hurtownia opakowań, green pack opakowania, gastronomia producent opakowań, taśmy, woreczki foliowe, opakowania jednorazowe, środki czystości, catering
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 

Subskrybent kanałów

Wyższe płace w programie KO? Poseł Szczerba nie zna programu

wPolityce - 14 min. 41 sek. temu
"Jest to pewnego rodzaju koncepcja, którą zakładamy, że w Polsce będą niższe podatki i wyższe pensje".
Aktualności: Kraj


Heynen: Jestem dumny z bycia waszym trenerem

wPolityce - 24 min. 3 sek. temu
Dziś o godz. 20 polscy siatkarze zmierzą się z Czechami w meczu grupy D mistrzostw Europy, żegnając się tym samym z Rotterdamem.
Aktualności: Kraj


Kłopoty polskiego promu Stena Line w Szwecji

RMF24 - 29 min. 42 sek. temu

Awaria silnika pomocniczego na pływającym z Gdyni do Karlskrony promie Stena Spirit. Informacje dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.


Aktualności: Kraj


Znowu! Sędzia nie stawi się przed rzecznikiem dyscyplinarnym

wPolityce - 30 min. 4 sek. temu
Argumentacja sędzie budzi zdumienie. Sędzia Piotr Schab, Rzecznik Dyscyplinarny Sędziów Sądów Powszechnych, który prawdopodobnie przesłuchiwałby sędzię Frąckowiak, nie pojawia się w rzekomej aferze
Aktualności: Kraj


Liczy na naiwność? Sienkiewicz: 500 plus się należało

wPolityce - 33 min. 6 sek. temu
" 500 plus się należało. (...) Spóźniliśmy się o parę miesięcy. To trzeba było zrobić wcześniej. Gdyby PiS nie rządził i tak to by się stało" - mówił Bartłomiej Sienkiewicz.
Aktualności: Kraj


Mobbingu na poczcie jednak nie było

NTC - 33 min. 14 sek. temu

O sprawie domniemanego mobbingu w urzędzie pocztowym we Wręczycy Wielkiej pisaliśmy ponad rok temu – w lutym 2018 roku. Wówczas grupa pracowników oskarżyła tamtejszą naczelniczkę o stosowanie mobbingu wobec nich. O sytuacji poinformowali kierownictwo Poczty Polskiej, która wszczęła wewnętrzne postępowanie w tej sprawie. Żadne inne organy – policja, ani prokuratura nie prowadziła postępowania w tej sprawie. Wówczas, ponad rok temu nie udało nam się niestety skontaktować i porozmawiać z naczelniczką urzędu pocztowego nad czym ubolewamy, ponieważ ze względów wewnętrznych procedur Poczty Polskiej, została ona do wyjaśnienia postępowania przeniesiona do innej placówki.
Po tych wszystkich miesiącach okazuje się, że sprawa ma jednak dwie strony. Kontrola Państwowej Inspekcji Pracy nie wykazała żadnych uchybień w jednostce kierowanej przez naczelniczkę wręczyckiego urzędu, a ona sama stała się pokrzywdzoną w tej sprawie i swoich racji dowodzi obecnie przed Sądem Pracy. Okazuje się, że dotąd żadna z kontroli nie potwierdziła pomówień osób, których padła ofiarą. Była już naczelniczka twierdzi, że nigdy nie, używała niedozwolonych metod kierowania pracownikami, a w swojej kilkudziesięcioletniej karierze zawodowej nigdy też nie stosowała mobbingu wobec nich. Cała sytuacja miała być celowym zabiegiem wąskiej grupy osób nieprzychylnej swojej przełożonej. Nie ukrywa, że sprawa ta kosztowała ją wiele zdrowia i nerwów, bo dotąd swoją pracę traktowała jak misję – z wielką pasją i oddaniem."Przelew burzowy został zakorkowany, żadne ścieki nie wpływają do Przemszy". Ruszyły prace naprawcze

TVN24 - 33 min. 26 sek. temu
Awaria opanowana, zrzut ścieków do Przemszy po sobotniej awarii zbiornika w przepompowni w Jaworznie udało się zatrzymać - poinformowała w niedzielę wieczorem spółka Wodociągi Jaworzno. - Przelew burzowy został zakorkowany i żadne ścieki nie wpływają już do Przemszy - przekazał rzecznik spółki Sławomir Grucel. W poniedziałek rano ruszyły prace naprawcze.
Aktualności: Kraj


Kolejne podium Mikkelsena

Autoklub - 35 min. 7 sek. temu
Andreas Mikkelsen i Anders Jaeger zajęli trzecie miejsce w rajdzie. Wynik, przy licznych problemach Toyoty, pomógł Hyundaiowi powiększyć przewagę na prowadzeniu w klasyfikacji producentów. Są dziewiętnaście punktów przed japońskim producentem.
- To był dla nas dobry rajd i cieszę się, że wróciłem na podium - powiedział Mikkelsen. - Koncentrowaliśmy się na unikaniu dramatów ...Czytaj dalej
Aktualności: Motoryzacja


Polak skazany w Rosji za szpiegostwo pozostanie w łagrze

TVP INFO - 36 min. 26 sek. temu
Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami.
Aktualności: Kraj


Włókniarz ograł Falubaz i jest bliżej brązowego medalu

wPolityce - 41 min. 31 sek. temu
Leon Madsen wygrał wszystkie wyścigi, a obchodzący 34. urodziny Fredrik Lindgren dojeżdżał do mety pierwszy lub za kolegami z drużyny, zaś Adriana Miedzińskiego pokonał tylko w 14. biegu Patryk Dudek.
Aktualności: Kraj


Nowa KRS zajmuje się sprawą sędziego Dudzicza. Rzecznik dyscyplinarny też

TVN24 - 42 min. 26 sek. temu
Nowa Krajowa Rada Sądownictwa na poniedziałkowym posiedzeniu zajmuje się sprawą antysemickich wpisów, które według doniesień mediów miał w internecie zamieszczać sędzia Jarosław Dudzicz, członek i wicerzecznik KRS. Podjęcie czynności zmierzających do ustalenia, czy "zachowanie sędziego stanowiło o wyczerpaniu znamion przewinienia dyscyplinarnego" w sprawie sędziego Dudzicza zapowiedział również w poniedziałek rzecznik dyscyplinarny sędziów sądów powszechnych Piotr Schab.
Aktualności: Kraj


Wjechał pod prąd na S8 i zderzył się z osobówką. Są ofiary

RMF24 - 45 min. 26 sek. temu

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do jakiego doszło na drodze ekspresowej S8 w Łódzkiem. W wyniku zderzenia dwóch aut jedna osoba zginęła, a druga jest ranna. Trasa w kierunku Wrocławia jest zablokowana.


Aktualności: Kraj


Wjechał pod prąd na S8 i doprowadził do wypadku. Są poszkodowani

TVP INFO - 46 min. 26 sek. temu
Trasa w kierunku Wrocławia jest zablokowana.
Aktualności: Kraj


Problemy polskiego promu Stena Line w Szwecji

Świat Informacje - 48 min. 47 sek. temu

W porcie Verkoe w szwedzkiej Karlskronie doszło w poniedziałek rano do kolizji przypływającego z Gdyni promu Stena Line Spirit z innym statkiem. Według służb ratowniczych, nikt nie został ranny.


Aktualności: Świat


Policja szuka sprawcy dewastacji kościoła w Olecku

TVP INFO - 49 min. 26 sek. temu
Zdaniem proboszcza można zastanawiać się, czy dewastacja nie była reakcją na akcję modlitewną „Polska pod Krzyżem”.
Aktualności: Kraj


Ukradł dwa batony. Spowodował straty na blisko 10 tys. euro

TVP INFO - 51 min. 26 sek. temu
Próbował uciec przez podwieszany sufit.
Aktualności: Kraj


Bańka: Zawsze służę radą i pomocą nowemu ministrowi

wPolityce - 53 min. 4 sek. temu
Bańka oceniany jest bardzo wysoko nie tylko przez rządzących ale także przez opozycję. Jest osobą, która najdłużej piastuje stanowisko ministra sportu.
Aktualności: Kraj


Tusk dba o czystość ulic. Były premier sprząta po psie

wPolityce - 55 min. 58 sek. temu
"Gruntownie przygotował się do spaceru z psem córki".
Aktualności: Kraj


Kup „Sieci” z prezentem! Mapa samochodowa Polski z 1939 r.

wPolityce - 59 min. 17 sek. temu
Redakcja tygodnika Sieci prezentuje w tym roku cykl dodatków pod hasłem Sukcesy XX-lecia międzywojennego. Archiwalny reprint samochodowej mapy Polski z 1939 r. wzbogaca tę historyczną serię. Przygotowaliśmy go na pięknym papierze w formacie 60x80 cm.
Aktualności: Kraj


Media piszą o kłopotach kandydata na komisarza. "Nic nie wiem"

Świat - 59 min. 26 sek. temu
Didier Reynders, kandydat na unijnego komisarza ds. sprawiedliwości oraz wicepremier i szef MSZ i ministerstwa obrony Belgii jest oskarżany o korupcję i pranie pieniędzy. Polityk zaprzecza zarzutom.
Aktualności: Świat


Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta

 
 
Subskrybuje zawartość