Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Targi ślubne w Częstochowie - fotorelacja

Targi ślubne w Częstochowie - fotorelacja

 

Targi Ślubne, które odbywały się w Częstochowie po raz kolejny już na dobre zagościły w tym mieście. Są organizowane co roku od ponad 14 lat. Impreza ta to ponad 100 firm z branży ślubno-weselnej, które prezentują swoje usługi przyszłym małżonkom. Mogliśmy ujrzeć m.in. firmy fotograficzne, jubilerskie, suknie ślubne, posłuchać zespołów weselnych, spróbować ślubnych tortów. 

Takie atrakcje to nie wszystko, gdyż coraz częściej tak wzniosłą uroczystość jaką jest ślub i wesele możemy uświetnić również pokazem barmańskim oraz wieloma innymi atrakcjami, które również mogliśmy obejrzeć. Podróż poślubna też jest ważna, także firmy turystyczne oferowały swoje wizytówki i katalogi.

Główna scena jak zwykle zgromadziła dużą publiczność. Imprezę poprowadził Bartek Osumek. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji - były to m.in. pokazy barmańskie, pokazy tańca czy pokaz mody ślubnej. Nie zabrakło również prezentacji wielu samochodów do ślubu oraz ekskluzywnych limuzyn. Organizatorzy dodatkowo, przy współpracy z wystawcami przygotowali dla narzeczonych specjalne konkursy, gdzie nagrodą główną była suknia ślubna dla przyszłej Panny Młodej.

Tegoroczną edycję jak co roku odwiedziło tysiące zainteresowanych przyszłych małżonków wraz z rodzicami. Warto było odwiedzić i zapoznać się z tegorocznymi trendami mody ślubnej i atrakcji weselnych. Każdy mógł dzięki temu lepiej przygotować swoją uroczystość.

Tomasz Brędzel