Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

KUBA BADACH – TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY

11 października 2019, 
godz. 19.00 (piątek)
Filharmonia Częstochowska 
 
 
 
Płyta Tribute to Andrzej Zaucha ma już 10 lat! 
Nikt z nas jednak nie zapomniał urzekających interpretacji utworów Andrzeja Zauchy w wykonaniu Kuby Badacha. 
Płyta wciąż zyskuje nowych odbiorców, a starych przysparza o dreszcze. 
Takie wyjątkowe jubileusze należy czcić! 
Wraz z Kubą Badachem zamierzamy zrobić to najlepiej, jak potrafimy.
 
Zapraszamy do wspólnego świętowania! Podczas koncertów Kuba Badach wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej - Andrzeja Zauchy, w nowych aranżacjach przygotowanych przez siebie oraz Jacka Piskorza.
 
„- To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”... Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory..."   Kuba Badach
 
****
 
 
Kuba Badach (ur. 24 sierpnia 1976) - wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988, nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem.Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista.

 
****

Bilety w cenach:  69 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtastewww.ebilet.plwww.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt