Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

70-lecie Filharmonii Częstochowskiej

Filharmonia Częstochowska obchodzi 70 lat działalności Orkiestry Symfonicznej.

 

Z tej okazji w piątek 20 marca, o godz 19. odbędzie się jubileuszowy, uroczysty koncert, który uświetni Orkiestra  Filharmonii Częstochowskiej,  chór Collegium Cantorum, Chór Filharmonii Łódzkiej, a gwiazdą wieczoru będzie Sebastian Karpiel-Bułecka ze swoją góralską kapelą. Zwieńczeniem całości będzie suita baletowa "Harnasie" Karola Szymanowskiego.
W przerwach występów baletowych będzie można posłuchać melodii góralskich.
Podczas jubileuszowego koncertu usłyszymy także uwerturę Karola Kurpińskiego do opery  "Dwie Chatki", Poemat "Step" Zygmunta Noskowskiego.
W filharmonii z okazji Jubileuszu będziemy mogli podziwiać także dwie wystawy: Zbigniewa Burdy- ok.100 zdjęć przedstawiających historię filharmonii i jej wszystkich dyrektorów oraz wystawę pamiątek po Bronisławie Hubermanie przygotowaną przez Dariusza Madejskiego autora min. jubileuszowego plakatu.

Jubileusz 70-lecia Orkiestry Symfonicznej to także doskonała okazja do prezentacji monografii dokumenującej historię filharmonii. Stworzenia obszernej opowieści o dziejach filharmonii w porządku chronologicznym, podjęła się Wanda Malko.
Opisuje ona m.in. trudne początki częstochowskiej orkiestry, która działała bez pensji, umów, początkowo nawet bez lokalu.
W monografii nie brakuje również nieco bardziej zabawnych historii i anegdot związanych z działalnością częstochowskiej orkiestry.
 

Koncert jubileuszowy z okazji 70-lecia Filharmonii Częstochowskiej odbędzie się 20 marca (piątek) 
o godz. 19.
Zapraszamy.