Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Wizjonerzy mody w Galerii Jurajskiej

Wizjonerzy mody w Galerii Jurajskiej


 

Dni 23-24 marca upłyną w Galerii Jurajskiej w Częstochowie pod znakiem mody i wyjątkowych stylizacji. Specjalnie z myślą o klientach galerii przygotowano liczne warsztaty modowe, których podsumowaniem będzie niedzielna bitwa na stylizacje pomiędzy Tomaszem Jacykowem i  Karoliną Ościk - popularną modową blogerką.
W sobotę (23.03.), doskonale znany słuchaczom RMF Maxxx prezenter – Irek Jakubek, poprowadzi w Galerii Jurajskiej pokaz najnowszych modowych kolekcji. Zarówno pokaz, jak i towarzyszące mu wydarzenia nawiążą do mody i sztuki ulicznej oraz wszystkiego co związane z przestrzenią miejską. W trakcie pokazu, swoje taneczne umiejętności zaprezentuje lokalna grupa bboying’u, czyli wykonywania ewolucji akrobatycznych, połączonych z tańcem.
Z kolei przez całą niedzielę (24.03.) trwać będą ogólnodostępne konsultacje ze stylistami i wizażystami. Tomasz Jacyków opowie o modnych trendach i swoich pasjach. Będzie też rywalizował w bitwie na stylizacje z pochodzącą z Kamieńska blogerką Karoliną Ościk – prowadzącą jeden z dziesięciu najlepszych modowych blogów w Polsce. Uczestnicy rywalizacji zaprezentują swoje propozycje stylizacji na różne okazje. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie też występ duetu Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, których niedawno można było zobaczyć w kwalifikacjach do najnowszej edycji programu „Must Be The Music”.
W trakcie imprezy nie zabraknie licznych konkursów dla najmłodszych, w tym konkursu na bajkowe stylizacje.
Zarówno w sobotę jak i niedzielę, impreza w Galerii Jurajskiej rozpocznie się o godz. 13:00 i potrwa do 20:00.