Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Świat

Subskrybuje zawartość
Czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata oraz oglądaj wideo w portalu TVN24! U nas zawsze najświeższe informacje, unikalne wideo, relacje na żywo.
Zaktualizowano: 4 min. 5 sek. temu

Mariusz Błaszczak rozmawiał z szefem Pentagonu

42 min. 52 sek. temu
Mariusz Błaszczak rozmawiał z szefem Pentagonu Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak poinformował, że w wtorek rozmawiał z Lloydem Austinem, sekretarzem obrony USA. Tematem był "tragedia, do której doszło w Przewodowie i wsparcie amerykańskich ekspertów w śledztwie".
Aktualności: Świat


Pentagon: w tej chwili nie mamy planów dostarczania systemów Patriot Ukrainie, ale prowadzimy dyskusje

1 godzina 30 min. temu
 w tej chwili nie mamy planów dostarczania systemów Patriot Ukrainie, ale prowadzimy dyskusje Rzecznik Pentagonu generał Patrick Ryder przekazał, że USA nie mają obecnie planów dostarczania systemów obrony powietrznej Patriot w Ukrainie. Jak dodał, gdyby inne państwo zdecydowało się na taki krok, byłaby to jego suwerenna decyzja.
Aktualności: Świat


Węgiel po preferencyjnej cenie. Resort chce zmian

1 godzina 31 min. temu
Węgiel po preferencyjnej cenie. Resort chce zmian Jeśli w ramach preferencyjnego zakupu węgla do końca 2022 roku nie kupi się całej dostępnej puli, czyli 1,5 tony, to przejdzie ona na przyszły rok - wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez resort aktywów państwowych. Łącznie jednak nie będzie można kupić więcej niż trzech ton węgla.
Aktualności: Świat


Były zaprojektowane do przenoszenia głowic nuklearnych, Rosja ostrzeliwuje nimi Ukrainę

1 godzina 35 min. temu
Były zaprojektowane do przenoszenia głowic nuklearnych, Rosja ostrzeliwuje nimi Ukrainę Rosja ostrzeliwuje Ukrainę pociskami zaprojektowanych do przenoszenia głowic nuklearnych. Używa ich do niszczenia stosowanej przez Ukraińców obrony powietrznej - powiedział Reutersowi wysoki rangą amerykański wojskowy.
Aktualności: Świat


Tomasz Trela o słowach Ryszarda Terleckiego na temat Lewicy: kłamie rano, po południu i wieczorem

2 godziny 8 min. temu
 kłamie rano, po południu i wieczorem W moim przekonaniu to, co mówi Ryszard Terlecki, jest powiedziane, żeby zrobić jakąś awanturkę - ocenił w "Kropce nad i" Tomasz Trela z Lewicy, komentując słowa szefa klubu parlamentarnego PiS Ryszarda Terleckiego na temat kontaktów rządzących z lewicowymi politykami. Cezary Tomczyk (Koalicja Obywatelska), mówiąc o przyszłorocznych wyborach parlamentarnych, stwierdził, że "musimy zdawać sobie sprawę, że albo teraz, albo nigdy". - I to wszystko zależy od nas - dodał.
Aktualności: Świat


Prezydent Andrzej Duda: jesteśmy gotowi bronić się przed rosyjskim ciemiężcą

2 godziny 16 min. temu
 jesteśmy gotowi bronić się przed rosyjskim ciemiężcą Andrzej Duda podczas apelu z okazji Dnia Podchorążego podkreślił, że Rosja, która w 1830 roku była zaborcą, dzisiaj próbuje podporządkować sobie wolną, suwerenną i niepodległą Ukrainę. - Wiemy, że "ruski mir" oznacza niewolę, brak wolności, wiemy, że bardzo często oznacza więzienie, cierpienie i śmierć, bo takie doświadczenia wynieśliśmy z naszej historii - mówił.
Aktualności: Świat


Zderzenie czterech aut na moście Łazienkowskim. Utrudnienia w kierunku centrum

2 godziny 31 min. temu
Zderzenie czterech aut na moście Łazienkowskim. Utrudnienia w kierunku centrum Cztery samochody osobowe zderzyły się na moście Łazienkowskim. Nasz reporter informuje, że dwie osoby trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Są spore utrudnienia w kierunku centrum. Dwa pasy zostały zablokowane.
Aktualności: Świat


Inflacja się rozpędzi. Ekonomistka o tym, kiedy przebije 20 procent

2 godziny 37 min. temu
Inflacja się rozpędzi. Ekonomistka o tym, kiedy przebije 20 procent W listopadzie oczekujemy spadku inflacji do 17,6 procent w ujęciu rocznym, głównie za sprawą korekty cen paliw i nośników energii - wskazała szefowa departamentu analiz ekonomicznych PKO Banku Polskiego Marta Petka-Zagajewska. Dodała jednak, że w styczniu-lutym inflacja najprawdopodobniej przebije próg 20 procent.
Aktualności: Świat


Smog dusi nas we wtorek wieczorem. Miejscami jakość powietrza jest zła

2 godziny 40 min. temu
Smog dusi nas we wtorek wieczorem. Miejscami jakość powietrza jest zła Smog w Polsce. We wtorek wieczorem powietrze w wielu miastach jest zanieczyszczone, a normy jakości zostały wielokrotnie przekroczone. Sprawdź, jaką jakość ma powietrze w twoim mieście.
Aktualności: Świat


"Jako Igor Tuleya jestem szczęśliwy. Natomiast moje stanowisko jako sędziego nie zmieniło się"

2 godziny 59 min. temu
To rozstrzygnięcie nie jest adresowane do mnie. Wierzę, że moi przełożeni będą respektować rozstrzygnięcie tego niesądu - powiedział w TVN24 sędzia Igor Tuleya. Izba Odpowiedzialności Zawodowej SN przywróciła go we wtorek do orzekania. - Jako Igor Tuleya na pewno jestem szczęśliwy. Natomiast moje stanowisko jako prawnika, sędziego, który może oceniać tak zwaną Izbę Odpowiedzialności Zawodowej, nie zmieniło się - powiedział sędzia.
Aktualności: Świat


Olaf Scholz wypowiedział się na temat Patriotów dla Polski

3 godziny 5 min. temu
Olaf Scholz wypowiedział się na temat Patriotów dla Polski Trwa dyskusja nad niemiecką propozycją przekazania niemieckich Patriotów dla Polski. Strona niemiecka zapowiedziała już, że kwestia przekazania ich Ukrainie wymagałaby przedyskutowania na forum sojuszników NATO. We wtorek kanclerz Olaf Scholz zapewnił, że oferta jest nadal na stole. Wcześniej tego dnia premier Mateusz Morawiecki przyznał, że "jak tylko można prosić naszych niemieckich partnerów, to naprawdę byłby bardzo mocno za tym, by w zachodniej części Ukrainy zostały te Patrioty posadowione". W sprawie głos zabrał także rzecznik Pentagonu.
Aktualności: Świat


"Ukradziony portfel", "wojna futbolowa" i białe róże. Gdy polityka mieszała się z piłką

3 godziny 17 min. temu
Sport zwykł mieszać się - wbrew nadziejom przedstawicieli piłkarskich federacji - z polityką, co w przeszłości niosło za sobą zaognienie lub uspokojenie relacji wewnątrz lub na zewnątrz różnych krajów. Przypominamy niektóre polityczne mecze z ostatnich dziesięcioleci ubiegłego wieku.
Aktualności: Świat


Konkurs na nazwę mostu pieszo-rowerowego rozstrzygnięty. Ale radni mogą go... zbojkotować

3 godziny 29 min. temu
Konkurs na nazwę mostu pieszo-rowerowego rozstrzygnięty. Ale radni mogą go... zbojkotować  Rozstrzygnięto konkurs na nazwę dla nowego mostu pieszo-rowerowego przez Wisłę. Bulwary Wiślane z praskim brzegiem może w przyszłości łączyć "Agrafka". Może, ale nie musi - takie głosy płyną ze strony Rady Warszawy, która podejmie ostateczną decyzję. Według nieoficjalnych doniesień, radnym nie podoba się, że konkurs odbył się bez ich udziału.
Aktualności: Świat


Antarktyda staje się składowiskiem sztucznych włókien pochodzących z ubrań

3 godziny 31 min. temu
Antarktyda staje się składowiskiem sztucznych włókien pochodzących z ubrań Cząsteczki mikroplastiku docierają do najbardziej dziewiczych środowisk, takich jak na przykład Antarktyda. Międzynarodowy zespół naukowców odkrył, że w powietrzu, morskiej wodzie, osadach i w lodzie tego odległego kontynentu można znaleźć pochodzące z ubrań sztuczne włókna.
Aktualności: Świat


Podsumowanie roku na rynku telekomunikacyjnym. Trwa spotkanie małych i średnich operatorów

3 godziny 41 min. temu
Podsumowanie roku na rynku telekomunikacyjnym. Trwa spotkanie małych i średnich operatorów W Poznaniu trwa zjazd Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT). Na najważniejszym w tym roku spotkaniu dla branży omawiane są między innymi kwestie współpracy, inwestycje oraz wyzwania, jakie stoją przed branżą. Warner Bros. Discovery jest patronem medialnym wydarzenia.
Aktualności: Świat


Опитування для українців "чи хочуть вони протекторату Польщі?". Міністерство закордонних справ: це фальшивка

3 godziny 42 min. temu
Посольство Польщі в Києві нібито підготувало опитування для українців, "чи хочуть вони стати частиною Польщі", - таке повідомлення поширюється в соцмережах. Це фейкові новини, які відповідають тезам російської пропаганди.
Aktualności: Świat


Zmarłego ministra pożegnał Łukaszenka. Nadal nie podano oficjalnej przyczyny śmierci

4 godziny 2 min. temu
Zmarłego ministra pożegnał Łukaszenka. Nadal nie podano oficjalnej przyczyny śmierci W Mińsku odbył się pogrzeb ministra spraw zagranicznych Uładzimira Makieja. Pożegnał go między innymi prezydent Alaksandr Łukaszenka. W sobotę poinformowano, że 64-letni szef dyplomacji zmarł nagle, ale nie podano przyczyny śmierci.
Aktualności: Świat


Pogoda na jutro - środa 30.11. Wyż Erik przyniesie mglistą noc i pochmurny dzień

4 godziny 17 min. temu
Pogoda na jutro - środa 30.11. Wyż Erik przyniesie mglistą noc i pochmurny dzień Pogoda na jutro. Środa 30.11 w całym kraju przyniesie pochmurną aurę, za którą odpowiedzialny jest wyż Erik. Nocą miejscami mogą snuć się mgły, które utrzymają się także do godzin dziennych. W ciągu dnia na termometrach zobaczymy do 3-4 stopni Celsjusza.
Aktualności: Świat


Janusz Waluś zaatakowany w więzieniu

4 godziny 20 min. temu
Janusz Waluś zaatakowany w więzieniu Janusz Waluś, odpowiedzialny za najgłośniejsze zabójstwo polityczne we współczesnej historii RPA, został zaatakowany w więzieniu. Polski imigrant spędził w południowoafrykańskim więzieniu niemal 30 lat za zabójstwo komunistycznego działacza ruchu zwalczającego apartheid Chrisa Haniego. W tym miesiącu sąd zdecydował o jego warunkowym zwolnieniu.
Aktualności: Świat


Rząd chce nowelizować ustawę o pomocy Ukraińcom. Jest nowy projekt

4 godziny 25 min. temu
Rząd chce nowelizować ustawę o pomocy Ukraińcom. Jest nowy projekt Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy. Wcześniej przedstawiło go Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Proponowana nowela zakłada między innymi uszczelnienie systemu świadczeń wypłacanych uchodźcom wojennym i pokrywanie przez nich części kosztów utrzymania w miejscach zbiorowego zakwaterowania.
Aktualności: Świat