Polecamy

 

Jedzenie pięknie opakowane

 
 
 
 

Szeroka gama nadruków, kształtów, nowoczesne wzornictwo to opakowania, dzięki którym każdy odbiorca zadowoli swojego Klienta, a każdy pięknie opakowany towar zyska na watrości!

Opakowania produkowane przez firmę Green Pack z Wierzchowiska k/Częstochowy są funkcjonalne, niepowtarzalne, spełniają największe wymagania swoich Klientów.

Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań, że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne, ale i przyjazne środowisku

Firma "Green Pack" istnieje na rynku od 1990 roku. Specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.

Każdy Klient znajdzie w Green Pack-u  interesujące Go wyroby, zgodne z jego potrzebami i w najnowocześniejszym wzornictwie.
Wszystkie opakowania posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.
 

 

Polecamy!

Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa
"GREEN PACK" Tadeusz Szymanek
SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
Wierzchowisko ul. Długa 14
42-233 Mykanów k. Częstochowy
Tel.: 34 328 72 15
 
Filia:
Al. Najświętszej Maryi Panny 4
42-200 Częstochowa
Tel: 34 322 93 06, 667 652 505

 

Startuje Program Częstochowskiej

Karty Mieszkańca

dający bonusy za zakupy u lokalnych przedsiębiorców

W Częstochowie startuje oparty na Samorządowym Programie Lojalnościowym system Częstochowskiej Karty Mieszkańca. 

Od 9 stycznia 2017 r. mieszkańcy miasta będą mogli składać wnioski o wydanie karty pozwalającej zbierać punkty u lokalnych przedsiębiorców, które następnie będzie można wymieniać na atrakcyjne bonusy. 
Karta integruje również istniejące dotychczas programy (Częstochowski Senior, Rodzina Plus) oraz daje dostęp do Miejskiej Biblioteki Publicznej. 
 
Częstochowska Karta Mieszkańca jest produktem innowacyjnym, który będzie się zmieniać, w najbliższych miesiącach nastąpi wprowadzenie funkcji płatniczej.
 

Głównym celem programu Częstochowskiej Karty Mieszkańca jest nagradzanie mieszkańców Częstochowy za korzystanie z usług lokalnych przedsiębiorców. Obecnie aż 70 lokalnych firm potwierdziło udział w inicjatywie, umożliwiając tym samym swoim klientom zbieranie punktów lojalnościowych. Organizatorzy programu są otwarci na kolejne zgłoszenia zainteresowanych przedsiębiorców, którzy chcieliby wziąć udział w akcji. Grupa LEW SA przygotowała dla nich atrakcyjną ofertę na użytkowanie terminali do akceptacji kart płatniczych, które jednocześnie służą do obsługi systemu Samorządowego Programu Lojalnościowego.

Jesteśmy firmą z Częstochowy, dlatego bardzo zależało nam, aby nasza ekspansja w zakresie programów lojalnościowych rozpoczęła się właśnie w tym mieście. Urząd Miasta w Częstochowie jest otwarty na innowacyjne i niekonwencjonalne projekty, które niosą za sobą wymierne korzyści dla mieszkańców, dlatego proces wprowadzenia programu przebiegł bardzo sprawnie. Mamy nadzieję, że samorządowy program lojalnościowy stanie się popularny w całej Polsce i z naszego systemu skorzystają kolejne samorządy” – komentuje Andrzej Basiak, Prezes Grupy LEW S.A.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne i dobrowolne. Mieszkańcy miasta mogą przystąpić do udziału w programie w dowolnym momencie jego trwania. Aby wyrobić kartę, która umożliwia udział w programie należy uzupełnić wniosek i oświadczenie, następnie okazać dokument potwierdzający tożsamość oraz potwierdzić odbiór karty. Grupa LEW i Urząd Miasta Częstochowa planują udostępnić mieszkańcom aplikację mobilną wspierająca korzystanie z programu. Aplikacja stanie się również platformą do komunikacji samorządu, przedsiębiorców i mieszkańców.

„Rozwiązania mobilne stworzone z myślą o samorządach są w centrum naszego modelu biznesowego. W związku z tym niebawem powstanie aplikacja mobilna, dzięki której mieszkańcy miast, biorących udział w naszych programach lojalnościowych, będą mieli dostęp do mapy z oznaczonymi przedsiębiorstwami biorącymi udział w inicjatywie. Aplikacja umożliwi również informowanie mieszkańców o liczbie zgromadzonych punktów oraz przysługującym im bonusach. Planujemy również wprowadzić możliwość korzystania z programu i zbierania punktów lojalnościowych nawet w sytuacji, gdy zapomnimy karty” – dodaje Andrzej Basiak, Prezes Grupy LEW S.A.

Na wizerunku Częstochowskiej Karty Mieszkańca widnieje logo firmy mPay, która jest partnerem programu, wspierając go zarówno od strony technologicznej, jak i merytorycznej. Rola spółki
w projekcie jest kluczowa ze względu na planowane rozszerzenie funkcjonalności programu o aplikację mobilną oraz płatności mobilne, czyli obszary, w których specjalizuje się mPay.

Mieszkańcy Częstochowy, którzy chcą wziąć udział w Programie Częstochowskiej Karty Mieszkańca, od 9 stycznia 2017 r. mogą składać wnioski o wydanie karty do programu w takich placówkach jak: 

  • Centrum Informacji Turystycznej, 
  • Biuro Obsługi Interesanta Urzędu Miasta (ul. Śląska 11/13), 
  • Miejski Dom Kultury, 
  • Hala Sportowa Częstochowa
  • Wydział Polityki Społecznej oraz Wydział Funduszy Europejskich i Rozwoju.

Lista przedsiębiorców biorących udział w Programie Częstochowskiej Karty Mieszkańca dostępna jest na stronie: www.karta.czest.pl.

 

 

 


 

Centrala telefoniczna w twoim telefonie komórkowym

 

 

Video rozmowy to bezpłatna usługa udostępniona przez firmę freePBX. 

 
Możesz teraz prowadzić rozmowy ze swoimi znajomymi, współpracownikami i partnerami biznesowymi korzystając z komunikacji audio-video. Ponadto można także zaprosić anonimowo (face-to-face) dowolną osobę wysyłając jej osobiste zaproszenie z nazwą pokoju. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoje kontakty biznesowe staną się bardziej efektywne, rozmowa odbywa się tak, jakby Twój rozmówca był przed tobą. Rozmowy są oczywiście realizowane w czasie rzeczywistym on-line. Takie połączenie idealnie nadaje się do komunikacji biznesowej.

Jedyne co potrzeba to odpowiednia przeglądarka internetowa, w tym przypadku może to być: Chrome, Firefox lub Opera. Rozmowy działają bezpośrednio w przeglądarce i nie potrzeba pobierać żadnych dodatkowych wtyczek ani programów.

freePBX udostępnia anonimowe połączenia Video Konferencji face-to-face, a przesył audio i video jest realizowany z wykorzystaniem protokołu Secure RTP, który zapewnia szyfrowanie pakietów przy wykorzystaniu mechanizmu AES. freePBX szyfruje również dane za pomocą bezpiecznego protokołu Real-Time, który chroni przed hakerami komunikację IP.

Więcej informacji https://www.freepbx.pl/video-rozmowy

 
 

 
 
 

 

Na karnawałowe spotkania w dużym i małym gronie zapraszają 

ASTORIA i SONEX

 

Jeśli chcesz zorganizować  lub wziąć udział w udanym przyjęciu,  z wykwintnym jedzeniem, w niepowtarzalnym  klimacie międzywojennej Polski  skorzystaj z propozycji Restauracji ASTORIA i Hotelu SONEX  w Częstochowie, przy ul. Krakowskiej 45.

Elegancki wystrój restauracji, niebo usłane gwiazdami i przedmioty z epoki zachęcają do spędzenia tu mnóstwa czasu.
Główna część restauracji  to przestrzenna, klimatyzowana sala na 200 osób z salą taneczną - idealna na wielkie przyjęcie.
Można także miło spędzić czas w kameralnym, rodzinnym gronie kosztując win z całego świata i korzystając z szerokiego wyboru dań.

Po udanym przyjęciu odpoczniemy w przytulnym Hotelu Sonex.
Wyposażenie i profesjonalny personel zapewnią nam doskonały wypoczynek,  poczucie spokoju i komfortu.

Zapraszamy:
Restauracja ASTORIA,  oraz Hotel SONEX ul. Krakowska 45, Częstochowa. 
Tel.: 34 366 80 80

 

 

 

 


 
 
 
 

Najprostsze bezpłatne Video Rozmowy na świecie

 
 

Rozmawiaj ze znajomymi, partnerami biznesowymi tak, jakby byli obok, zaproś dowolną osobę na spotkanie wysyłając jej link z nazwą pokoju.
 
    WebRTC staje się formą komunikacji, bez której coraz trudniej wyobrazić sobie prowadzenie biznesu, opartego na nieustannych kontaktach z klientami.
 
To najlepszy sposób dotarcia do osób, które swoje sprawy najchętniej załatwiają przez Internet i które nie chcą tracić ani chwili w oczekiwaniu na rozmowę.
 
Doświadczenia firm, które zdecydowały się skorzystać z usług freePBX’a, są jednoznaczne: ich zyski rosną, a konsumenci są bardziej zadowoleni z jakości świadczonych usług. 
Inne zalety ? 
po pierwsze ...
  • bez czekania na odpowiedź
  • rozmowa, która nie krępuje
  • profesjonalizm
  • pełna mobilność
 Jakie są perspektywy wykorzystania WebRTC przez polskie firmy?
 
Usługa z oczywistych względów będzie coraz bardziej popularna. W niektórych dziedzinach, na przykład w e-commerce, WebRTC szybko wypiera tradycyjne infolinie telefoniczne, w innych będzie ich cennym uzupełnieniem. Aby poprawić swoją pozycję na rynku, firmy powinny otworzyć się na takie, bardzo nowoczesne rozwiązania.
 
WebRTC to narzędzie przeznaczone nie tylko dla nowoczesnego Klienta, ale i dla przedsiębiorcy, który trzyma rękę na pulsie technologicznych zmian.
 
Źródło: freePBX
 
 
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

 Pożyczki chwilówki nie bankowe.

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta