Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

LUDZIE INTELIGENTNI, czyli kto kocha ten błądzi

      Zapraszamy do Filharmonii Częstochowskiej
 
10.03.2018, godz.: 16.00 i 19.00 
na komedię w gwiazdorskiej obsadzie: 
LUDZIE INTELIGENTNI
w reżyserii Olafa Lubaszenko
 

LUDZIE INTELIGENTNI – nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie naszej komedii to ludzie inteligentni, którzy potrafią znaleźć wyjście z impasu.


LUDZIE INTELIGENTNI to historia grupy przyjaciół. Gdy David i Chloe po 15 latach związku, podejmują decyzję o rozstaniu, ich przyjaciele mnożą teorie i domysły by zrozumieć i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Trzy pary rywalizują wręcz w konkurencji “kto najlepiej wszystko wytłumaczy”. Ta gra doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji, a konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.

LUDZIE INTELIGENTNI to gwiazdorska obsada w kolejnej przebojowej komedii twórców takich hitów jak BOEING BOEING, I LOVE YOU i IMIĘ.

 W doborowej obsadzie zobaczymy: Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę, Magdalenę Stużyńską, Szymona Bobrowskiego, Rafała Królikowskiego, oraz Bartłomieja Topę.

 
 

Bilety w cenie od 40 zł do 110 zł do nabycia:
 

  • Agencja CERTUS, ul. Dąbrowskiego 36/4, tel.: 34 3606067 oraz 501178349
  • kasa Filharmonii ul. Wilsona 16 tel.: 34 3244230 oraz 795451438
  • on line: KupBilecik.pl: http://certus.kupbilecik.pl
 

KONKURS!

 

 

WYGRAJ ZAPROSZENIE!

 

 

 

Każdy, kto do 15 lutego przyśle do nas e-mail, na adres konkurs@czest.info z hasłem: "LUDZIE INTELIGENTNI" w temacie, weźmie udział w losowaniu zaproszeń.

 

 

Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.  Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mailem lub sms-em.