Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Policja

Subskrybuje zawartość Komenda Miejska Policji w Częstochowie - Aktualności
Aktualności
Zaktualizowano: 5 godzin 37 min. temu

Policyjna mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2021

25 lipiec, 2021 - 06:00
To już 3. edycja projektu na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego pn. Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2021, który spotkał się z pozytywnym odbiorem społecznym oraz dużym zainteresowaniem mediów.


Życzenia Komendanta Miejskiego Policji z okazji Święta Policji

23 lipiec, 2021 - 23:00
Z okazji Święta Policji Komendant Miejski Policji w Częstochowie inspektor Dariusz Atłasik składa – w imieniu Kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie oraz własnym – serdeczne życzenia, gratulacje oraz podziękowania dla policjantów, pracowników cywilnych i ich rodzin.


Życzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z okazji Święta Policji

21 lipiec, 2021 - 23:00
Funkcjonariuszki, Funkcjonariusze Policji, Pracownicy Cywilni, służycie i pracujecie w formacji, na której spoczywa ogromna odpowiedzialność za bezpieczeństwo obywateli. Codziennie, zakładając policyjny mundur, podejmujecie tysiące różnych interwencji. Każda z nich, niezależnie czego dotyczy, wymaga wszechstronnej wiedzy, umiejętności szybkiej oceny sytuacji oraz indywidualnego podejścia. Wykonując te zadania, jesteście świadomi, jakie ryzyko za sobą niosą. Mimo tego, bez wahania realizujecie je, niejednokrotnie narażając własne zdrowie i życie. Za tę wyjątkową postawę i ofiarną służbę, w dniu Święta Policji składam Funkcjonariuszkom, Funkcjonariuszom oraz Pracownikom Cywilnym wyrazy szacunku i najwyższego uznania.


Życzenia Komendanta Głównego Policji z okazji Święta Policji

21 lipiec, 2021 - 23:00
Życzenia z okazji Święta Policji od generalnego inspektora Jarosława Szymczyka, Komendanta Głównego Policji.


Dzielnicowi patrolują swoje rejony na rowerach

21 lipiec, 2021 - 10:00
Sezon rowerowy w pełni. Poruszając się po drogach miasta i powiatu częstochowskiego z łatwością zauważymy wzmożony ruch jednośladów. Niektórzy wyruszają na długie wycieczki rowerowe, inni wolą krótsze dystanse, jeszcze inni codziennie jeżdżą nim do pracy. Z tego środka transportu korzystają również dzielnicowi z komisariatu drugiego i szóstego w Częstochowie. Dzięki jednośladom przemieszczają się szybciej między swoimi rejonami służbowymi oraz docierają tam gdzie radiowóz nie wjedzie, a patrol pieszy pojawi się później.


20 tysięcy nagrody za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka

21 lipiec, 2021 - 07:00
20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać poszukiwanego Jacka Jaworka lub odnaleźć jego zwłoki, wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa. Jeśli ktoś ma informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306. Gwarantujemy anonimowość.


W Polsce jeden z najniższych wskaźników przestępstw w Unii Europejskiej

20 lipiec, 2021 - 06:00
W Unii Europejskiej co dziesiąty mieszkaniec skarży się na akty przemocy, przestępczości i wandalizmu – wynika z danych Eurostatu. W Polsce ten odsetek jest o połowę mniejszy.


Badaj się i bądź zdrów!

19 lipiec, 2021 - 10:00
1 lipca rozpoczął się program Profilaktyka 40 PLUS przygotowany przez Ministerstwo Zdrowia. Skierowany on jest dla wszystkich Polaków, którzy ukończyli 40 lat. Dzięki bezpłatnemu pakietowi badań laboratoryjnych będzie można oznaczyć czynniki ryzyka chorób lub wykryć objawy na wczesnym etapie, co znacznie przyspieszy proces diagnostyczny.


Winę za przestępstwo może ponieść tylko sprawca

16 lipiec, 2021 - 15:00
W związku z nieprawdziwymi informacjami pojawiającymi się w mediach, które mają na celu obarczenie winą za tragedię w Borowcach organy ścigania, stanowczo zaprzeczamy, że rodzina nie otrzymała wsparcia, ze strony Policji. W naszym przeświadczeniu informacje tego typu są ukierunkowane tylko i wyłącznie na wzbudzanie sensacji i podsycania złych emocji. Nikt z otoczenia podejrzanego nie powiadomił Policji, że mężczyzna może posiadać broń. Fakt ten ujrzał światło dzienne niestety dopiero po zdarzeniu...


Dla każdego jest miejsce na drodze

16 lipiec, 2021 - 08:00
Trwa akcja informacyjno-edukacyjna pn. „Dla każdego jest miejsce na drodze”, w ramach której policjanci informują, edukują i przypominają, że droga jest dla wszystkich, a przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przez każdego uczestnika jest obowiązkiem.


Jacek Jaworek poszukiwany listem gończym

14 lipiec, 2021 - 14:00
Prokurator z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie zarządził poszukiwanie listem gończym Jacka Jaworka. Wobec mężczyzny w dniu 13.07.2021 r. wydano postanowienie o tymczasowym aresztowaniu. 52-latek jest podejrzany o dokonanie potrójnego zabójstwa w Borowcach.


Święto Policji w garnizonie częstochowskim

14 lipiec, 2021 - 09:00
Świeto Policji obchodzone jest 24 lipca i ustanowione w 1995 roku po nowelizacji Ustawy o Policji. Dzisiaj z tej okazji w Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji obchodów Święta Policji, podczas której Komendant Miejski Policji insp. Dariusz Atłasik przyznał mundurowym awanse i nominacje.


Trwają poszukiwania Jacka Jaworka podejrzewanego o potrójne zabójstwo

13 lipiec, 2021 - 13:00
Trwa czwarta doba poszukiwań 52-letniego Jacka Jaworka podejrzewanego o zabójstwo rodziny z Borowców. W działaniach uczestniczy blisko 200 policjantów m.in. z wydziału prewencji i kryminalnego, a także śledczy zwalczający cyberprzestępczość i policyjni kontrterroryści z Katowic. Śląskich mundurowych wspomagają policjanci z województwa dolnośląskiego, małopolskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego, a także inne służby. Wczoraj w poszukiwaniach brały udział niemiecka policja z tzw. psami saksońskimi.


Śledczy wyjaśniają sprawę zabójstwa 3 osób w Borowcach

10 lipiec, 2021 - 10:00
Częstochowscy śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Myszkowie wyjaśniają okoliczności śmierci 3 osób w miejscowości Borowce. W nocy w domu ujawniono zwłoki małżeństwa i ich 17-letniego syna. W sprawie poszukiwany jest 52-letni Jacek Jaworek podejrzewany o dokonanie zabójstwa.


Poszukiwany Jacek Jaworek podejrzewany o zabójstwo

10 lipiec, 2021 - 08:00
Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują mężczyzny podejrzewanego o zabójstwo trzech osób. Poszukiwany to 52-letni mieszkaniec Częstochowy Jacek Jaworek.


Poszukiwany Jacek Jaworek podejrzany o zabójstwo

10 lipiec, 2021 - 08:00
Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują mężczyzny podejrzanego o zabójstwo trzech osób. Poszukiwany to 52-letni mieszkaniec Częstochowy Jacek Jaworek.


Uwaga! Nasiliły się kradzieże rowerów!

9 lipiec, 2021 - 09:00
Sezon rowerowy w pełni, co widać na drogach i ścieżkach rowerowych. Wraz z częstszym korzystaniem z rowerów wzrasta liczba kradzieży tych pojazdów. Niezabezpieczone jednoślady giną z różnych miejsc. Tylko w ciągu kilku ostatnich dni na terenie podległym naszej komendzie skradziono aż sześć rowerów. Chcąc zapobiec ich utracie , warto je odpowiednio zabezpieczyć. Co zatem zrobić, by uchronić się przed kradzieżą ?


Piłeś! Nie jedź! Pomyśl o sobie i innych

8 lipiec, 2021 - 10:00
Bezpieczeństwo na drogach to nie tylko prawidłowa infrastruktura drogowa, warunki pogodowe czy też stan techniczny pojazdów. Decydujący wpływ na bezpieczeństwo ma człowiek i to on jest czynnikiem sprawczym wielu wypadków. W ostatnim czasie coraz więcej słychać o nietrzeźwych kierujących, którzy spowodowali wypadek. Pijany kierowca stanowi zagrożenie na drodze nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.


Policjanci odnaleźli zagubione dziecko na plaży

8 lipiec, 2021 - 09:00
Wystarczyła tylko chwila nieuwagi, aby 4-latka straciła orientację i zagubiła się na plaży w Mielnie. Nie było wiadomo czy dziecko weszło do wody, czy oddaliło się plażą. Do działania przystąpili policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Częstochowy pełniący sezonowo służbę nad morzem oraz ratownicy WOPR.


Sprawcy kradzieży motocykli zatrzymani

7 lipiec, 2021 - 06:00
Kryminalni z Koniecpola i Olsztyna zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 22 lat zamieszanych we włamania i kradzieże starodawnych motocykli. Podejrzani to mieszkańcy gminy Janów i Żarki. Stróże prawa odzyskali łącznie dziewięć skradzionych jednośladów. Sprawcom grozi do 10 lat więzienia.


 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta