Motoryzacja

 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

 

 


 

 

Korzystaj z wygód nowoczesnej Stacji Paliw,

Auto Myjni i Stacji Naprawczej dla rowerów WEGA w Częstochowie.

 

O każdej porze roku, całodobowo, szybko, dokładnie i komfortowo umyj, zatankuj samochód oraz skorzystaj ze stacji naprawczej dla rowerów na ul. Żyznej 1,  na Stacji Paliw WEGA.

 

Co oferuje Stacja WEGA w Częstochowie?

  • Nie musisz wysiadać, aby wyjechać czystym i zatankowanym autem.
  • Jeśli wolisz skorzystasz także z nowoczesnej myjni samoobsługowej.
  • Dla dbających o swoje bezpieczeństwo na Stacji znajduje się #tankterminal
  • Tu także umyjesz swój rower korzystając z ekologicznej myjni posiadającej odpowiednie parametry mycia dostosowane dla Twojego roweru!
    Swój sprzęt wyczyścisz w rekordowym czasie, dzięki pistoletowi, który za pomocą innowacyjnej technologii, rozprowadza wodę oraz płyn w mgiełce pod ciśnieniem.
    Skorzystasz także ze stacji naprawczej!
  • Na terenie stacji do dyspozycji Klientów jest całodobowy sklep, gdzie można zaopatrzyć się w artykuły motoryzacyjne, spożywcze, leki OTC, alkohole itp.
  • Gdy planujesz przeprowadzkę wypożyczysz  tutaj profesjonalną przyczepę.
Korzystaj zatem z wygód jakie oferują nowoczesne:

WEGA na ul Żyznej 1 w Częstochowie.
Stacja Paliw WEGA zaprasza: https://wega.cze.pl

Tu załatwisz wszystko w komfortowych warunkach.
 


 

Przygotuj samochód na zimę

 

 

Choć niektórym nadal trudno się z tym pogodzić, tegoroczna jesień dobiegła końca i powoli roztacza się przed nami zimowa aura.

Póki mieliśmy „polską złotą jesień”, kierowcy mogli czuć się zrelaksowani i nie zawsze pamiętać, że lada dzień pogoda może się załamać i warunki na drogach ulegną znacznemu pogorszeniu. Dlatego warto zawczasu przygotować się na nadejście mrozów i już teraz przygotować swój samochód na zimową porę. 
Przedstawiamy kilka punktów, które należy bezwzględnie przejść, aby prawidłowo przygotować nasze auto do zimowych warunków na drodze.
 
Zadbaj o widoczność, czyli sprawdź wycieraczki
 

Nieważne, czy opad atmosferyczny to śnieg, rzęsisty deszcz, czy drobny kapuśniaczek – wycieraczki w samochodzie muszą działać bez zarzutów! 

Z tego powodu trzeba zawczasu sprawdzić, czy nie pozostawiają smug, nie piszczą i czy dobrze zbierają wodę. 
Jeśli ich jakość wzbudza nasze wątpliwości, najprościej będzie zainwestować w nowe. Nie można również zapomnieć o sprawdzeniu poziomu płynu do spryskiwaczy – w obliczu spadającej temperatury najlepiej wybrać płyn zimowy.
 

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego zapraszamy do firmy  "Szybex-Serwice, Częstochowa, ul. Zaciszańska 8

 oraz Piotrków Trybunalski, ul. Żelazna7, 
Tel.: 602 360 138, 531 245 524
 

Więcej dziś na: https://czest.info/motoryzacja

 
 
 
 
 

Pędź po zwrot kasy od Mio – kolejna akcja „Cashback”

 

Jesienne dni stają się coraz krótsze, a warunki na drogach wymagają od kierowców coraz więcej ostrożności i uważności. To dobry czas na zakup kamery samochodowej, która zarejestruje każde zajście na drodze, a w razie stłuczki czy kolizji, dostarczy dowodów na to, kto zawinił. Teraz zakup wideorejestratora firmy Mio jest szczególnie korzystny, ponieważ od 1 listopada do końca roku trwa kolejna akcja „Cashback”!

Testowanie wideorejestratorów jesienną porą

 

 

Kolejna już akcja zwrotu pieniędzy „Cashback” ruszyła 1 listopada i potrwa do 31 grudnia 2023 roku. Tym razem za wybrane urządzenia Mio możemy otrzymać nawet do 350 zł zwrotu! Promocją jest objętych 10 czołowych modeli. Znajdują się wśród nich wszystkie tegoroczne gorące nowości, jak np. MiVue 955WD, MiVue 803, czy ostatnia nowość – MiVue J756DS.

Pełna lista urządzeń, które zostały objęte promocją „Cashback”, wygląda następująco:

·       

Mio MiVue R850T – 350 zł

·       

Mio MiVue 955WD – 250 zł

·       

Mio MiVue J756DS – 200 zł

·       

Mio MiVue C588T Dual – 120 zł

·       

Mio MiVue 955W – 100 zł

·       

Mio MiVue 886 – 100 zł

·       

Mio MiVue C580 – 80 zł

·       

Mio MiVue Smartbox – 50 zł

·       

Mio MiVue 803 – 40 zł

·       

Mio MiVue J30 – 30 zł

Promocja polega na częściowym, określonym w regulaminie zwrocie pieniędzy za zakup wybranego produktu objętego promocją. Niezbędnym warunkiem akcji „Cashback” jest zakup sprzętu na terenie Polski oraz od polskiego dystrybutora. W promocji biorą udział wszystkie najnowsze oraz najpopularniejsze modele

Jak skorzystać z akcji „Cashback”?

