M1 zgarnij nową hybrydę lub tysiaka
 
Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Dlaczego warto odwiedzić Kraków?

Kraków to jedno z najstarszych miast w Polsce. Posiada ono niezwykle interesującą architekturę i miejsca, które warto odwiedzić. Na przestrzeni lat pełnił znaczącą rolę w Polsce, a do 1795 roku był nawet jej stolicą. Podróż z Częstochowy do Krakowa nie jest skomplikowana i przejazd samochodem trwa około 1. 5 godziny. Zorganizowanie krótkiej wycieczki weekendowej nie powinno stanowić żadnego problemu.


Rynek główny i jego atrakcje

Oczywiście jednym z punktów miasta, które trzeba zobaczyć jest rynek główny. Znajduje się tam m.in.: kościół Mariacki z dwiema wieżami o różnej wysokości. Wewnątrz budowli można podziwiać słynny ołtarz Wita Stwosza. Poza tym, charakterystyczne są także Sukiennice, gdzie znajdują się stragany z rękodziełami i biżuterią. Dodatkowymi atrakcjami krakowskiego rynku są zabytkowe kamienice i wieża kościoła św. Wojciecha.


Zamek i katedra na Wawelu

Kolejnym miejsce „must see” jest wzgórze wawelskie. Znajduje się tam zamek królewski oraz katedra. Zamek był zamieszkiwany przez wielu władców Polski, a ostatecznie wpisano go na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Katedra na Wawelu jest najważniejszym kościołem w mieście. Spoczywa w niej wielu królów i władców Polski (Stefan Batory, Władysław IV Waza, August II Mocny, Jan Kazimierz Waza czy Zygmunt III Waza) oraz wybitnych Polaków (Adam Mickiewicz Juliusz Słowacki). Poza tym, w kościele znajduje się relikwiarz z prochami św. Stanisława.


Kazimierz i inne atrakcje Krakowa

Oryginalną i niezwykle klimatyczną dzielnicą Krakowa jest Kazimierz. Znajduje się tam wiele synagog, dlatego tę część miasta nazywa się żydowską dzielnicą. Warto odwiedzić to magiczne miejsce i zetknąć się z kulturą krakowskich Żydów. Innymi miejscami godnymi uwagi są m.in.: Teatr Stary – najstarszy budynek teatralny w Polsce, który został otwarty w 1799 roku. Oczywiście warto zwiedzić także Muzeum Czartoryskich, gdzie znajduje się wiele cennych dzieł europejskiej i bliskowschodniej sztuki jak obraz Leonarda da Vinci – Dama z gronostajem. Kraków może być również miejscem pośrednim w czasie dłuższej podróży. Lotnisko Balice daje możliwość odwiedzenia innych odleglejszych zakątków świata. Jeśli nawet dotarliśmy do miasta własnym pojazdem, bez problemu można go zostawić na strzeżonym parkingu: https://orangeparking.pl/dojazd, nieopodal terminala. Dojazd do parkingu nie jest skomplikowany, a cała przestrzeń podzielona jest na trzy strefy miejsc postojowych: P1, P2 i P3. Na stronie internetowej znajduje się dokładna informacja o lokalizacji parkingu, która ułatwia dotarcie na miejsce. Pozostawienie pojazdu jest bezpieczne, więc nie trzeba martwić się o samochód w trakcie dalszej podróży.

Jak widać Kraków ma wiele pięknych i ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Architektura miasta jest naprawdę interesująca i bardzo dobrze zachowana. Dla pasjonatów podróży, miasto może być jedynie przystankiem w dalszych wojażach. Lotnisko posiada bardzo dobrą komunikację z centrum miasta oraz strzeżony parking, który znacznie ułatwia organizację dłuższej wycieczki.

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta