Osiedle Neonowe - nowoczesne mieszkania w sercu Częstochowy! Wybierz komfortowe miejsce do życia w historycznym otoczeniu, gdzie nowoczesne udogodnienia spotykają się z bogatą tradycją. To idealna przestrzeń dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz bliskość codziennych udogodnień. Dołącz do wyjątkowej społeczności Osiedla Neonowego i zobacz jak wygląda życie w nowoczesnej inwestycji z wysokim standardem wykończenia.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Dobrze się kłamie w Filharmonii Częstochowskiej -14.06-2025

Kinowy hit na deskach teatru. "Dobrze się kłamie" to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. 

Kto z przyjaciół ma najwięcej do ukrycia?

Filharmonia Częstochowska

14.06.2025, godz.: 16.00 oraz 18.30

 

  • Kto spośród przyjaciół coś ukrywa?
  • Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? 

Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra... Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu.
 

 

Zwykły wieczór z przyjaciółmi zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. 

Niektórym „ściemnianie” wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. 

 

  • Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka? 

 

 Obsada:

Olga Bołądź /  Magdalena Lamparska

Przemysław Sadowski / Bartłomiej Topa / Piotr Grabowski

Piotr Grabowski / Marcin Perchuć 

Szymon Bobrowski /  Jakub Wieczorek

Anita Sokołowska / Marta Ścisłowicz

Katarzyna Kwiatkowska / Agnieszka Warchulska

Wojciech Zieliński / Marcin Hycnar

 Spektakl oparty na filmie Paola Genovesego

adaptacja: Bartosz Wierzbięta , reżyseria: Marcin Hycnar, scenografia: Wojciech Stefaniak, kostiumy: Martyna Kander, asystent reżysera: Agata Zdziebłowska, produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina 

Tito Productions, Spektaklove

Czas trwania: 90 minut bez przerwy

BILETY: https://adria-art.pl/a/m-DobrzeSieKlamiePolska

Organizator Adria Art