Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Chcesz postawić na skup książek? Sprawdź ofertę Antykwariatu i Księgarni Tezeusz

 Profesjonalny skup książek w Częstochowie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując niezwykle atrakcyjne ceny skupu. W tym miejscu uzyskamy wsparcie na najwyższym poziomie, dzięki czemu bez problemu pozbędziemy się zalegających w domu książek! Co trzeba wiedzieć o ofercie tego miejsca? Dlaczego warto zaufać specjalistom w tym temacie?

 

 

Antykwariat i Księgarnia

Jeżeli posiadamy stare książki i wartościowe księgozbiory w dobrym stanie, możemy je szybko i wygodnie sprzedać w skupie książek. Już w ciągu 12 godzin specjaliści odbiorcą od nas książki, gwarantując wycenę na miejscu. Niezwykle ważne są tutaj dobre ceny, płatność w gotówce i załadunek oraz transport gratis! Zabierane są wszystkie książki, z każdej dziedziny, dlatego każdy klient jest zadowolony z oferty. 

Natychmiastowy dojazd do klienta

Warto zauważyć, że mieszkańcy Krakowa, Warszawy, Katowic, Trójmiasta i Wrocławia mogą liczyć na natychmiastowy dojazd we wskazane miejsce. Pierwszym krokiem jest rozmowa telefoniczna, a po uznaniu oferty za wartościową, pozostaje nam czekać na odbiór książek. Z kolei gdy oferta jest z innego miasta, dojazd odbywa się po oszacowaniu wartości księgozbioru! Zazwyczaj wystarczy wywiad przez telefon, a w wyjątkowych przypadkach trzeba sporządzić listę pozycji lub zrobić zdjęcia grzbietów książek. Na tej podstawie możliwe jest określenie wartości całego księgozbioru i zaoferowanie klientowi dogodnych warunków. Nie zawsze klienci mają na to czas, dlatego to zadanie mogą za nas wykonać pracownicy skupu książek. 

Skup książek

W sytuacji, gdy księgozbiór jest atrakcyjny handlowo, skup książek proponuje zakup za gotówkę. Pamiętajmy o tym, że wszelkie szczegóły z osobą sprzedającą są ustalane przed zawarciem transakcji lub na miejscu, w trakcie wyceny bezpośredniej. Każdy klient może liczyć na profesjonalne podejście do jego potrzeb i oczekiwań! Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na usługi skupu książek Tezeusz, przeznaczone dla klientów w całej Polski.