo mogli uczestniczyć w Wystawie i Giełdzie Minerałów i Wyrobów Jubilerskich w dniach 30.09–01.10.2017 r. w godz. 10-18.
 
Spotkania kolekcjonerów i wystawców to wspaniała okazja do zapoznania się ze skarbami skrzętnie skrywanymi w głębokich warstwach skorupy ziemskiej. Impreza ta łącząc walory wystawowo-handlowe może być z jednej strony doskonałą lekcją geologii, geografii, chemii i nauki o środowisku, a z drugiej może stanowić okazję do pozyskania okazów do własnej kolekcji. Umożliwia także nabycie ciekawej galanterii oraz ozdób wykonanych z różnego typu kamieni. Ukazując piękno przyrody nieożywionej pobudza w nas odczucia estetyczne i zachęca do korzystania z szacunkiem i umiarem z zasobów naturalnych, co nie jest bez znaczenia przy postępującej degradacji cywilizacyjnej środowiska. 
Na Wystawie i Giełdzie Minerałów i Wyrobów Jubilerskich będziecie Państwo mogli zapoznać się z najprzeróżniejszymi minerałami pochodzącymi nieraz z najodleglejszych zakątków kuli ziemskiej, i to zarówno z tymi, które mają tylko znaczenie mineralogiczno-kolekcjonerskie, jak i z minerałami i skałami stanowiącymi surowiec do wyrobu wszelkiego typu elementów dekoracyjnych, galanterii i wyrobów jubilerskich. 
Przewidziane są również dodatkowe atrakcje, takie jak: zajęcia dla dzieci, pokaz płukania złota (sobota i niedziela) oraz lekcja geologii „Bogactwo świata minerałów” - sobota 30.09.2017 r., godz. 11.00, sala audiowizualna ACKiS.
 
Organizatorzy

 

 

Bilety wstępu:

  • normalne: 7 zł
  • ulgowe 5 zł
  • rodzinne 20 zł

Organizatorzy:
  • Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej, 42-200 Częstochowa, Al. Armii Krajowej 23;
  • F.H.U. „REMI”, Remigiusz Molenda, 30-049 Kraków, ul. Czarnowiejska 103/45, tel. 12/633 57 71, 606510084, e-mail: remi.molenda@interia.pl
  • MARKOWE SREBRO – www.markowesrebro.pl
 

 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta