Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Parking na lotnisku - zadbaj o bezpieczeństwo swojego samochodu

Wybierając się na długo wyczekiwany urlop lub zwyczajnie podróżując w sprawach biznesowych za granicę, większość ludzi zastanawia się jak szybko i sprawnie, bez żadnych niepotrzebnych problemów dotrzeć na lotnisko. Zamiast liczyć na różne środki transportu typu pociąg, autobus czy taksówka, najprostszym wyjściem z tej sytuacji jest oczywiście dojazd własnym autem. Jednak musimy mieć pewność, że po dojechaniu na miejsce, zostawimy je pod właściwym nadzorem. I tu najlepiej skorzystać z parkingu na lotnisku, który będzie najlepszym zabezpieczeniem dla auta.


Zalety korzystania z parkingu

Dojeżdżając własnym samochodem na lotnisko, mamy raczej marne szanse na to, że spóźnimy się na wykupiony lot. W przypadku taksówki itp. środków transportu jest to bardziej prawdopodobne, poza tym liczy się również komfort podróżowania, a z tym bywa różnie, jeśli chodzi o autobus lub pociąg. Pozostawiając samochód, na dobrze oświetlonym parkingu przy lotnisku, możemy być pewni, że będzie on monitorowany przez 24h na dobę. Wsiadamy do samolotu bez obaw, że samochód zostanie zniszczony, albo skradziony. Parking jest pod nadzorem profesjonalnej firmy ochroniarskiej. Z parkingu na lotnisku, pomimo niewielkiej odległości, nie idziemy pieszo. Każdy pasażer ma zapewniony transport, tak aby nie musiał dźwigać ciężkich bagaży.


Parking na lotnisku, wcale nie taki drogi, jakby się mogło wydawać

To ile zapłacimy za parking na lotnisku, uzależnione jest jedynie od tego, na jak długo pozostawimy na nim samochód. Jedna doba to koszt około 75 zł, jednak im dłuższy pobyt pojazdu, tym paradoksalnie cena jest niższa. Przykładowo trzy dni na strzeżonym parkingu, na lotnisku kosztują 90 zł, a osiem 130 zł. Poza tym firmy parkingowe wychodząc naprzeciw klientom, przygotowują dla nich sezonowe promocje, więc koszty takiego parkowania mogą być jeszcze niższe. Jedną z najtańszych ofert w Polsce, klienci znajdą na tej stronie modlinparking.pl. Dowóz na lotnisku z parkingu, wliczony jest już w cenę tej usługi. Parking monitorowany jest całą dobę.


Rezerwacja

Decydując się na pozostawienie samochodu na parkingu, ważne, aby kilka dni wcześniej dokonać rezerwacji miejsca. Można to zrobić przez Internet, wypełniając odpowiedni formularza rezerwacyjny. Niektóre firmy oferują również rezerwację telefoniczną lub mailową.