Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Najnowsze

Mówił, że zabił dziennikarza, bo "nakłonił go diabeł". Został prawomocnie skazany, ale prokurator złożył kasację

Świat - 17 min. 25 sek. temu
  Sąd Najwyższy rozpatrywał w środę kasację złożoną przez Prokuratora Generalnego. Chodziło o wyrok 25 lat więzienia dla Łukasza B. skazanego za brutalne zabójstwo dziennikarza Krzysztofa Leskiego w sylwestrową noc 31 grudnia 2019 roku. 
Aktualności: Świat


Wyrywał deski na wiadukcie, runął w przepaść. Wyniki kontroli po śmiertelnym wypadku pracownika

Świat - 20 min. 1 sek. temu
Wyrywał deski na wiadukcie, runął w przepaść. Wyniki kontroli po śmiertelnym wypadku pracownika Szereg nieprawidłowości wykryła kontrola Państwowej Inspekcji Pracy po śmiertelnym wypadku, do którego doszło pod koniec ubiegłego roku na Śląsku. Pracownik remontujący wiadukt kolejowy spadł z wysokości sześciu metrów i zginął na miejscu. Jak ustaliła PIP, wcześniej bez zabezpieczeń wyrywał drewniane deski nad przepaścią. Przed sądem może stanąć kierownik robót.
Aktualności: Świat


Osoby o tych imionach są najbardziej inteligentne. Sprawdź, kto jest na liście. Jakie jest znaczenie twojego imienia? 8.02.2023

DZ - 33 min. 20 sek. temu
Imiona nie zostają nam nadane przypadkowo. Każde imię ma znaczenie. Dawniej wierzono, że nadawanie imienia ma właściwości magiczne. Kryje się za nimi wiele przypisanych cech i predyspozycji. Ezoteryków od dawna interesuje związek imion ludzi z ich predyspozycjami. Imię, które nosimy, może wpływać na to, jacy jesteśmy. Imię znaczy wiele dla osobowości człowieka. Osoby o tych imionach uchodzą za najbardziej inteligentne. Sprawdź listę!
Aktualności: Kraj


Górnik Zabrze zamyka sektor gości do czasu zakończenia budowy czwartej trybuny

DZ - 33 min. 56 sek. temu
Sobotni mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk oglądało 250 kibiców gości. Od spotkania z Radomiakiem do zakończenia budowy czwartej trybuny sektor dla przyjezdnych fanów pozostanie pusty.
Aktualności: Kraj


Sędzia Piebiak chce ukarania posłanki Lubnauer. Sejmowa komisja zarekomendowała uchylenie immunitetu

Świat - 34 min. 39 sek. temu
Sędzia Piebiak chce ukarania posłanki Lubnauer. Sejmowa komisja zarekomendowała uchylenie immunitetu Sejmowa komisja regulaminowa, spraw poselskich i immunitetowych zarekomendowała przyjęcie wniosku o uchylenie immunitetu Katarzynie Lubnauer, posłance Koalicji Obywatelskiej. Ukarania jej chce sędzia Łukasz Piebiak, były wiceminister sprawiedliwości.
Aktualności: Świat


Nadejście Audi będzie pozytywem

Autoklub - 36 min. 38 sek. temu
Grupa Sauber potwierdziła niedawno, że Audi zakończyło pierwszy etap inwestycji w spółkę przed jej oficjalnym wejściem do sportu w 2026 roku.
Zespół będzie nadal działał pod nazwą Alfa Romeo w 2023 roku i oczekuje się, że powróci do tożsamości Saubera na dwa ostatnie lata przejściowe z silnikiem Ferrari.
Pomimo komplikacji związanych ze zmianą właściciela i nazwy ...Czytaj dalej
Aktualności: Motoryzacja


Pistorius: w koalicji wokół Leopardów trzeba zebrać jak najwięcej krajów

Świat - 37 min. 5 sek. temu
 w koalicji wokół Leopardów trzeba zebrać jak najwięcej krajów Boris Pistorius, minister obrony Niemiec, który przebywa w środę z wizytą w Warszawie, przekazał, że w przyszłym tygodniu razem z ministrem Mariuszem Błaszczakiem spotkają się z ministrem obrony Ukrainy Ołeksijem Reznikowem, a na to spotkanie zaproszone zostaną również kraje, które będą tworzyły sojusz wokół przekazania Ukrainie Leopardów. Jak mówił, chodzi o to, żeby w tej koalicji znalazło się jak najwięcej krajów.
Aktualności: Świat


Trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii. Wzruszający film. Uratowany chłopiec pije wodę z korka od butelki 

Świat - 38 min. 52 sek. temu
Trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii. Wzruszający film. Uratowany chłopiec pije wodę z korka od butelki  Pojawiają się kolejne informacje o dzieciach uratowanych spod gruzów po trzęsieniach ziemi w Turcji i Syrii. Uratowany spod gruzów został między innymi syryjski chłopiec, którego ratownicy znaleźli po 45 godzinach od zawalenia się budynku. Wzruszający film, na którym widać jak chłopczyk pije wodę z korka od butelki, został zamieszczony w mediach społecznościowych przez burmistrza Stambułu i obiegł świat. Inny roczny chłopiec spędził pod gruzami 53 godziny, pięcioletnia dziewczynka została uratowana po 58 godzinach.
Aktualności: Świat


Nowy test krwi może zwiększać wykrywalność raka prostaty. Badanie

Świat - 41 min. 27 sek. temu
Nowy test krwi może zwiększać wykrywalność raka prostaty. Badanie Brytyjscy naukowcy opracowali nowy test krwi, pomagający wykrywać raka prostaty. W dotychczasowych badaniach wykazał bardzo wysoką skuteczność. Badacze twierdzą, że może przyczynić się do zwiększenia wykrywalności tego nowotworu.
Aktualności: Świat


Jak bezpiecznie jeździć zimą w programie 3 sposoby NA zdradza mistrz Polski w rajdach Mikołaj Marczyk!

DZ - 44 min. 56 sek. temu
Raz śnieg, raz deszcz a raz temperatura znacznie powyżej zera. Taką pogodę serwuje nam tegoroczna zima. Co to oznacza dla kierowców? Zmienne warunki na drogach, błoto pośniegowe czy czarny lód. Wtedy nawet z pozoru proste sytuacje, mogą okazać się niebezpieczne. O czym należy pamiętać, aby zimą jeździć bezpiecznie i móc sobie poradzić w trudnych sytuacjach? O tym w programie 3 sposoby NA opowiada mistrz Polski w rajdach samochodowym Mikołaj Marczyk. Koniecznie zobacz VIDEO!
Aktualności: Kraj


Katowice: Psycho Fans Ruchu Chorzów skazani! Sąd Apelacyjny wydał wyroki skazujące: "To jest farsa! Tu jest gorzej niż na Białorusi"

DZ - 44 min. 56 sek. temu
Zapadł wyrok w Sądzie Apelacyjnym w Katowicach w sprawie Psycho Fans. 15 oskarżonych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej pseudokibiców Ruchu Chorzów będzie musiało niemal w całości odbyć karę, którą wyznaczył sąd okręgowy. Maciej M., ps Maślak będzie musiał odbyć najsurowszą karę – 15 lat więzienia. - To jest farsa! Tu jest gorzej niż na Białorusi - skomentował Łukasz L. ps. „Lucky" i poprosił o wyprowadzenie go z sali rozpraw. Nie słyszał uzasadnienia wyroku, podobnie jak pozostali oskarżeni. Wszyscy z impetem wyszli z sali rozpraw.
Aktualności: Kraj


Sześć pustych wagonów wykoleiło się pod Szczecinem. Trasa jest zablokowana

Świat - 48 min. 32 sek. temu
Sześć pustych wagonów wykoleiło się pod Szczecinem. Trasa jest zablokowana Linia kolejowa między Gryfinem a Szczecinem jest zablokowana po wykolejeniu się sześciu pustych wagonów pociągu towarowego. Nikomu nic się nie stało. Uruchomiono komunikację zastępczą.
Aktualności: Świat


Janusz Kowalski walczy z wiatrakami, bo "zabijają ptaki i nietoperze". Co wiemy na ten temat?

Świat - 48 min. 38 sek. temu
Wiceminister Janusz Kowalski walczy z farmami wiatrowymi, publikując w mediach społecznościowych kolejne tezy na ich temat. Jedna dotyczy negatywnego wpływu wiatraków na środowisko - że "zabijają ptaki i nietoperze, oddziałują negatywnie na owady". Powołuje się na stare analizy, sprzed co najmniej 10 lat. Najnowsze opracowania mówią co innego.
Aktualności: Świat


Boris Pistorius w Polsce

TVP INFO - 48 min. 56 sek. temu
Umówiliśmy się z wicepremierem, szefem MON Mariuszem Błaszczakiem, że w przyszłym tygodniu spotkamy się wspólnie z ministrem obrony Ukrainy Ołeksijem Reznikowem; na to spotkanie zaprosimy również kraje, które będą tworzyły koalicję czołgów Leopard – przekazał minister obrony Niemiec Boris Pistorius.
Aktualności: Kraj


Oto 5-letnie samochody, które psują się najczęściej. Tak wynika z raportu TUV

DZ - 52 min. 7 sek. temu
Kierowcy lubią wiedzieć czy auto przez nich kupione zajmuje czołowe miejsce w rankingach awaryjności. Podobną wiedzę lubią mieć także ci, którzy przymierzają się do kupna samochodu. Tu z pomocą przychodzi coroczny raport TUV, dotyczący awaryjności pojazdów. Raport powstaje co roku na podstawie okresowych badań technicznych pojazdów. Dane, które się pojawiają w zestawieniu, dotyczą okresowych badań technicznych wykonywanych na terenie Niemiec. Ten dotyczy aut 5-letnich.
Aktualności: Kraj


Boris Pistorius: Mamy z Polską wspólny projekt [WIDEO]

TVP INFO - 52 min. 56 sek. temu
Minister obrony Niemiec Boris Pistorius z wizytą w Polsce.
Aktualności: Kraj


Dementi: Atsu nie został odnaleziony po trzęsieniu ziemi

wPolityce - 55 min. 57 sek. temu
Dyrektor ds. medycznych klubu Gurbey Kahveci zdementował w środę informacje, zgodnie z którymi Atsu miał zostać wydobyty spod gruzów we wtorek i przetransportowany do szpitala Dortyol.
Aktualności: Kraj


Pistorius: Mamy jeszcze trochę luzu jeżeli chodzi o Leopardy

wPolityce - 56 min. 34 sek. temu
" Zdaję sobie sprawę jaka odpowiedzialność na nas spoczywa. Mamy polsko-niemiecką wspólnotę wspólnych interesów" - powiedział.
Aktualności: Kraj


Wstrzymany ruch kolejowy między Szczecinem a Gryfinem

RMF24 - 57 min. 52 sek. temu

Wstrzymany ruch kolejowy między Szczecinem a GryfinemRuch kolejowy między Szczecinem a Gryfinem został wstrzymany. To z powodu wykolejenia się 6 wagonów pociągu towarowego. Stało się to na jednotorowym odcinku między Podjuchami a Daleszewem.


Aktualności: Kraj


Prezydent: "Moskiewscy namiestnicy (...) muszą upaść"

wPolityce - 58 min. 16 sek. temu
"Reżim białoruski haniebnie skazał dziś Andrzeja Poczobuta na 8 lat więzienia".
Aktualności: Kraj


Subskrybuje zawartość