Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Warsztaty wizerunkowe

Niesamowicie spędzony czas, mnóstwo ciekawych informacji i wskazówek

 
W dniu 14 września w kawiarni Boulangerie odbyły się autorskie warsztaty Mileny Bieńkowskiej pt. „Jesteś tym, co masz na sobie - osobowość, a wizerunek”.
 
Podczas minionego sobotniego popołudnia uczestniczki warsztatów „Jesteś tym, co masz 
na sobie – osobowość a wizerunek” poznały swój typ osobowości. Okazało się, że osobowość ma wpływ na dobór garderoby, jej jakość i kolorystykę. Ciekawostką okazał się fakt, że odpowiedni dobór ubrań może zmienić nie tylko zachowanie człowieka, a nawet zmianę przekonań. „W dzisiejszym szalonym, bombardującym nas zewsząd informacjami świecie ubiór jest formą komunikatu, naszą wizytówką. Umiejętność zarządzania wizerunkiem to wiedza przyszłości”- komentuje Milena Bieńkowska, doradca w obszarze kreowania wizerunku, komunikacji i budowania własnej marki (www.milenabienkowska.pl).

Uczestniczki swoje opinie i komentarze po szkoleniu chętnie zostawiają na jednym  z popularnych portali społecznościowych. Pojawiły się pytania o powtórzenie szkolenia. Zarówno Milena Bieńkowska jak i Boulangerie nie wykluczają dalszej współpracy.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów.
 

 
 
 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta