Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Mrozu – Aura Tour

Drodzy Widzowie,

 

ze względu na zamknięcie instytucji kultury koncert Mroza - Aura Tour, zaplanowany na 7.05.2021 w Filharmonii Częstochowskiej, zostaje przeniesiony na 28.06.2021.

 

Miejsce pozostaje to samo, godziny ulegają zmianie:

godzina 16:30 zmieniona jest na 17:30
godzina 20:00 zmieniona jest na 20:30

 

Państwa bilety zachowują ważność - nie ma potrzeby ich wymiany.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z punktem sprzedaży, w którym kupili Państwo bilety.

 

 

Informacje o zmianach w repertuarze można śledzić poprzez stronę: https://adria-art.pl

 

Przepraszamy za powstałe niedogodności.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

 

Zespół Adria Art

 

 


 

Drodzy Widzowie,

 

ze względu na zamknięcie instytucji kultury koncert: Mrozu - Aura Tour, zaplanowany na 10.04.2021 w Filharmonii Częstochowskiej, zostaje przeniesiony na 7.05.2021.

 

Miejsce pozostaje to samo, godziny ulegają zmianie:

godzina 16:30 zmieniona jest na 17:30
godzina 20:00 zmieniona jest na 20:30

 

Państwa bilety zachowują ważność - nie ma potrzeby ich wymiany.

 

Informacje o zmianach w repertuarze można śledzić na : https://adria-art.pl

 

 

*****

 

 


 

 

Filharmonia Częstochowska, 

 

10.04.2021, godz. 16.30 i 20.00

Kto był, ten wie, że koncerty Mroza to potężna dawka pozytywnej energii. Kto jeszcze nie miał okazji, teraz może się o tym przekonać!

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock and roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Na scenie daje z siebie wszystko, a pozytywną energią potrafi zarazić całą publiczność. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska.

Trzeci album artysty, pt. „Rollercoaster”, uzyskał status platynowej płyty. „Zew”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Jego hity są nieustannie grane w największych polskich stacjach radiowych.

W 2021 robi napad na kolejne sale koncertowe! Do zobaczenia i usłyszenia!

 Bilety: https://adria-art.pl/