Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Wystawa i Giełda Biżuterii, Rękodzieła, Minerałów i Skamieniałości

W mniony weekend  3 i 4 lutego w częstochowskim Klubie Politechnik odbyła się kolejna Wystawa i Giełda Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich. 

Wśród wystawców znaleźli się najbardziej znani kolekcjonerzy z całej Polski.
 

Impreza ta łączy walory wystawowo-handlowe, jest doskonałą lekcją geologii, geografii, chemii i nauki o środowisku, a z drugiej stanowi okazję do pozyskania okazów do własnej kolekcji. 

Możemy podcza stargów zaopatrzyć się w  ciekawą, niespotykaną biżuterię,  galanterię  oraz ozdoby wykonanne z różnego typu kamieni.
Na wystawie można było znaleźć wiele pięknych minerałów jak obsydian, ametyst, czy różne rodzaje kwarcu.
 
Wystawa i Giełda Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich stała się już niemal częstochowską tradycją. 
Organizatorzy zapewniają, że będzie ona kontynuowana i poszerzana.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęćz Wystawy
 

 

 


W weekend, 3 i 4 lutego w Klubie Politechnik,
(Al. Armii Krajowej 23) w Częstochowie
odbędzie się dobrze znana i wyczekiwana przez wielu czestochowian
Wystawa i Giełda Biżuterii, Rękodzieła, Minerałów i Skamieniałości.

 

 

***

Spotkania kolekcjonerów i wystawców to wspaniała okazja do zapoznania się ze skarbami skrzętnie skrywanymi w głębokich warstwach skorupy ziemskiej. 
Impreza ta łącząc walory wystawowo-handlowe, może być z jednej strony doskonałą lekcją geologii, geografii, chemii i nauki o środowisku, a z drugiej może stanowić okazję do pozyskania okazów do własnej kolekcji. Umożliwia także nabycie ciekawej galanterii oraz ozdób wykonanych z różnego typu kamieni.
 

Na Wystawie i Giełdzie Minerałów i Wyrobów Jubilerskich będziecie Państwo mogli zapoznać się z najprzeróżniejszymi minerałami pochodzącymi nieraz z najodleglejszych zakątków kuli ziemskiej, i to zarówno z tymi, które mają tylko znaczenie mineralogiczno-kolekcjonerskie, jak i z minerałami i skałami stanowiącymi surowiec do wyrobu wszelkiego typu elementów dekoracyjnych, galanterii i wyrobów jubilerskich. Przewidziane są również dodatkowe atrakcje, takie jak zajęcia dla dzieci,  pokazy płukania złota.

 

 

*****

 

 

 

KONKURS!

 

 

 

WYGRAJ zaproszenie na TARGI, poznaj skarby ziemi i kup sobie coś ładnego!

 

Wyślij e-mail na adres: konkurs@czest.info z hasłem Targi Biżuterii Luty 2018

 

W treści mali-a prosimy o podanie nazwiska i nr telefonu.

Do wygrania mamy 10 podwójnych zaproszeń.

Na mail-e czekamy do 30 stycznia.

Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mail-em lub sms-em 31stycznia.

 
*****