Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Gala Taneczna CNT SNAKE DANCE 2024: "Life is a Game" za nami.

29 czerwca 2024 roku w sobotę Filharmonia Częstochowska zamieniła się w taneczną arenę dzięki Gali Tanecznej CNT SNAKE DANCE. 

Wydarzenie odbyło się pod hasłem "Life is a Game", a uczestniczyło w nim ponad 240 tancerzy i instruktorów. 
Tematem przewodnim były pokazy inspirowane różnymi rodzajami gier komputerowych, planszowych oraz drużynowych. 
Występy zachwyciły Nas na wiele sposobów. 
Mogliśmy podziwiać pokazy akrobatyczne, gimnastykę artystyczną, hip hop, breakdance, modern jazz, balet, zumbę, k-pop, aerial hoop, aerial silk oraz pole dance. 
Każdy ze stylów tańca wniósł coś unikalnego, łącząc różne elementy ruchu, rytmu i ekspresji. 
Scena Filharmonii wypełniła się energią i pasją zarówno młodych tancerzy od 4 roku życia, jak i dorosłych, którzy razem stworzyli niezapomniane widowisko. 
Oczywiście tak wspaniałe wydarzenie nie odbyłoby się bez założyciela CNT SNAKE DANCE - Arkadiusza Skuzy, który zaraża pasją do tańca już od wielu lat.. Arek Skuza swoim występem uświetnił Galę nawiązując do swojej pierwszej pasji z dzieciństwa - sztuk walki.
Połączenie obu pasji tańca - break dance ze sztukami walki zaowocowało nieazapomianym, pełnym ekspresji i pasji widowiskiem tanecznym.
Podczas Gali można było podziwiać perfekcyjnie dopracowane choreografie, które były owocem długich przygotowań i ciężkiej pracy uczestników. Nie tylko układy taneczne, ale także kostiumy i scenografia były na najwyższym poziomie, tworząc spójne i spektakularne przedstawienie. Każdy występ był małym dziełem sztuki, które wzbudzało zachwyt i emocje wśród widzów. Inspiracją do pokazów były takie gry jak m. in. "Simsy", "Poker", "Szachy", "Kółko i krzyżyk, "Bilard", "Tetris'', ''Monopoly", "Super Mario", "Wiedźmin", "Cyber Punk", "League of legends", "The Last Of Us", "GTA'', "Among us". 
Galę prowadził niezastąpiony Rademenez, który swoimi komentarzami i humorem przewodził całemu wydarzeniu. Dzięki niemu płynne przejścia między kolejnymi występami sprawiały, że wszystkie występy połączyły się w jedną spójną całość, a publiczność miała okazję jeszcze lepiej poczuć klimat kolejnych występów. 
Gala Taneczna CNT SNAKE DANCE 2024 była nie tylko pokazem umiejętności tanecznych, ale także celebracją pasji, zaangażowania i wspólnej radości z tańca. Temat "Life is a Game" idealnie oddawał ducha imprezy, w której każdy uczestnik mógł poczuć się częścią czegoś wyjątkowego. To wydarzenie na długo pozostanie w pamięci zarówno widzów, jak i uczestników i instruktorów, jako wieczór pełen magii, inspiracji i tanecznej energii.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji!