Festiwal Bajek M1 Częstochowa

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Polecamy

SMAKOWITY mural prowadzi do Piekarni Jędryka

 
 
 
Każdy w Częstochowie i całym regionie zna Piekarnię Jędryka. Ale właściciele zaskakują nas nadal. Oprócz sieci nowoczesnych, doskonale wyposażonych sklepów firmowych dbają oni także o nasze doznania estetyczne.
Gdy przejeżdzamy obok siedziby Piekarni, ulicą Rocha, nie sposób nie zauważyć przepięknego muralu, jakim ozdobiona jest boczna ściana zakładu.
Przestrzenny mural przedstawiający smakowity bochen chleba  - żytni foremkowy - flagowy produkt Piekarni,  krojony wielkim nożem sprawia, że slinka leci i wzmaga się apetyt na produkty Jędryki.
Piekarnia Lecha Jędryki  - zakład z 65- letnią tradycją sięga swymi korzeniami aż  1948 roku.
Pasja, konsekwentne działanie, ciężka  praca, kontynuacja rodzinnych tradycji, zwiększanie wydajności, a także systematyczne poprawianie jakości spowodowało, że wypiekane w Piekarni „Jędryka” pieczywo trafia na stoły coraz większej liczby klientów.
Po ponad 65 latach istnienia, Piekarnia „Jędryka” jest nowoczesnym zakładem o ugruntowanej pozycji na rynku. Obecnie jest firmą zatrudniającą kilkadziesiąt osób i posiadającą własną sieć sklepów firmowych, liczne wyróżnienia i nagrody.
Sprawdź smakowite wypieki naszej częstochowskiej piekarni na: http://jedryka.pl/wypieki
 
Nowoczesne Delikatesy, przy ul. Focha
 

 

Doskonały wybór artykułów spożywczych

najwyższej jakości

 

JARMARK  DOBREJ  ŻYWNOŚCI  to inicjatywa Wojewódzkiej Spółdzielni Ogrodniczo-Pszczelarskiej.
Na nowoczesnym rynku w formie targowiska dostaniemy wszystkie rodzaje świeżych warzyw, owoców, artykułów rolnych, żywności o walorach wyrobów regionalnych, miodów, soków i wszystkiego co jest pożywieniem smacznym i zdrowym.

Bezpośredni kontakt sprzedawcy, który jest przeważnie wytwórcą produktów, z klientem niewątpliwie jest wielką zaletą Jarmarku na ul. Radomskiej.
Jarmark odbywa się w każdą sobotę od godz. 08.00.
Miejsce to w każdą sobotę wykorzystane jest do handlu artykułami spożywczymi, zarówno nieprzetworzonymi jak i uszlachetnionymi.
Przed wieloma  sprzedawcami ustawia się kolejka klientów którzy już sprawdzili, że zakupy na Jarmarku to dobry interes.

Plac Giełdy Kwiatów przy ul. Radomskiej 14 w Częstochowie przez 3 dni w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek w godz. rannych: 4.30-10, wykorzystywany jest do handlu kwiatami, roślinami ozdobnymi i art. do produkcji ogrodniczej. Plac jest dobrze urządzony, zadaszony, z dużą ilością miejsc parkingowych i przez to chwalony zarówno przez sprzedawców jak i klientów.

Zapraszamy!


 

Żagiel Rozwoju dla Mebin!

 
 
 
 

Za swoją najnowszą kolekcję Elegante firma Mebin, uznany producent mebli do salonu, sypialni i jadalni otrzymała nagrodę Żagiel Rozwoju. Wręczenie statuetek odbyło się podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie.
 
Elegante to meble przeznaczone do salonu o wyjątkowym wzornictwie. Jednym z największych atutów kolekcji jest wybarwienie występujące w dwóch zestawieniach kolorystycznych: orzech amerykański – antracyt, palisander Rio – antracyt. Bardzo modne, błyszczące powierzchnie frontów o pięknych wzorach usłojenia zestawione z matowymi czarnymi powierzchniami korpusów i blatów oraz ciemnym szkłem antisol doskonale podkreślają niepowtarzalny charakter całej linii. Prostota formy, różnorodność materiałowa (okleina naturalna/ modyfikowana, płyta lakierowana, szkło antisol) i kontrasty kolorystyczne to cechy charakterystyczne Elegante. W kolekcji znajdują się między innymi: witryny, witrynki, szafki, panele RTV, komody, barki, regały i stoły - prawie wszystkie bryły w kilku wymiarach i wariantach (wiszące, stojące, otwierane na prawą i na lewą stronę).  Korpusy i blaty wykonano z płyty meblowej pokrytej lakierem matowym, zaś fronty z płyty meblowej na wysoki połysk okleinowanej okleiną naturalną lub modyfikowaną. Motywem dekoracyjnym przewijającym w całej kolekcji jest element korpusu w kształcie litery L o różnych długościach ramion dopasowanych do wielkości bryły, a także cienki pasek (wstawka), która biegnie przez jego środek. Meble posiadają też szereg funkcjonalnych rozwiązań, takich jak: system otwierania szuflad i drzwi push to open czy energooszczędne, liniowe oświetlenie LED z ukrytym włącznikiem zbliżeniowym.
 
Organizatorem konkursu o Żagiel Rozwoju jest EXPO ARENA S.A. Celem konkursu jest wyłonienie najwyższej jakości produktów, które charakteryzują się takimi cechami jak: zastosowanie nowoczesnych technologii, innowacyjność wykorzystanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych, ekonomiczność i walory eksploatacyjne, funkcjonalność i estetyka. Kapituła konkursu przy ocenie produktu bierze pod uwagę także jego oddziaływanie na środowisko, w tym metody regeneracji, recycling, biodegradowalność i ergonomię.
 
Przyznanie tego zaszczytnego wyróżnienia meblom Elegante wskazuje na ich wyjątkowy charakter. Najnowsza linia Mebin, ze wszystkimi wymienionymi zaletami, dołącza do grupy wielokrotnie nagradzanych kolekcji firmy, będąc tym samym doskonałą propozycją dla wymagających klientów.
 

 
 
 
Materiały prasowe Afir Biuro PR firmy Mebin
 

 

[DOPLER RADZI]
 
 
 Nie musisz uciekać ani przed słońcem, ani przed deszczem!
Wystarczy porządna markiza i  cieszysz się każdą pogodą wypoczywając w komforcie.
 
A wszystko dzięki firmie DOPLER.
 
Markizy tego producenta zapewniają komfort i schronienie zarówno przed słońcem jak i przed deszczem, bez konieczności rezygnowania ze spędzania czasu na świeżym powietrzu.
 
Markizy, które oferuje DOPLER są niezwykle wytrzymałe i wysokiej jakości, bowiem inwestujesz raz, a otrzymujesz satysfakcję gwarancji na lata.
 
Jeśli lubisz wygodę możesz pozwolić sobie  na wersję zautomatyzowaną z pilotem, który pozwoli Ci wyciągać i chować markizę jednym ruchem palca.
 
Markizy oferowane przez tego wiodącego producenta są objęte kompleksowym wsparciem -począwszy od doradztwa przy wyborze markizy,  po jej transport i kompletny montaż.
 
Ty możesz tylko cieszyć się urokami pogody!
 
 
 
"Aby  wiedzieć jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie i ile może kosztować skontaktuj się z nami. Udzielimy konkretnych informacji i przedstawimy wycenę"  - zaprasza właściciel Dariusz Stępień

www.DOPLER.pl, ul. Legionów 94A, tel.: 34 365 60 06
 

 
Więcej o markizach z firmy DOPLER: 
 


Detal we wnętrzu

 

Produkcji mebli nie można sprowadzać wyłącznie do gałęzi przemysłu. Meblarstwo stanowi odrębną gałąź sztuki użytkowej, której twórcy realizują kanony estetyczne danej epoki, dążąc jednocześnie do osiągniecia spójności formy i funkcji swych dzieł. Obecnie gusta użytkowników kierują się w stronę prostych brył charakterystycznych dla nowoczesnego stylu, operującego oszczędnie stosowanymi ozdobami i kontrastowymi zestawieniami materiałowo-kolorystycznymi. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, producenci oferują często meble o ascetycznej kubicznej formie i chłodnej kolorystyce. Ponadczasowe zamiłowanie do tradycyjnych form i zdobień ma jednak wciąż wielu zwolenników. Dzięki dbałości producentów o dostosowanie tradycyjnego meblarstwa do potrzeb współczesnych użytkowników, mogą oni wybierać spośród  interesujących propozycji mebli w różnych stylach, które wnoszą do wnętrz domów elegancję i szyk, dając jednocześnie poczucie komfortu i funkcjonalności.  

 

 

 

 Niewątpliwy sukces w tej dziedzinie osiągnęła polska firma Mebin, której wyroby odzwierciedlają te cechy, zarówno w meblach nowoczesnych, jak i opartych na klasycznym wzornictwie. Sekret tego sukcesu tkwi w konsekwentnym łączeniu najlepszych praktyk stolarskiego rzemiosła z dobrym designem. Meble są starannie dopracowane pod względem wzorniczym i  technologicznym. Przede wszystkim postawiono w nich na surowiec – szlachetność litego drewna z elementami  naturalnej okleiny, który podkreśla solidność brył. Przykuwa on uwagę w nowoczesnej linii Corino, zaprezentowany w kolorystyce naturalnego dębu lub orzecha, dodatkowo wyeksponowany poprzez eleganckie połączenie z czarnym szkłem i ciekawą wzorniczo tkaniną. Drewno gra też główną rolę w rustykalnych aranżacjach z udziałem mebli z kolekcji Arkadia. Tu jednak na pierwszy plan wysuwa się kolejny wielki atut - jego specjalna obróbka, widoczna we frontach frezowanych motywem rombu i pięknie toczonych nogach. W linii Toskania oryginalne frezowanie cokołów, wieńców i frontów nawiązuje do klimatu włoskiego południa, dodając bryłom szyku i klasycznego charakteru. Takie ozdobione witryny, kredensy, komody zapewniają urok gościnnemu salonowi i pachnącym toskańskimi smakami  kuchni i jadalni. Atmosfera solidności wprowadzonej ręcznie obrobionym tworzywem i statecznością formy wypełnia gabinet urządzony meblami tej kolekcji, tworząc w nim klimat prestiżu i szacunku, a koneserów takiego stylu urzeka wykończony skórą blat biurka.

Wiele dobrego do współczesnego meblarstwa wniosły nowe techniki oświetlenia. W wypełnionych ciepłym, dyskretnym blaskiem witrynach klasycznych mebli firmy Mebin pięknie eksponuje się szkło i gustowna porcelana. W meblach nowoczesnych chłodne światło LED podkreśla linie szklanych półek, będąc jedyną dekoracją geometrycznych brył, uwypukla linie  cokołów i szafek w  zestawach kuchennych.  Docenić też należy  wygodę oświetlenia górnych szafek kuchennych i wnętrz szuflad, uruchamianego na czujnik ruchu. Wyposażone w nowatorskie technologiczne detale jak servo-drive, czyli elektryczny system wspomagania wysuwu szuflad, samoczyszczące się prowadnice i zawiasy ze zintegrowanym mechanizmem domykania, szafki otwierane na czujnik ruchu, kuchnie Mebin są modne i praktyczne. Eleganckie wykończenie i zabezpieczenie  powierzchni w meblach klasycznych, jak na przykład w kuchni z kolekcji Toskania, uzyskuje się poprzez specjalne szlifowanie drewna, co sprawia że jego powierzchnia jest twarda i jedwabiście gładka. W nowoczesnych meblach efekt ten dają lakierowane „na wysoki  połysk” fronty. Reprezentatywnym przykładem nowoczesnego wzornictwa jest kuchnia Moon z błyszczącymi czarnymi frontami  ożywionymi kontrastowymi akcentami w intensywnym kolorze pomarańczy.

 Wśród wielu propozycji na rynku, wyroby Mebin wyróżniają się ambitnym podejściem do wzornictwa i rzemiosła. Widać w nich troskę o zapewnienie spójności formy i funkcji, począwszy od kształtu mebli, materiału i jego wybarwienia, poprzez dekoracyjne przeszklenia i oświetlenie na zastosowanych technikach zdobniczych skończywszy.  To właśnie dzięki dbałości o detale na poziomie projektu i wykonania, dzięki technologicznym i dekoracyjnym szczegółom,  w naszych domach na co dzień możemy obcować z prawdziwymi arcydziełami współczesnej sztuki meblarskiej.
 

 
 

************************

Firma Mebin specjalizuje się w produkcji mebli z litego drewna z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną. W ofercie znajdują się meble do salonu, jadalni i gabinetu. Mebin poleca również wygodne i funkcjonalne sypialnie. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna technologia i znajomość najnowszych trendów we wzornictwie meblowym są najlepszą gwarancją Państwa satysfakcji. Wyroby Firmy Mebin to połączenie perfekcji, piękna i elegancji . Wysoka jakość w dobrym, niepowtarzalnym stylu.

 


 

Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

 Pożyczki chwilówki nie bankowe.

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta