Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Smile w styczniu 2020 w Filharmonii Częstochowskiej

Już w styczniu 2020 w Filharmonii Częstochowskiej specjalnie dla miłośników dobrego humoru wystąpią znane i lubiane Kabarety: 
  • Kabaret Moralnego Niepokoju - 18.01.2020 - godz. 16.00 oraz 19.30
  • Kabaret Smile 25.01.2020 - godz.16.00 oraz 19.30

 

 

Zapraszamy na najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Tego jeszcze nie grali”.

Zgodnie z nazwą tworzą go premierowe, nie pokazywane w telewizji skecze i piosenki. Polityki nie ma w nim zbyt wiele (odsyłamy do „Ucha prezesa”), za to prawdziwego życia w bród. 

 
Któż z nas, późną nocą, nie odwiedził sąsiada z prośbą o pomoc w rozwiązaniu zadania, z którym ani nasz walczący o tróję syn, ani my sami, walczący o autorytet w jego oczach, nie potrafimy dać sobie rady?

Kto z nas nie czuł się sterroryzowany przez panią, która przychodzi do nas sprzątać, albo odwrotnie, kto z nas sprzątając u kogoś, tego kogoś nie terroryzował?

Kto z nas nie czuł tremy przed spowiedzią, która żona nie mówiła mężowi, że w domu jest za zimno, i który mąż nie odpowiadał, że przeciwnie, że jest właśnie za gorąco. Kto z nas nie toczył wojny o temperaturę?

Kto nie skarżył się nigdy swoim rówieśnikom na kłopoty z dziećmi i kto z nas nie miał dosyć rodziców.

A tego wszystkiego jest więcej, bo program trwa ponad półtorej godziny.

Od czasu do czasu artyści z Kabaretu występują na scenie z żywym lwem. Jest to dwumetrowy samiec z Benghazi. Być może trafi się wam właśnie taki spektakl, a jeśli nie, też nie ma czego żałować - i tak będzie fajnie.

 
****
 
 

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. 

 
 
Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.

#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz”! 
 
 
Nie możesz tego przegapić!
 

Bilety dostępne na:

www.biletynakabarety.pl www.kupbilecik.plwwwebilet.plwww.luxbiletyna.pl oraz w Kasie Filharmonii Częstochowskiej