Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

KONCERT NIEMIECKICH ROMANTYKÓW - wygraj bilet!

Filharmonia Częstochowska
 
zaprasza na:
 
KONCERT NIEMIECKICH ROMANTYKÓW 
 
09.02.2018, godz. 19.00 
 
Sala koncertowa

Wystąpią:

  • Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej
  • Hermann Breuer – dyrygent
  • Jacek Woleński – prowadzenie

W programie: R. Wagner – Uwertura do opery „Śpiewacy norymberscy”, R. Strauss – Don Juan op. 20, J. Brahms – I Symfonia c-moll op.68

*****

Hermann Breuer - niemiecki dyrygent, urodził się w Sieglar, koło Bonn. Studiował w Akademii Muzycznej w Detmold, u prof. Martina Stephani. Ukończył także kursy mistrzowskie u Hansa Swarowskiego (Wiedeń) i Franco Ferrary (Rzym). Po studiach pracował w orkiestrze opery w Bielefeld i Freiburgu. Od 1982 pełnił funkcję zastępcy dyrektora artystycznego w Göttingen. Do 2008 roku był dyrektorem artystycznym w Thüringeńskiej Państwowej Orkiestrze Symfonicznej w Gotha, orkiestrze z ponad 350-letnią tradycją. Odbył z nią wiele tournée w Niemczech i Europie. A nagrane przez nią płyty pod wspólnym tytułem "Musik am Gothaer Hof" otrzymały nagrodę francuskiego magazynu „Diapason”. Gościnnie Hermann Breuer występował z ponad siedemdziesięcioma orkiestrami na całym świecie. Poza cenionymi zespołami orkiestrowymi w Niemczech, jak: Orkiestra Beethoven-Hall z Bonn, Orkiestra Radiowa Filharmonii Hannoverskiej, dyrygował orkiestrami w: Szwecji, Grecji, Francji, Szwajcarii, Rumunii, Japonii, Czechach, Zagrzebiu i Meksyku. To głównie pod jego batutą koncertuje Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej podczas niemieckich tournée.

******

Bilety 35 zł (normalny), 30 zł (ulgowy), 18 zł do nabycia: 

  • Kasa biletowa Filharmonii, ul. Wilsona 16 tel.: 795 451 438 ,

 

czynna poniedziałek - piątek 9.00 - 19.00