Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Piknik naukowy [zdjęcia]

Kilkaset dzieci wzięło udział w pikniku naukowym zorganizowanym wspólnie przez Politechnikę Częstochowską i Galerię Jurajską. 

Podczas wydarzenia można było m.in. wygenerować piorun, zobaczyć lewitację, a także poeksperymentować w laboratorium chemicznym.
W minioną niedzielę mieszkańcy Częstochowy mieli nietypową okazję do podejrzenia eksperymentów i doświadczeń. Przez cały dzień w Galerii Jurajskiej odbywał się "Piknik naukowy". Naukowcy oraz studenci Politechniki Częstochowskiej zaprezentowali na nim kilkadziesiąt ciekawostek naukowych.

Odwiedzający mogli zobaczyć w praktyce, jak działają podstawowe prawa fizyki i chemii. Największa galeria w mieście zamieniona została w laboratorium doświadczalne, w którym lewitowały ciała w strumieniu powietrza i powstawały pioruny.

W Jurajskiej zaprezentowano także nowoczesne roboty mobilne stworzone przez Politechnikę i rowery z napędem elektrycznym. Najmłodsi mogli również wziąć udział w widowiskowych eksperymentach chemicznych, a także - co jest ciekawostką - zobaczyć dźwięk.

Ponadto dla uczestników pikniku przygotowano m.in. warsztaty konstrukcji kompasu oraz quizy i łamigłówki matematyczne. Można było także zobaczyć własne ciało w kamerze termowizyjnej oraz spróbować swoich sił w udzielaniu pierwszej pomocy.

Zabawę w Jurajskiej przygotowało w sumie 6 wydziałów Politechniki, m.in. Wydział Elektryczny, Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki. Galeria gościła naukowców po raz pierwszy.

- To była nietypowa lekcja chemii, fizyki i matematyki, podczas której nie było możliwości żeby się nudzić. Zamiast opowiadać o zjawiskach, pokazaliśmy je, zamieniając centrum handlowe w doświadczalnię wypełnioną przyszłymi naukowcami - mówi Violetta Dziubin, marketing manager Galerii Jurajskiej.

 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta