Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Najnowsze

Aktualizacja Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

Śląsk - 3 min. 4 sek. temu

22 maja 2024 r. zaktualizowaliśmy RPO WSL 2014-2020.

Aktualności: Kraj


PO Kapitał Ludzki 2007-2013 - informacja dotycząca weksli in blanco

Śląsk - 3 min. 4 sek. temu

Instytucja pośrednicząca PO KL informuje o zakończeniu procesu komisyjnego niszczenia weksli in blanco.

Aktualności: Kraj


2 maja Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego będzie nieczynny

Śląsk - 3 min. 4 sek. temu

2 maja br. Urząd Marszałkowski, w tym Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, będzie nieczynny.

Aktualności: Kraj


Utrudnienia w korzystaniu z Lokalnego Systemu Informatycznego 2014

Śląsk - 3 min. 4 sek. temu

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac serwisowych w infrastrukturze technicznej, mogą wystąpić przerwy w dostępie do LSI 2014 (lsi.slaskie.pl).

Aktualności: Kraj


Aktualizacja Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 v 23.0

Śląsk - 3 min. 4 sek. temu

21 grudnia 2023 r., Zarząd Województwa Śląskiego, uchwałą nr 2660/473/VI/2023 zatwierdził aktualizację SZOOP RPO WSL 2014-2020 wersja 23.0.

Aktualności: Kraj


Aktualizacja Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

Śląsk - 3 min. 4 sek. temu

15 listopada 2023 r. zaktualizowaliśmy RPO WSL 2014-2020.

Aktualności: Kraj


Utrudnienia w korzystaniu z Lokalnego Systemu Informatycznego 2014

Śląsk - 3 min. 4 sek. temu

W związku z koniecznością dokonania pilnych prac serwisowych w ramach infrastruktury technicznej LSI2014, mogą dzisiaj wystąpić przerwy w dostępie do lsi.slaskie.pl (LSI2014).

Aktualności: Kraj


Aktualizacja wyników konkursu z poddziałania 8.3.2 Realizowanie aktywizacji zawodowej poprzez zapewnienie właściwej opieki zdrowotnej

Śląsk - 3 min. 4 sek. temu

3 listopada 2023 r. zaktualizowaliśmy listę ocenionych wniosków o dofinansowanie projektów w konkursie nr RPSL.08.03.02-IZ.01-24-424/23.

Aktualności: Kraj


Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego nieczynny 10 listopada br.

Śląsk - 3 min. 4 sek. temu

10 listopada Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego będzie nieczynny.

Aktualności: Kraj


Aktualizacja wykazu kandydatów na ekspertów RPO WSL 2014-2020

Śląsk - 3 min. 4 sek. temu

11 października 2023 roku zaktualizowaliśmy "Wykaz kandydatów na ekspertów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020".

Aktualności: Kraj


Specjlana linia autobusowa zawiezie na Frytkę OFF

W Częstochowie - 7 min. 6 sek. temu
W sobotę, 27 lipca w związku z Festiwalem Frytka OFF uruchomiona zostanie dodatkowa linia autobusowa MPK.


Po dachowaniu wydostał się z auta i próbował uciekać pieszo

Świat - 15 min. 28 sek. temu
Po dachowaniu wydostał się z auta i próbował uciekać pieszo W Skierniewicach kierowca samochodu osobowego uciekał ulicami miasta przed policjantami. Pościg zakończył się dachowaniem. Kierujący próbował jeszcze uciekać pieszo, ale szybko został zatrzymany.
Aktualności: Świat


Nowe informacje ws. kontuzji Leo Messiego! Piłkarz reaguje na sceny w finale

Raków Częstochowa - 17 min. 6 sek. temu
Niedzielna noc była słodko-gorzka dla Argentyńczyków. Choć obronili tytuł w Copa America, to sukces opłacili kontuzją gwiazdora. Mowa o Leo Messim. Piłkarz został mocno poturbowany przez rywali i musiał przedwcześnie opuścić murawę. Nie wiadomo było, jak poważnego doznał urazu. W końcu Argentyńczyk przemówił.
Aktualności: Sport


W Kolumbii rozpętało się piekło po finale Copa America. Są ofiary śmiertelne

Raków Częstochowa - 18 min. 6 sek. temu
Reprezentacja Kolumbii w finale Copa America przegrała z Argentyną. Po zakończeniu spotkania bardzo niespokojnie zrobiło się na ulicach kolumbijskich miast. - Odebrano ponad 5 tysięcy telefonów związanych z bójkami. Było 1200 wezwań - powiedział Nicolas Rojas, szef kolumbijskiej policji. W wyniku awantur śmierć poniosło pięć osób, a kilkadziesiąt jest rannych. Doszło także do aresztowań oraz przejęcia broni.
Aktualności: Sport


Wielkie święto muzyki w Parku Lisiniec. Nadciąga Frytka OFF

W Częstochowie - 19 min. 9 sek. temu
Od rapu przez metal, alt pop, muzykę gitarową czy bluesowo-soulowy klimat. 27 lipca w Parku Lisiniec odbędzie się kolejna edycja popularnej Frytki OFF. To już 12 rok trwania festiwalu alternatywnych brzmień w Częstochowie.


Członkowie zarządu i rady nadzorczej Bumaru Łabędy oskarżeni. Zarzuca się im działanie na szkodę spółki. Miała ona stracić 38 milionów zł!

DZ - 19 min. 52 sek. temu
Zarzuty dotyczące nadużycia uprawnień, a przy tym wyrządzenia szkody majątkowej wielkich rozmiarów zawiera akt oskarżenia sformułowany przez Prokuraturę Regionalną w Katowicach. Dotyczy on spółki Bumar Łabędy. Chodzi o sprawę z 2015 roku, kiedy to zawarta została umowa na modernizację czołgów Leopard. Zarzuty stawiane są siedmiu osobom. To ówcześni członkowie zarządu oraz rady nadzorczej przedsiębiorstwa.
Aktualności: Kraj, Kraj2


Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Gdańsk (pomorskie)

Info Praca - 21 min. 53 sek. temu
Securitas Polska - Date posted: 16 Jul 2024
Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: ​​Pracownik ochrony w obiekcie handlowymMiejsce pracy: Gdańsk, ul. Przywidzka Opis oferty pracy dbanie o bezpieczeństwo, monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, ochrona mienia przed dewastacją i włamaniem, prowadzenie dokumentacji służbowej. Kwalifikacje umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, dyspozycyjność, niekaralność. Mile widziany:status ucznia lub studenta.Oferujemy umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS, wynagrodzenie 28-30 zł brutto/h gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca, ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) brak kar finansowych, kompletne, bezpłatne umundurowanie, możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS). Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania! Dodatkowe informacje Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych....
Aktualności: Praca


Zatrudnimy Pracownika Ochrony/ obiekt handlowy (podlaskie)

Info Praca - 21 min. 53 sek. temu
Securitas Polska - Date posted: 16 Jul 2024
Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik Ochrony Fizycznej na obiekcie handlowymMiejsce pracy: Grajewo Opis oferty pracy Zakres obowiązków: obserwacja własna oraz przy pomocy systemu CCTV hali sprzedaży, podejmowanie interwencji sklepowych, prowadzenie dokumentacji służbowej. Oferujemy: umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS pracę w pełnym wymiarze godzin, gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca, ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków), kompletne, bezpłatne umundurowanie, szkolenie wdrażające w pełni przygotowujące do pracy, możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek nieoprocentowanych, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS), środowisko pracy ukierunkowane na rozwój pracownika. Kwalifikacje niekaralność, dyspozycyjność, zaangażowanie. Doświadczenie w pracy w ochronie mile widziane! Dodatkowe informacje Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie drogą internetową lub kontakt pod numer telefonu:601-298-796.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych....
Aktualności: Praca


Pracownik ochrony obiekt handlowy - Bemowo (mazowieckie)

Info Praca - 21 min. 54 sek. temu
Securitas Polska - Date posted: 16 Jul 2024
Opis firmy Obecnie do zespołów ochrony na obiekcie handlowym poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONYLokalizacja: Warszawa - BemowoCo możemy Ci zaoferować?​ umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym), stawkę od 29zł brutto/h, pracę w zmianach po 8h, 10h lub 12h, kompletne i bezpłatne umundurowanie, brak kar finansowych, elastyczny grafik, ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków). Aplikuj, jeśli jesteś osobą: chcącą poszerzyć doświadczenie zawodowe, posiadającą podstawową znajomość obsługi komputera. Mile widziane:doświadczenie w ochronie obiektów handlowych.Twoje przyszłe zdania: monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, ochrona mienia przed kradzieżą, prowadzenie dokumentacji służbowej. Dodatkowe informacje Jesteś zainteresowany / zainteresowana pracą?Wyślij nam swoje CV,skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami :)Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych....
Aktualności: Praca


Slavia Ruda Śląska okradziona. Klub, który wychował Ernesta Pohla i Michała Koja prosi o pomoc

DZ - 22 min. 6 sek. temu
Slavia Ruda Śląska została okradziona. W niedzielę 14 lipca złodzieje włamali się do klubowego garaży i ukradli sprzęt o dużej wartości służący do pielęgnacji boiska. Klub, który w przeszłości wychował Ernesta Pohla i Michała Koja prosi o pomoc.
Aktualności: Kraj, Kraj2


Subskrybuje zawartość