M1 Kto się odważy i diament zważy?
 
 Sieć Szkół Językowych Naczyńscy
 
Caro okna, bramy, rolety -Salon Krispol
 
 

Polecamy

Jesienne Okazje w Sieci Szkół Językowych Naczyńscy

 
 
 
Sieć Szkół Językowych Naczyńscy - działająca od 15 lat na terenie województwa śląskiego i opolskiego, od niespełna roku aktywnie funkcjonuje w sektorze edukacji na terenie Częstochowy.
 
 
 
 
W każdy wtorek i czwartek września, w częstochowskiej siedzibie szkoły, znajdującej się przy ulicy Równoległej 68, zorganizowane zostały bezpłatne zajęcia pokazowe z języka angielskiego jak i niemieckiego, skierowane do różnych grup wiekowych, począwszy od najmłodszych przedszkolaków, aż po seniorów. Dzięki zajęciom wszyscy chętni mogli poznać autorskie metody nauczania, wypracowane na przestrzeni kilkunastu lat działalności, a przynoszące znakomite efekty w procesie nauki języków obcych.
 
Zaangażowanie Sieci Szkół Językowych Naczyńscy w nieustanne podnoszenie waloru językowego w procesie nauczania uczniów, można było również dostrzec na tegorocznych imprezach promujących takie działania czyli Giełdzie Zajęć Pozalekcyjnych w Galerii Jurajskiej, a także targach edukacyjnych zorganizowanych w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. 
Na spotkaniach tych kadra szkoły miała szansę podzielić się swoją pasją oraz warsztatem metodycznym, wywołując radość i spore zainteresowanych klientów.
 
Jesienna oferta kursów językowych przygotowana na rok 2016/2017 obfituje w wysokie rabaty oraz promocje rodzinne. Wszyscy kursanci mają szansę zdobyć zniżkę umożliwiającą naukę przez pierwsze pół roku zupełnie za darmo lub zapisać się na dwa całoroczne kursy języka angielskiego i niemieckiego, opłacając tylko jeden z nich!
 
Zajęcia ruszają już w połowie października, ale zapisów na kursy można dokonywać cały rok.
 
Nie przegap okazji, jeszcze tej jesieni zainwestuj w swoją przyszłość.
 

KAŻDY ZAINTERESOWANY MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W DWÓCH ZAJĘCIACH PRÓBNYCH GRATIS
 
Zapraszamy do obejrzenia filmu:


 
 
 

Najprostsze bezpłatne Video Rozmowy na świecie

 
 

Rozmawiaj ze znajomymi, partnerami biznesowymi tak, jakby byli obok, zaproś dowolną osobę na spotkanie wysyłając jej link z nazwą pokoju.
 
    WebRTC staje się formą komunikacji, bez której coraz trudniej wyobrazić sobie prowadzenie biznesu, opartego na nieustannych kontaktach z klientami.
 
To najlepszy sposób dotarcia do osób, które swoje sprawy najchętniej załatwiają przez Internet i które nie chcą tracić ani chwili w oczekiwaniu na rozmowę.
 
Doświadczenia firm, które zdecydowały się skorzystać z usług freePBX’a, są jednoznaczne: ich zyski rosną, a konsumenci są bardziej zadowoleni z jakości świadczonych usług. 
Inne zalety ? 
po pierwsze ...
  • bez czekania na odpowiedź
  • rozmowa, która nie krępuje
  • profesjonalizm
  • pełna mobilność
 Jakie są perspektywy wykorzystania WebRTC przez polskie firmy?
 
Usługa z oczywistych względów będzie coraz bardziej popularna. W niektórych dziedzinach, na przykład w e-commerce, WebRTC szybko wypiera tradycyjne infolinie telefoniczne, w innych będzie ich cennym uzupełnieniem. Aby poprawić swoją pozycję na rynku, firmy powinny otworzyć się na takie, bardzo nowoczesne rozwiązania.
 
WebRTC to narzędzie przeznaczone nie tylko dla nowoczesnego Klienta, ale i dla przedsiębiorcy, który trzyma rękę na pulsie technologicznych zmian.
 
Źródło: freePBX
 
 


Całoroczne kursy językowe metodą konwersacyjną

 

 
 
Sieć Szkół Językowych NACZYŃSCY zaprasza na zajęcia w częstochowskiej placówce:
ul. Równoległa 68.
TYLKO TERAZ RABATY I ZNIŻKI DO -50 %
 

Kursy całoroczne rozpoczynają się w SIECI SZKÓŁ JĘZYKOWYCH od października i realizowane są zgodnie z wyznaczoną dla nich ilością godzin.
Prowadzone są  METODĄ KONWERSACYJNĄ, w której największy nacisk kładzie się na komunikację.
Najwyższa jakość i profesjonalizm z jakim lektorzy szkolą naszych słuchaczy gwarantuje progres i satysfakcjonujące wyniki zarówno w grupach dzieci, młodzieży jak i dorosłych.
System egzaminów śródrocznych i lekcji pokazowych daje możliwość regularnej oceny poszczególnych umiejętności językowych nabytych w trakcie nauki.

Dostęp do Platformy Edukacyjnej, elektroniczne dzienniki lekcyjne, multimedialne testy, bezpłatne konsultacje wyrównujące oraz system rejestracji wszystkich zajęć w formacie MP3 zapewniają kompletny i najlepszy system nauki i rozwoju w procesie poznawania języków obcych wszystkich naszych.
 

Szczegóły pod telefonem: 34 387-3456 lub mail: czestochowa@naczynscy.pl

POLECAMY CAŁĄ OFERTĘ!!


Dlaczego warto zdecydować się na

zabranie zwierzaka ze schroniska?

 

 

Nawet najbardziej przyjazne schronisko nie zastąpi zwierzęciu domu. 

Małe i duże, młodsze i starsze, gładkie i kudłate, energiczne i spokojne… wszystkie czekają na drugą szansę. Adoptując psa lub kota, dajemy im nadzieję na nowe, lepsze życie.
 

Zyskujemy też nowego przyjaciela na lata.
 

 
Lekcja empatii

Do schronisk trafiają niekiedy po traumatycznych przeżyciach. Porzucone na ulicy i niedożywione, czasami zabrane z miejsca, gdzie były źle traktowane. Zwierzęta w schroniskach każdego dnia czekają na nowy dom. Są wyjątkowe, niepowtarzalne i mają mnóstwo do zaoferowania. Nigdzie indziej nie znajdziemy takiej różnorodności ras i osobowości. U wielu z nas adopcja budzi mieszane odczucia, wciąż pokutują bowiem stereotypy, że w schroniskach przebywają chore, zalęknione, a czasem agresywne zwierzęta. Na szczęście to nieprawda. Nie da się jednak ukryć, że są spragnione miłości i opieki. Choć adopcja to duże wyzwanie dla obu stron, wymagające cierpliwości i zaangażowania, nowi podopieczni niemal zawsze odwdzięczają się z nawiązką. Mówi się, że nie ma bardziej oddanych i wiernych zwierząt, niż te którym uratowano życie.

 

Jeden na milion

-Wiek to jeden z najczęstszych argumentów, które przesądzają o wyborze. Na dorosłe psy, o ukształtowanym charakterze i wyrobionych nawykach, na pewno trudniej wpłynąć niż na szczeniaka – mówi Aurelia Suszek, ekspert firmy Aquael. Zyskujemy natomiast cierpliwego, zrównoważonego towarzysza, który będzie świetnym materiałem na czworonoga do domu z dziećmi. To idealne rozwiązanie również dla osób, które nie chcą psa bardzo aktywnego i wymagającego dużej ilości ruchu. Z kolei adoptując szczeniaka musimy liczyć się z tym, że nie wiemy na jakiego psa wyrośnie. Poświęcimy więcej czasu i uwagi na jego wychowanie, ale będziemy mieć wpływ na jego charakter. Nie spieszmy się jednak z wyborem. Nie ulegajmy stereotypom i emocjom. 

- Jeśli nie jesteśmy pewni, zawsze możemy skorzystać z pomocy doświadczonego wolontariusza lub pracownika schroniska, którzy znają temperament swoich podopiecznych i odnajdą dla nas wymarzonego zwierzaka – dodaje ekspert.
 
Sprawdź się w roli opiekuna
 

Wiele schronisk i fundacji prowadzi tzw. domy tymczasowe, które opiekują się zwierzętami do momentu znalezienia im właściciela. Dają możliwość sprawdzenia się w roli opiekuna, a ponadto pozwalają zwierzętom na klimatyzację i codzienny kontakt z człowiekiem. Proces uspołecznienia, jakiemu zostają poddane, zwiększa ich szanse na właściwą adopcję. Uczą się życia w domowych warunkach, szybciej wracają do zdrowia i odzyskują równowagę psychiczną. Organizacje gwarantują wsparcie dla zwierzaków i ich tymczasowych opiekunów w zakresie zaopatrzenia w karmę i wizyt w lecznicy.

Nowe obowiązki
 

Przygarnięcie zwierzaka powinno być przemyślaną decyzją całej rodziny. Wychowanek schroniska potrzebuje odpowiedzialnego i świadomego opiekuna, który nie tylko zapewni mu jedzenie i zabierze na spacer, ale także zadba o socjalizację i naukę podstawowych umiejętności. Pamiętajmy, żeby przez ostateczną decyzją rozważyć takie kwestie jak wygospodarowanie czasu na codzienne spacery, dostateczną ilość miejsca dla czworonoga w domu czy ewentualne alergie domowników. Do naszych obowiązków należy także zapewnienie opieki weterynaryjnej i szczepień, racjonalnego żywienia i regularnego odrobaczania. Niektóre rasy będą wymagać częstszej pielęgnacji futra czy sierści oraz większej dawki ruchu w ciągu dnia. Przede wszystkim przeanalizujmy, jakie potrzeby może mieć konkretne zwierzę i czy będziemy w stanie je zaspokoić. Oczekiwanie, że wychowanek schroniska z łatwością przystosuje się do naszego trybu życia, nie ma uzasadnienia. Obie strony będą zmuszone pójść na kompromisy, ale istotą jest by szły one w parze z radością i przyjemnością ze wspólnego obcowania.

Źródło: Sfera PR

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 Pożyczki chwilówki nie bankowe.

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta