Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Balonowa Jura 2021 – wręczenie nagród i otwarcie wystawy

Radosław Janczura, Daniel Zborowski, Kamil Sarnowski, Lilianna Ligęza-Jasik, Konrad Jakubowski i Andrzej Rzepecki to laureaci Konkursu Fotograficznego „Balonowa Jura Janów-Olsztyn 2021”, zorganizowanego przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie przy współpracy z Gminami Janów i Olsztyn. Wyróżnienia trafiły do Anny Janczura, Kamila Sarnowskiego, Rafała Ciszewskiego, Łukasza Maletz oraz Edyty Chrząszcz.

 

Do konkursu wpłynęło 120 prac, które powstały podczas IV Jurajskich Zawodów Balonowych zorganizowanych w dniach 15-18 lipca 2021 r. przez Gminy Janów i Olsztyn.
Nagrody laureatom wręczono przed siedzibą Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie podczas otwarcia pokonkursowej wystawy plenerowej (23.09.2021). Laureaci otrzymali nagrody finansowe ufundowane przez ROK (2500 zł), Gminę Janów (500 zł) i Gminę Olsztyn (500 zł). Wyróżnieni staraniem ROK-u otrzymali vouchery ponownie zapraszające do odwiedzenia Gmin Janów i Olsztyn. Vouchery ufundowali: Basteja, Ol-Tur-2, Spichlerz, Leśny w Olsztynie oraz Kmicic Belvedere & SPA i gastronomia Jurajskie Klimaty w Złotym Potoku.
Wyboru nagrodzonych prac 13 sierpnia 2021r. dokonało Jury w skaldzie: przewodniczący Jury – Sławomir Jodłowski – artysta fotografik ZPAF, instruktor ROK-u oraz członkowie Jury: Krzysztof Muskalski – artysta-fotografik, członek ZPAF, EFIAP/g, GAPU, AFRP, Małgorzata Majer – dyrektor ROK-u, Tomasz Kucharski – wójt Gminy Olsztyn, Edward Moskalik – wójt Gminy Janów.
Zachęcamy do oglądania wystawy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.