Sieć Szkół Językowych Naczyńscy
 
 

Polecamy

 

 Zadbaj o edukację swoich pracowników.

Zorganizuj kurs językowy w swojej firmie.

 

Specjalny Program Szkoleń Dla Firm przygotowała

Sieć Szkół Językowych NACZYŃSCY

 

Naczyńscy już od wielu lat współpracują z przedsiębiorstwami, urzędami i wieloma instytucjami publicznymi w zakresie szkoleń językowych dla pracowników.

 Żywiołowość w sposobie  prowadzenia zajęć,  ich efektywność oraz wygodne formy organizacji i rozliczeń wpływają na ogromną popularność oferowanych kursów.
Pracownicy uczą się we własnej firmie, lub w placówce Sieci Szkół Naczyńscy.

Zajęcia dopsowywane są do poziomu  umiejętności językowych pracowników według Skali Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego CEFR.

Naczyńscy oprócz wykładów i konwersacji z lektorem, oferują także:

 •     opiekę metodyczną nadzorującą przebieg kursu
 •     materiały multimedialne
 •     dostęp do platformy e-learningowej
 •     egzamin podsumowujący kurs

 Organizując kurs we własnej firmie zapewnicie sobie Państwo wyjątkowy komfort nauki.
Sami wybierzecie terminy zajęć oraz ich częstotliwość.
Program i profil kursu zostaną dostosowane do Państwa potrzeb i celów językowych.
W propozycji Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY znajdziemy bowiem kursy tematyczne.
Skierowane są one  do grup i słuchaczy z określonych branż, czy też grup zawodowych, a tym samym  z założenia już są bardziej efektywne, gdyż cała uwaga lektora i grupy skupiona jest tylko na określonych i wybranych tematach użytkowych.
W ofercie kursy dla pracowników:
 

 • zakładów fryzjerskich i kosmetycznych
 • gastronomii i hotelarstwa
 • służb ochrony i ratownictwa medycznego
 • służb mundurowych (policji, wojska, więziennictwa)
 • klubów Fitness i centrów SPA

 Sieć Szkół Językowych Naczyńscy pomaga w zdobyciu
REFUNDACJI KURSU Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO DLA FIRM. 

Zapraszamy:
 

Częstochowa ul. Równoległa 68;  tel.: 34 387-34-56; 
 
 FILIE: Dobrodzień, Lubliniec, Zawadzkie, Koszęcin, Ciasna
 

 
 
 

Najprostsze bezpłatne Video Rozmowy na świecie

 
 

Rozmawiaj ze znajomymi, partnerami biznesowymi tak, jakby byli obok, zaproś dowolną osobę na spotkanie wysyłając jej link z nazwą pokoju.
 
    WebRTC staje się formą komunikacji, bez której coraz trudniej wyobrazić sobie prowadzenie biznesu, opartego na nieustannych kontaktach z klientami.
 
To najlepszy sposób dotarcia do osób, które swoje sprawy najchętniej załatwiają przez Internet i które nie chcą tracić ani chwili w oczekiwaniu na rozmowę.
 
Doświadczenia firm, które zdecydowały się skorzystać z usług freePBX’a, są jednoznaczne: ich zyski rosną, a konsumenci są bardziej zadowoleni z jakości świadczonych usług. 
Inne zalety ? 
po pierwsze ...
 • bez czekania na odpowiedź
 • rozmowa, która nie krępuje
 • profesjonalizm
 • pełna mobilność
 Jakie są perspektywy wykorzystania WebRTC przez polskie firmy?
 
Usługa z oczywistych względów będzie coraz bardziej popularna. W niektórych dziedzinach, na przykład w e-commerce, WebRTC szybko wypiera tradycyjne infolinie telefoniczne, w innych będzie ich cennym uzupełnieniem. Aby poprawić swoją pozycję na rynku, firmy powinny otworzyć się na takie, bardzo nowoczesne rozwiązania.
 
WebRTC to narzędzie przeznaczone nie tylko dla nowoczesnego Klienta, ale i dla przedsiębiorcy, który trzyma rękę na pulsie technologicznych zmian.
 
Źródło: freePBX
 
 
 

 

Jesienne Okazje w Sieci Szkół Językowych Naczyńscy

 
 
Sieć Szkół Językowych NACZYŃSCY zaprasza 
na zajęcia w częstochowskiej placówce: 
ul. Równoległa 68
 tel.: 34 387-34-56; 
czestochowa@naczynscy.pl
 
 
 
Sieć Szkół Językowych NACZYŃSCY – Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza, została założona w 2001 roku w Lublińcu. Obecnie świadczy swe usługi ucząc blisko 1.600 osób w firmach i placówkach na terenie województwa śląskiego i opolskiego.

Największym atutem szkoły stało się wypracowanie własnej, autorskiej metody przekazywania wiedzy za pomocą ruchu, gestów oraz śpiewu, która przynosi niesamowite rezultaty bez względu na wiek, czy też posiadane umiejętności językowe ucznia. Mówienie staje się bardziej naturalne i nie wywołuje takiego lęku jak podczas zwykłych zajęć języka obcego. Rym, rytm, melodia przyczyniają się do łatwiejszego opanowania wymowy, akcentu oraz intonacji, a także zwiększają tempo mówienia.

 Głównym celem jest nauczenie wybranego języka w najbardziej przystępny, ciekawy, ale przede wszystkim efektywny sposób. W procesie nauczania lektorzy pracują nad wszystkimi umiejętnościami, czyli prawidłową wypowiedzią pisemną, czytaniem i słuchaniem ze zrozumieniem, gramatyką, lecz największy nacisk położono na łatwość komunikowania się w mowie i przełamywanie barier językowych.

Lektorzy pracujący w placówce to fachowcy, starannie wybrani na podstawie posiadanej wiedzy i umiejętności językowych a także predyspozycji pedagogicznych oraz umiejętności interpersonalnych. Każdy nauczyciel rozpoczynając swą karierę zawodową w Sieci Szkół Językowych NACZYŃSCY, przechodzi gruntowne szkolenie pod okiem metodyków, którzy w procesie nauczania stale go nadzorują, wspomagają a także oceniają i kontrolują pracę całego zespołu.

Każde zajęcia są rejestrowane cyfrowo i wraz z notatkami w formie elektronicznej udostępniane na Platformie e-learningowej szkoły, tak, by klienci mieli możliwość bezpłatnego korzystania z nich w domu. Rozwiązanie takie znacząco wpływa na utrwalenie materiału i osłuchanie uczniów oraz ułatwia zapamiętanie wspomagając naukę. Zabezpiecza ono również problem związany z ewentualną nieobecnością na zajęciach. Praca każdego ucznia jest monitorowana i systematycznie oceniana przez nauczyciela, aby sprostać wymaganiom klientów.

Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu,ciężkiej pracy i wspaniałym efektom Sieć Szkół Naczyńscy uważana jest przez wielu ludzi za Lidera w dziedzinie nauczania języków.
 

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

 

 

 

Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

 Pożyczki chwilówki nie bankowe.

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta