Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Nie daj się zaskoczyć zagranicą – ubezpiecz iPhone’a

 

Podróże zagraniczne stały się w ciągu ostatnich trzydziestu lat niezwykle proste. Brak postojów na granicy w obrębie Europy, tanie loty do tak ekskluzywnych miejsc, jak Dubaj, czy w końcu łatwy dostęp do edukacji i nauki każdego języka na świecie. Aplikacje pozwalają nam znaleźć świetne restauracje w całkowicie obym mieście i same nas zaprowadzą na miejsce.

Świat skurczył się do kilkunastu godzin w samolocie, a na egzotyczne wakacje stać coraz więcej osób. Nic więc dziwnego, że wszyscy chętnie z tego korzystamy i cieszymy się życiem.

Tylko, czy zawsze jesteśmy dobrze przygotowani?

Wygoda

Już mało kto wyobraża sobie życie bez kieszonkowego telefonu. Ale przecież smartfony to coś więcej. To dostęp do nieograniczonej bazy wiedzy, jaką jest Internet. To aplikacje, które pozwalają nam na żywo nadawać z każdego zakątka świata. To w końcu nasze połączenie z najbliższymi. Nasze babcie czekały cierpliwie tygodniami na list od swoich bliskich, by dowiedzieć się, czy wszystko z nimi w porządku. A i to były dla nich informacje przedawnione o kilka dni. Dziś zamartwiamy się o drugą osobą, gdy od razu nie odpisze, czy nie odbierze telefonu.

Smartfony uczyniły nasze życie bardzo wygodnym. Usprawniły pracę, a nawet umożliwiły ją z każdego miejsca na świecie.

I choćby z tego powodu, powinniśmy ich pilnować.

Bezpieczeństwo

W smartfonach trzymamy praktyczni wszystkie swoje dane. Każdy, kto wejdzie bezprawnie w ich posiadanie, jest w stanie dowiedzieć się o nas wszystkiego – od miejsca zamieszkania, przez numer karty kredytowej po plany na najbliższy weekend.

Zaskakuje więc mała ilość ubezpieczeń telefonów od kradzieży, czy bezprawnego użycia. A nie jest to ani bardzo kosztowne, ani trudne. A takie ubezpieczenie (https://www.gadget-cover.com/iphone-insurance) pokrywa wszystkie możliwe wypadki i zdarzenia, jakie mogą się przydarzyć przy codziennym użytkowaniu iPhone’a oraz podróżach zagranicznych.

Ubezpieczenie pokrywa wypadki na całym świecie. Od kradzieży, przez przypadkowe uszkodzenia, zalanie, zepsucie, kradzieże. Daje również możliwość ubezpieczenia rodzinnego.

Dzięki tego typu rozwiązaniom zabezpieczamy nie tylko swój telefon, ale również własne finanse. Naprawy iPhone do tanich nie należą, a zgłoszona kradzież, gdy przebywamy na drugim końcu świata, ma małe szanse na pozytywne zakończenie.

Dlatego podczas zakupu i wieloletniego korzystania, warto o tym pamiętać. Bo jak to w życiu bywa, gdy mamy ubezpieczenie, nigdy nic się nie stanie. Ale wystarczy, że zabraknie nam go na jeden dzień…