Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

W Częstochowie

Subskrybuje zawartość wCzestochowie.pl - Twoja gazeta w Internecie
Najświeższe informacje z Częstochowy i powiatu
Zaktualizowano: 13 min. 31 sek. temu

Częstochowski uniwersytet wkrótce uruchomi studia podyplomowe

23 min. 40 sek. temu
Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie od letniego semestru roku akademickiego zaprasza na studia podyplomowe.


Częstochowscy strażnicy miejscy pomagali bezdomnym przetrwać mroźną noc

1 godzina 30 min. temu
W nocy ze środy na czwartek częstochowscy strażnicy miejscy ponownie pomagali osobom bezdomnym i rozwozili ciepłą herbatę i zupę. Wydano 30 porcje pożywienia, termofory i śpiwory.


Igrzyska Zdrowia w HSC. Dzieci poznały wiele dyscyplin sportowych (zdjęcia)

2 godziny 37 min. temu
W dniach 7-8 lutego w Hali Sportowej Częstochowa odbyły się Igrzyska Zdrowia, dzięki którym dzieci z podstawówek i przedszkolaki pod okiem fachowców miały okazję poznać wiele dyscyplin sportowych w jednym czasie, w jednej przestrzeni.


Śmiertelne zatrucie czadem w Romanowie

2 godziny 49 min. temu
Zatrucie tlenkiem węgla było przyczyną śmierci ok. 50-letniego mieszkańca Romanowa (pow. częstochowski), którego ciało znaleziono w środę, 8 lutego w domu jednorodzinnym.


Raków zagra w piątek w Mielcu. Czy będzie drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej?

3 godziny 32 min. temu
Częstochowski Raków o kolejne ligowe punkty powalczy już w najbliższy piątek, 10 lutego na wyjeździe ze Stalą Mielec.


Dawny browar "Kmicic" w Częstochowie na sprzedaż (zdjęcia)

4 godziny 36 min. temu
Pod młotek idzie teren dawnego browaru "Kmicic" przy ul. Ogrodowej w Częstochowie wraz z zabytkowymi budynkami. Cena wywoławcza nieruchomości, którą na sprzedaż wystawiła Śląska Krajowa Administracja Skarbowa, wynosi 2,6 mln zł.


„Jakby to było wczoraj”. Projekcja filmu dokumentalnego o tym, który przeżył piekło częstochowskiego getta

5 godzin 41 min. temu
Nietypowo, bo w drugi poniedziałek miesiąca (13 lutego) DKF „Rumcajs” zaprasza na pokaz filmu dokumentalnego „Jakby to było wczoraj”. To kolejna opowieść o Częstochowie w okresie II wojny światowej.


Mecz na szczycie. Siatkarze "Norwida" podejmują wicelidera z Kluczborka

8 luty, 2023 - 14:49
W czwartek, 9 lutego w Hali Sportowej Częstochowa dojdzie do hitowego starcia w Tauron 1. Lidze Mężczyzn. Prowadząca w tabeli drużyna Exact Systems Norwid zmierzy się z wiceliderem Mickiewiczem Kluczbork.


Spotkanie z autorem powieści kryminalnych w hotelu Arche

8 luty, 2023 - 12:29
W najbliższy piątek, 10 lutego w hotelu Arche odbędzie się spotkanie autorskie z Mariuszem Czubajem - literaturoznawcą, antropologiem kultury, autorem powieści kryminalnych, który opowie o swojej najnowszej powieści kryminalnej zatytułowanej "Półmistrz".


Jak wybrać skup aut?

8 luty, 2023 - 12:19
Czy warto skorzystać z możliwości, jakie daje skup aut? Niewątpliwie tak. Nie ma większego znaczenia, czy mamy w tym momencie na myśli skup samochodów używanych w gorszym stanie czy też pojazdów, które można uznać za znajdujące się w całkiem dobrej kondycji. Dość istotne jest natomiast, aby korzystać z zaufanych punktów. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby wybrany skup aut osobowych rzeczywiście okazał się rzetelny.


Galeria Jurajska organizuje konkurs walentynkowy. Do wygrania karty podarunkowe

8 luty, 2023 - 11:07
Walentynki to nie tylko święto zarezerwowane dla zakochanych. Przez najbliższe dni w Galerii Jurajskiej można okazać miłość i sympatię każdemu, kto jest nam bliski – przyjacielowi lub przyjaciółce, członkom rodziny, a nawet swojemu… kotu czy psu.


Dlaczego warto wybrać skup samochodów?

8 luty, 2023 - 10:02
Sprzedaż auta to czasochłonny proces, który w dodatku może dostarczyć wiele stresu. Konieczne jest bowiem odbieranie wielu telefonów i umawianie kolejnych spotkań na oglądanie pojazdu. Proces potrafi zatem zabrać wiele czasu i być bardzo monotonny. W sytuacji, gdy sprzedającemu zależy przede wszystkim na czasie warto zdecydować się na profesjonalny skup samochodów. Renomowane firmy, które działają na rynku i zajmują się skupowaniem pojazdów bardzo często posiadają interesujące oferty, z których warto skorzystać. Skup aut jest w stanie zaproponować atrakcyjną cenę za samochód, a przy tym pozwoli na szybkie sfinalizowanie transakcji. Poznaj zatem najważniejsze zalety tego rodzaju firm, które działają na rynku.


Młodzi siatkarze powalczą w Częstochowie o mistrzostwo Śląska

8 luty, 2023 - 09:09
W dniach 10-12 lutego w hali sportowej IV LO im. H.Sienkiewicza odbędzie się turniej finałowy Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych w siatkówce.


Mniej wypadków, rannnych i pijanych kierowców. Częstochowska policja podsumowała 2022 rok

8 luty, 2023 - 08:17
W Komendzie Miejskiej Policji odbyła się 7 lutego narada roczna częstochowskich policjantów. W czasie spotkania podsumowano pracę pionu kryminalnego, prewencji, ruchu drogowego, zespołu konnego i przewodników psów oraz służb logistycznych.


Czy tym razem uda się sprzedaż Dom Księcia? Miasto podało termin przetargu

7 luty, 2023 - 14:11
27 lutego odbędzie się drugi przetarg na sprzedaż Domu Księcia z jego otoczeniem. Cena wywoławcza została obniżona o blisko 3 mln zł i wynosi 7,5 mln zł brutto. Tego dnia zaplanowano też przetargi dotyczące sprzedaży nieruchomości położonych przy ulicach Ogrodowej 7 i 9 oraz Przemysłowej 12 i 14.


Wkrótce rusza rekrutacja do częstochowskich przedszkoli

7 luty, 2023 - 13:05
Wydział Edukacji UM przypomina terminy i zasady rekrutacji do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2023/2024.


Modernizacja stadionu Skry. Boisko już gotowe (zdjęcia)

7 luty, 2023 - 12:21
Jest szansa, że od marca częstochowska Skra będzie rozgrywać swoje domowe mecze w I lidze na boisku przy Loretańskiej.


"Książkowanie". Giełda starych i nowych książek na Politechnice Częstochowskiej

7 luty, 2023 - 11:34
19 lutego w budynku Biblioteki Głównej Politechniki Częstochowskiej (al. Armii Krajowej 36) odbędzie się "Książkowanie", czyli giełda starych i nowych książek.


Częstochowscy parlamentarzyści na spotkaniu w Urzędzie Miasta

7 luty, 2023 - 10:02
Sekretarz miasta Wanda Kukla w imieniu prezydenta Częstochowy spotkała się 3 lutego w magistracie z częstochowskimi parlamentarzystami. Poruszane tematy dotyczyły m.in. zadań podejmowanych przez częstochowski samorząd w 2022 r., aktualnej sytuacji finansowej i postulatów zmian w prawie.


Futsalowcy walczyli o kolejne punkty

7 luty, 2023 - 09:11
W niedzielę, 5 lutego w Hali Polonia rozegrano kolejne spotkania w ramach I fazy rozgrywek Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.