Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Koncert Dżem z wokalistą Sebastianem Riedlem ponownie w Częstochowie!

 

 

08.12.2024r. godz. 18.00

 

 

Filharmonia Częstochowska
 
ul. Wilsona 16, Częstochowa

Dżem z  wokalistą Sebastianem Riedlem
 

Agencja Artystyczna Brussa zaprasza na sentymentalną podróż po rockowych wspomnieniach i dźwiękach bluesa z zespołem Dżem.

 

Ich piosenki zna chyba każdy, a możliwość zaśpiewania ich razem z zespołem na żywo to gwarancja niezapomnianych emocji! 

Na tym koncercie trzeba być, poczuć muzykę i klimat by przekonać się, że to jeden z najlepszych koncertów w Waszym życiu. Dżem z nowym wokalistą - Sebastianem Riedlem. Mówi się o nich "polscy Rolling Stonesi"... 

I faktycznie - coś w tym jest. 

Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję. Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają równych. Ze względu na nie harcerski tryb życia oczywiście też. No i ze względu na skomplikowane, nie wolne od dramatów dzieje... Dżem - polski zespół muzyczny grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa, który w 1973 roku założyli bracia Adam i Beno Otrębowie oraz Paweł Berger. Zaliczany do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej. 

Dżem wystąpi w składzie: Sebastian Riedel - śpiew (od 2024) Adam Otręba - gitara (1973-1982, od 1983) Benedykt "Beno" Otręba - gitara basowa, śpiew (1973-1976, od 1980) Jerzy Styczyński - gitara (1979-1981, od 1981) Zbigniew Szczerbiński - perkusja (od 1992) Janusz Borzucki - instrumenty klawiszowe (od 2005).

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/117307/czestochowa/dzem/

Bilety do nabycia: https://kbq.pl/117307

parter: cena 160 zł, balkon: cena 145 zł