Aby otrzymać określony w regulaminie zwrot gotówki, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.miocashback.pl i zarejestrować jeden z objętych promocją modeli do 31 grudnia 2023 r. Do formularza na stronie należy załączyć skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz zdjęcie wyciętego z pudełka kodu z numerem. Wycięcie numeru seryjnego nie będzie przeszkodą do uznania zgłoszenia gwarancyjnego produktu w czasie okresu gwarancyjnego. Produkty należy rejestrować do 30.01.2024 do godziny 23.59. Zgłoszenia zarejestrowane po tym terminie nie będą realizowane. Szczegóły promocji oraz regulamin znajdziesz na stronie www.miocashback.pl

 


Czas, kiedy kierowcy chętniej sięgają po alkohol

 

 

Większość wszystkich nietrzeźwych kierowców porusza się po drogach w czasie długich weekendów, dni wolnych od pracy, Świąt.

 
Nie daj się skusić. 
Dbaj o swoje bezpieczeństwo. 
Pamiętaj o życiu i zdrowiu najbliższych.
Gdy przed Tobą więcej wolnych dni,  szczególnie uważaj na ilość spożywanego alkoholu.  
Pamiętaj - alkohol  może na długo pozostać w Twoim organizmie.  
Czy możesz prowadzić sprawdź kupując  ALKOMAT 
Używając alkomatu dowiesz się, ile możesz bezpiecznie wypić, bez ujemnych skutków dla swojego zdrowia.
Firma Ekspent działająca na rynku alkomatów, zaprasza na zakupy do swojego firmowego stoiska w Centrum Handlowym M1, ul. Kisielewskiego 8/16 w Częstochowie.

 
Tu znajdziesz najlepsze ALKOMATY w dużym wyborze!
 
 
 

 Wi-Fi w samochodzie? Można!

 

Wyobraźcie sobie taką sytuację: rodzice jadą z dziećmi samochodem. Podróż trwa kilka godzin. Dzieci siedzą z tyłu i się nudzą: marudzą i kłócą się ze sobą. Atmosfera w aucie robi się gorąca. Rodzice próbują załagodzić sytuację, dając im smartfon lub tablet, ale wkrótce kończy się transfer danych i dzieci płaczą, ponieważ nie mogą obejrzeć filmu… Brzmi znajomo? A przecież ta podróż mogłaby przebiegać w spokojniejszej atmosferze, gdyby tylko w samochodzie był mobilny router ZTE MF79U, który zapewniłby pasażerom dostęp do Wi-Fi w czasie jazdy.

Szybkość i łatwość w obsłudze

Router ZTE MF79U pozwala na łączenie się z Internetem w technologii LTE, zapewniając  transmisję danych z prędkością nawet do 150 Mb/s (przy pobieraniu) oraz 50 Mb/s (przy wysyłaniu). Jego obsługa jest banalnie prosta. Wystarczy tylko umieścić w nim kartę Micro SIM i podłączyć do dowolnego zasilania przez USB. Urządzenie umożliwia  stworzenie lokalnego bezprzewodowego hot spotu WiFi, obsługującego do 8 urządzeń jednocześnie – sprawdzi się nawet podczas podróży większej ilości osób.

Dzięki funkcji Plug and Play modem można podłączyć do wolnego portu USB komputera i błyskawicznie cieszyć się dostępem do sieci. Dodatkowo, urządzenie wyposażono w dwa złącza dla zewnętrznych anten TS9, które umożliwią poprawienie jakości sygnału LTE jeżeli zajdzie taka potrzeba. W modemie znalazł się także praktyczny czytnik kart microSD o pojemności do 32 GB.

Mobilny router ZTE MF79U to kompaktowy modem LTE z WiFi, który oferuje wiele możliwości i doskonałą jakość połączenia internetowego, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych.

Wydajność i wszechstronność

Router ZTE MF79U został wyposażony w zaawansowane funkcje, które zapewniają szybkie i  stabilne połączenie internetowe. Dzięki obsłudze standardu LTE cat4 zapewnia maksymalną prędkość transmisji bezprzewodowej wynoszącą aż 150 Mb/s. Oznacza to, że można przeglądać strony internetowe, oglądać filmy, czy prowadzić wideokonferencje bez żadnych opóźnień.

ZTE MF79U posiada USB 2.0, czytnik kart pamięci microSD oraz złącza anteny zewnętrznej (2 sztuki), dzięki czemu bez trudu można dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb i korzystać z różnych funkcji. Urządzenie posiada wbudowaną antenę, ale istnieje także możliwość podłączenia dwóch zewnętrznych anten, co poprawia jakość sygnału i zasięg.

Do każdej kieszeni

Router ZTE MF79U ma niewielkie wymiary (14 x 32 x 102 mm), więc można z łatwością schować go do każdej kieszeni, torby lub schowka samochodowego.

ZTE MF79U to doskonały wybór dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego, niezawodnego połączenia internetowego w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki obsłudze wielu standardów oraz możliwości dostosowania urządzenia do swoich potrzeb, spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zakup mobilnego routera ZTE MF79U to koszt zaledwie 169 zł.

4 PUBLICITY