Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

SIOSTRUNIE

 

SIOSTRUNIE - ulubiony spektakl częstochowskiej publiczności

 

Bisami oraz  gorącymi owacjami na stojąco podziękowała publiczność występującym:

Ani Dereszowskiej, Joli Fraszyńskiej, Oli Szwed, Kasi Żak i Robertowi Rozmusowi  za grę w spektaklu "Siostrunie".

Mogliśmy podziwiać wysoki aktorski kunszt, niepowtarzalny wokal, oraz profesjonalny taniec, ze elementami baletu i stepowania włącznie.

Wszystko to przy muzyce na żywo, o który dbał perfekcyjny zespół The Jobers pod kierownictwem Marcina Partyki.

Siostrunie umiejętnie, na przemian rozbawiały nas, by za chwilę zmusić do refleksji.

Niewyczerpalna wydawać by się mogło, energia zakonnic udziela się widzowi, który wraca do domu z przesłaniem , by w sobie, w bliskich i w tym co go otacza odnaleźć koniecznie coś świętego.

Mamy nadzieję, że przesympatyczne Siostrunie zechcą jeszcze odwiedzić Częstochowę!


 

 

 

Przebojowa komedia "SIOSTRUNIE" już w marcu w Filharmonii

 
Filharmonia Częstochowska 
29,30 marzec 2014r., godz. 16.30 i 19.30

Przed zgromadzoną widownią zaprezentuje się pięć niezwykle żywiołowych zakonnic, które opowiedzą o swoim życiu, marzeniach, powołaniu, a także… o pewnej bardzo niestrawnej zupie. W celu podreperowania finansów zakonu, jak i zdobycia środków na „szczytny cel”, bohaterki gotowe są do największych poświęceń. Zapewniamy, że nie ma osoby, która mogłaby się uchronić przed urokiem osobistym tej wesołej gromadki. Każda z bohaterek jest wyjątkowa i niepowtarzalna - jednak ich największym atutem jest to, iż tworzą one niebywale zgrany zespół. Indywidualizm, entuzjazm i dopisujący siostrzyczkom czarny humor to znaki rozpoznawcze Zakonu Małych Sióstr z Hoboken.

Autor: Dan Goggin
Reżyseria: Mariusz Kiljan
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Sylwester Krupiński
Choreografia: Anna Głogowska / Step: Jiřina Nowakowska /

 Aktorom towarzyszy czteroosobowy zespół muzyczny The Jobers pod kierownictwem Marcina Partyki.

OBSADA: Anna Dereszowska, Katarzyna Żak, Jolanta Fraszyńska, Robert Rozmus, Aleksandra Szwed
PRODUCENT: Ale! TEATR i Agencja Artystyczna Certus
 

Bilety do nabycia: Agencja CERTUS, ul. Dąbrowskiego 36/4, tel.: 34 3606067,  501178349 oraz kasa Filharmonii ul. Wilsona 16, tel.: 343244230