Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Osiedlowy Piknik Rodzinny- relacja

Zmieniając dziś projektujesz lepsze jutro

- projekt Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej

"Zmieniając dziś projektujesz lepsze jutro" pod tym hasłe odbył się Osiedlowy Piknik Rodzinny w Dzielnicy Trzech Wieszczów.

Piknik zorganizował Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej.

 Anna Kliszewska, Prezes ZM PKPS w obecności Prezydenta Miasta Krzysztofa Matyjaszczyka przywitała wszystkich gości:

- Zadaniem tego pikniku jest zintegrowanie społeczności lokalnej, mieszkańców Dzielnicy Trzech Wieszczów. Zorganizowaliśmy go po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że corocznie będziemy mogli go powtarzać. Pomaga nam wiele osób i instytucji, wiele firm. Dzięki temu mogliśmy zaproponować uczestnikom wiele atrakcji.

A atrakcji było co nie miara: gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, warsztaty plastyczne i ceramiczne, salon piękności, malowanie twarzy, występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych, dla najmłodszych - dmuchane zjeżdżalnie.

W części gastronomicznej na głodnych i spragnionych czekały kawa, herbata, wata cukrowa, popcorn, kiełbaski z grilla, bigos.

Osiedlowy Piknik Rodzinny odbył się na skwerze za boiskiem SP nr 33 (naprzeciw Dworca Kolejowego Stradom) i należy do bardzo udanych.

Już dziś polecamy kolejny Piknik Osiedlowy organizowany przez Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznego. Będziemy Państwa informować na bieżąco. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznego pikniku: "Zmieniając dziś projektujesz lepsze jutro" pod tym hasłe odbył się Osiedlowy Piknik Rodzinny w Dzielnicy Trzech Wieszczów.

Piknik zorganizował Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej
Anna Kliszewska, Prezes ZM PKPS w obecności prezydenta miasta Krzysztofa Matyjaszczyka przywitała wszystkich gości:
-  Zadaniem tego pikniku jest zintegrowanie społeczności lokalnej, mieszkańców Dzielnicy Trzech Wieszczów. Zorganizowaliśmy go po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że corocznie będziemy mogli go powtarzać. Pomaga nam wiele osób i instytucji, wiele firm. Dzięki temu mogliśmy zaproponować uczestnikom wiele atrakcji.
A atrakcji było co nie miaragry i zabawy dla dzieci i dorosłych, warsztaty plastyczne i ceramiczne, salon piękności, malowanie twarzy, występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych, dla najmłodszych - dmuchane zjeżdżalnie.
W części gastronomicznej na głodnych i spragnionych czekały kawa, herbata, wata cukrowa, popcorn, kiełbaski z grilla, bigos.

Osiedlowy Piknik Rodzinny odbył się na skwerze za boiskiem SP nr 33 (naprzeciw Dworca Kolejowego Stradom) i należy do bardzo udanych.
Już dziś polecamy kolejny Piknik Osiedlowy organizowany przez  Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznego.
Będziemy Państwa informować na bieżąco.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznego pikniku: