Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Weekend z modą w Galerii Jurajskiej

Marcelina Zawadzka i Viola Piekut szukały modelek, a Maja Sablewska doradzała jak się ubierać
W castingach do konkursu dla modelek Schwarzkopf THE LOOK OF THE YEAR 2014, które odbyły się w sobotę (12 kwietnia) w częstochowskiej Galerii Jurajskiej, zgłosiło się aż 39 dziewczyn. Przyszłe kandydatki na modelki oceniały Marcelina Zawadzka – Miss Polonia 2011 i prowadząca program „Projektanci na start” na FOX Life, Viola Piekut – projektantka mody oraz Marysia Stępień, laureatka ubiegłorocznego konkursu Schwarzkopf THE LOOK OF THE YEAR. Na wybiegu dziewczyny prezentowały się m.in. w kostiumach kąpielowych, sukniach z najnowszej kolekcji Violi Piekut i ubraniach marek, których sklepy znajdują się częstochowskim centrum handlowym oraz w butach na wysokich obcasach.
Jury zachwyciło osiem dziewczyn i to właśnie one wezmą udział w ogólnopolskim półfinale konkursu Schwarzkopf THE LOOK OF THE YEAR 2014. Pierwsze miejsce zajęła Patrycja Nowak, drugie Aleksandra Kielan, a trzecie Klaudia Radek. Natomiast pozostałe pięć: Karolina Karczmarczyk, Katarzyna Malina, Marta Caban, Kamila Predko i Aleksandra Głowacka otrzymały tzw. dzikie karty.
Natomiast w niedzielę Maja Sablewska – doradca wizerunkowy i prowadząca program „Sablewskiej sposób na modę” doradzała kobietom m.in. w jaki sposób mogą zmienić swój styl ubierania, by podkreślić swoją urodę i ukryć zbędne kilogramy oraz pokazała obowiązujące w modzie trendy. Publiczność miała okazję obejrzeć pokazy kolekcji m.in. takich marek jak: SIMPLE, C&A, TATUUM, BADURA, KAZAR, PANDORA oraz BY DZIUBEKA.
Nawet najmłodsi w miniony weekend mogli przenieść się w świat mody i zaprojektować kreacje w specjalnie przygotowanej dla nich mini pracowni. Natomiast dzieci, które marzą o modelingu, mogły wziąć udział w sesji fotograficznej jako modele i modelki.
Podczas weekendu z modą w Galerii Jurajskiej nie zabrakło młodych artystów z Częstochowy. Na scenie zaśpiewali Agata Dziarmagowska, która bierze udział w czwartej edycji muzycznego programu X Factor oraz Marcin Czerwiński, półfinalista szóstej edycji Must Be The Music. 
W sobotę i niedzielę Galerię Jurajską odwiedziło 50 tys. klientów.

 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta