M1 zgarnij nową hybrydę lub tysiaka
 
Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Giełda Minerałów Luty 2016

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Klubu Politechnik (Akademickie Centrum Kultury i Sportu, Al. Armii Krajowej 23) w Częstochowie. 
 
Będziecie Państwo mogli uczestniczyć w 
Wystawie i Giełdzie Minerałów i Wyrobów Jubilerskich 
w dniach 6-7.02.2016 r. 
w godz. 10.00–18.00
 
Spotkania kolekcjonerów i wystawców to  wspaniała okazja do zapoznania się ze skarbami skrzętnie skrywanymi w głębokich warstwach skorupy ziemskiej. 
Impreza ta łącząc walory wystawowo-handlowe może być z jednej strony doskonałą lekcją geologii,
geografii, chemii i nauki o środowisku, a z drugiej może stanowić okazję do pozyskania
okazów do własnej kolekcji. 
Umożliwia także nabycie ciekawej galanterii oraz ozdób wykonanych z różnego typu kamieni. Ukazując piękno przyrody nieożywionej pobudza w nas odczucia estetyczne i zachęca do korzystania z szacunkiem i umiarem z zasobów naturalnych, co nie jest bez znaczenia przy postępującej degradacji cywilizacyjnej środowiska. Na Wystawie i Giełdzie Minerałów i Wyrobów Jubilerskich będziecie Państwo mogli zapoznać się z najprzeróżniejszymi minerałami pochodzącymi nieraz z najodleglejszych zakątków kuli ziemskiej, i to zarówno z tymi, które mają tylko znaczenie mineralogiczno-kolekcjonerskie, jak i z minerałami i skałami stanowiącymi surowiec do wyrobu wszelkiego typu elementów dekoracyjnych, galanterii i wyrobów jubilerskich. Przewidziane są również dodatkowe atrakcje, takie jak: pokaz płukania złota i referaty z pokazami slajdów nt. minerałów i wypraw kolekcjonerskich.

*************
Bilety wstępu:
normalne 7,00 zł
ulgowe 5,00 zł
rodzinne 20,00 zł
*************
Organizatorzy:
• Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej,
42-200 Częstochowa, Al. Armii Krajowej 23;
• F.H.U. „REMI”, Remigiusz Molenda, 30-049 Kraków, ul. Czarnowiejska 103/45,
tel. 12/633-57-71, 606 510 084, e-mail: remi.molenda@interia.pl

 

************

Program specjalny:

 

Płukanie złota (sobota i niedziela 06-07.02.2016r. w godz. 1000-1800) – pokaz płukania złota, szkolenie oraz możliwość samodzielnego wypłukiwania „samorodków złota”, dla wyróżniających się kursantów pamiątkowe dyplomy.

 

Rozpoznawanie minerałów, oznaczanie skamieniałości, porady gemmologiczne, ekspertyzy biżuterii, informacje na temat wypraw kolekcjonerskich i in. (sobota i niedziela 06-07.02.2016r. w godz. 1000-1800).

 

Referat i pokaz slajdów (sobota i niedziela 06-07.02.2016r., godz. 1100) – „Lekcja geologii – jak powstają skamieniałości, ich rodzaje, omówienie podstawowych grup skamielin”; Przemysław Budzyński (geolog, kolekcjoner, uczestnik kilkudziesięciu wypraw kolekcjonerskich).

 

Referat i pokaz slajdów (sobota i niedziela 06-07.02.2016r., godz. 1200) – „Minerały na wakacjach w Maroku, cz. II”; Henryk Gawron (podróżnik, kolekcjoner, poszukiwacz).

 

Referat i pokaz slajdów (sobota i niedziela 06-07.02.2016r., godz. 1300) – „Perły”; Michał Karger (geolog, kolekcjoner).

 

 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta