Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

ILUZJONIŚCI

Przygotujcie się na niemożliwe!!!
JUŻ W TEN WEEKEND RUSZA SHOW, ILUZJONIŚCI. PIERWSZE STARCIE. 
BILETY 50% TANIEJ!
 

18 i 19 marca mieszkańcy Częstochowy będą mieli szansę dotknąć prawdziwej magii. Tym bardziej, że wszystkie rodzaje biletów na spektakl będzie można kupić 50% taniej.
 
"Iluzjoniści. Pierwsze starcie" to największy magiczny spektakl w Polsce  w reżyserii Janusza Józefowicza .

 

Spektakularne ucieczki, niebezpieczne triki, mistrzowskie manipulacje, mentalizm, przenikanie przez metalową ścianę, gigantyczne rekwizyty i muzyka na żywo – to wszystko będzie można zobaczyć 18 i 19 marca w Częstochowie.

W Częstochowie "Iluzjoniści" wystąpią w namiocie widowiskowym, przy ul. Kisielewskiego/Al. Wyzwolenia  (obok CH M1).
 

Reżyserem show „Iluzjoniści: Pierwsze starcie” jest Janusz Józefowicz, autor legendarnych spektakli muzycznych, który pierwszy na świecie wprowadził technologię 3D do świata musicalu.

- Iluzjoniści są dla mnie kolejnym etapem na drodze artystycznych poszukiwań. 
Chcemy zaprosić widzów do świata iluzji, w którym nic nie jest takim, jakim się wydaje.”

 ****
Nowatorski format tworzy historię polskiego showbusinessu. Spektakl spina artystyczna klamra, która wprowadzi widza do tajemniczego, a przez to niezwykle interesującego świata jego bohaterów.
 
Iluzjoniści. Pierwsze starcie" to  największe show iluzji w Polsce
 
Spektakl łączy elementy teatru ze sztuką iluzji, wprowadza widzów do niezwykle interesującego świata magii. Oprawa spektaklu jest utrzymana w nurcie stylistycznym steampunk. Widowisko ma nowoczesny charakter, jest pełne interakcji z publicznością. Podczas spektaklu, jego bohaterowie – tytułowi iluzjoniści - przenoszą widzów do epoki wiktoriańskiej, której nieodłącznym elementem są silniki parowe i romantyczne wynalazki na miarę tamtych czasów. Unikalne wprowadzenie do prezentowanych tricków stanowią materiały archiwalne prezentujące historię iluzji.

Piątka iluzjonistów - Silver, Prince, Mr. Freak, AryMan i Gambit - należących do czołówki adeptów tej sztuki udowodni, że nic nie jest takim, na jakie wygląda. 

Na dwie godziny zabiorą Widza w podróż do jego wnętrza i złamią wszelkie kanony logiki.
Bo to show, którego nie można logicznie wytłumaczyć…

Iluzjoniści to spektakl adresowany do całej rodziny, skonstruowany tak, aby doskonale bawili się na nim zarówno dorośli, jak i dzieci.

Producentem spektaklu jest Kamil Zalewski, którego ambicją jest dostarczenie widzom rozrywki na światowym poziomie.

 
Przygotujcie się na niemożliwe! 

Dzięki Iluzjonistom polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć największe, niewykorzystywane dotąd w Polsce iluzjonistyczne rekwizyty, a wśród nich 8 metrowe wiertło, czy autentycznych rozmiarów wirnik silnika samolotu odrzutowego…

Iluzjoniści to wysokobudżetowy projekt, w ramach którego widzowie w Częstochowie będą mogli zobaczyć jedno z 13 zaplanowanych przedstawień.

 
Zapraszamy!
18 i 19 marca Częstochowa
namiot widowiskowy
ul. Kisielewskiego/Al. Wyzwolenia
 
 
 

Mieszkańcy Częstochowy znajdą w kalendarzu 4 terminy, w których będą mogli doświadczyć prawdziwej magii:

Sobota, 18 marca, godz. 15.00 i 19.00

Niedziela, 19 marca, godz. 14.00 i 18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: materiały organizatora