M1 zgarnij nową hybrydę lub tysiaka
 
Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

ILUZJONIŚCI

Przygotujcie się na niemożliwe!!!
JUŻ W TEN WEEKEND RUSZA SHOW, ILUZJONIŚCI. PIERWSZE STARCIE. 
BILETY 50% TANIEJ!
 

18 i 19 marca mieszkańcy Częstochowy będą mieli szansę dotknąć prawdziwej magii. Tym bardziej, że wszystkie rodzaje biletów na spektakl będzie można kupić 50% taniej.
 
"Iluzjoniści. Pierwsze starcie" to największy magiczny spektakl w Polsce  w reżyserii Janusza Józefowicza .

 

Spektakularne ucieczki, niebezpieczne triki, mistrzowskie manipulacje, mentalizm, przenikanie przez metalową ścianę, gigantyczne rekwizyty i muzyka na żywo – to wszystko będzie można zobaczyć 18 i 19 marca w Częstochowie.

W Częstochowie "Iluzjoniści" wystąpią w namiocie widowiskowym, przy ul. Kisielewskiego/Al. Wyzwolenia  (obok CH M1).
 

Reżyserem show „Iluzjoniści: Pierwsze starcie” jest Janusz Józefowicz, autor legendarnych spektakli muzycznych, który pierwszy na świecie wprowadził technologię 3D do świata musicalu.

- Iluzjoniści są dla mnie kolejnym etapem na drodze artystycznych poszukiwań. 
Chcemy zaprosić widzów do świata iluzji, w którym nic nie jest takim, jakim się wydaje.”

 ****
Nowatorski format tworzy historię polskiego showbusinessu. Spektakl spina artystyczna klamra, która wprowadzi widza do tajemniczego, a przez to niezwykle interesującego świata jego bohaterów.
 
Iluzjoniści. Pierwsze starcie" to  największe show iluzji w Polsce
 
Spektakl łączy elementy teatru ze sztuką iluzji, wprowadza widzów do niezwykle interesującego świata magii. Oprawa spektaklu jest utrzymana w nurcie stylistycznym steampunk. Widowisko ma nowoczesny charakter, jest pełne interakcji z publicznością. Podczas spektaklu, jego bohaterowie – tytułowi iluzjoniści - przenoszą widzów do epoki wiktoriańskiej, której nieodłącznym elementem są silniki parowe i romantyczne wynalazki na miarę tamtych czasów. Unikalne wprowadzenie do prezentowanych tricków stanowią materiały archiwalne prezentujące historię iluzji.

Piątka iluzjonistów - Silver, Prince, Mr. Freak, AryMan i Gambit - należących do czołówki adeptów tej sztuki udowodni, że nic nie jest takim, na jakie wygląda. 

Na dwie godziny zabiorą Widza w podróż do jego wnętrza i złamią wszelkie kanony logiki.
Bo to show, którego nie można logicznie wytłumaczyć…

Iluzjoniści to spektakl adresowany do całej rodziny, skonstruowany tak, aby doskonale bawili się na nim zarówno dorośli, jak i dzieci.

Producentem spektaklu jest Kamil Zalewski, którego ambicją jest dostarczenie widzom rozrywki na światowym poziomie.

 
Przygotujcie się na niemożliwe! 

Dzięki Iluzjonistom polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć największe, niewykorzystywane dotąd w Polsce iluzjonistyczne rekwizyty, a wśród nich 8 metrowe wiertło, czy autentycznych rozmiarów wirnik silnika samolotu odrzutowego…

Iluzjoniści to wysokobudżetowy projekt, w ramach którego widzowie w Częstochowie będą mogli zobaczyć jedno z 13 zaplanowanych przedstawień.

 
Zapraszamy!
18 i 19 marca Częstochowa
namiot widowiskowy
ul. Kisielewskiego/Al. Wyzwolenia
 
 
 

Mieszkańcy Częstochowy znajdą w kalendarzu 4 terminy, w których będą mogli doświadczyć prawdziwej magii:

Sobota, 18 marca, godz. 15.00 i 19.00

Niedziela, 19 marca, godz. 14.00 i 18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: materiały organizatora
 
 

 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta