Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

W Częstochowie

Subskrybuje zawartość wCzestochowie.pl - Twoja gazeta w Internecie
Najświeższe informacje z Częstochowy i powiatu
Zaktualizowano: 15 min. 45 sek. temu

W tym roku powstaną dwa połączenia z aleją Wojska Polskiego

21 maj, 2024 - 13:43
Do końca tego roku wybudowane zostaną dwa brakujące połączenia z al. Wojska Polskiego w Częstochowie. Chodzi o wjazd i wyjazd przy ul. Sieroszewskiego oraz zjazd w ul. Rakowską (dla kierunku południowego).


W częstochowskich Alejach i na placu Biegańskiego zadbają o zieleń

21 maj, 2024 - 13:14
Centrum Usług Komunalnych w najbliższym czasie rozpocznie prace związane z pielęgnacją miejskiej zieleni w miejscach, które są wizytówką Częstochowy.


Jest nowy termin meczu Włókniarza z Apatorem Toruń

21 maj, 2024 - 12:03
Speedway Ekstraliga poinformowała o nowym terminie odwołanego w minioną niedzielę, 19 maja meczu Krono-Plast Włókniarza Częstochowa z KS Apatorem Toruń.


Dzień Dziecka z Industriadą w Częstochowie

21 maj, 2024 - 11:07
1 czerwca w województwie śląskim odbędzie się 15. edycja Industriady, imprezy popularyzującej dzieje przemysłu. W Częstochowie swoje podwoje otworzy Muzeum Górnictwa Rud Żelaza w Parku Staszica. 


"Bądź Zdrowa Mamo". Marsz Różowej Wstążki przejdzie w maju przez centrum miasta

21 maj, 2024 - 10:11
28 maja z placu Biegańskiego w kierunku Starego Rynku wyruszy Marsz Różowej Wstążki. Akcja organizowana przez Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki ma na celu edukację z zakresu wczesnej profilaktyki onkologicznej. 


Automobilklub Częstochowski rozpoczął sezon na parkingu HSC (zdjęcia)

21 maj, 2024 - 09:22
18 maja Automobilklub Częstochowski rozpoczął tegoroczny sezon. Na parking Hali Sportowej Częstochowa zjechało kilkadziesiąt samochodów i motocykli.


To już pewne. Marek Papszun wraca do częstochowskiego Rakowa!

21 maj, 2024 - 08:46
Po rocznej przerwie do Rakowa wraca Marek Papszun, architekt największych sukcesów częstochowskiego klubu. Kontrakt będzie obowiązywał przez najbliższe dwa lata, z możliwością odejścia w ściśle określonych sytuacjach.


Mieszkanie w Częstochowie - analiza cen mieszkań i perspektywy inwestycyjne

21 maj, 2024 - 08:28
Mieszkania drożeją, przez co stają się coraz lepszą inwestycją, jeśli chodzi o ich odsprzedaż lub wynajem. Sprawdźmy, jak sytuacja pod tym względem kształtuje się w Częstochowie. Ulokowana w południowej Polsce, należąca do Województwa Śląskiego Częstochowa, miasto na prawach powiatu, jest jednym z najsłynniejszych miejsc w Polsce, chociażby ze względu na Klasztor Jasnogórski czy Park Miniatur. Jest też dobrym miejscem do zamieszania. A czy lokale mieszkalne w tym mieście - oferty znajdziemy tutaj: https://www.domiporta.pl/mieszkanie/sprzedam/slaskie/czestochowa - uznać można za dobrą inwestycję? Sprawdźmy!


Zwycięstwo Włókniarza w rybnickiej rundzie DMPJ

21 maj, 2024 - 08:16
Drużyna Włókniarza Częstochowa odniosła przekonujące zwycięstwo w trzeciej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która odbyła się w poniedziałek, 20 maja w Rybniku.


Katowice i okolice - wywóz odpadów i wynajem kontenerów

20 maj, 2024 - 13:51
Katowice to miejsca o bogatej historii, przemysłowym dziedzictwie i dynamicznie rozwijającej się gospodarce. Wraz z rozwojem przemysłowym i urbanizacją, pojawiają się również wyzwania związane z gospodarką odpadami. W odpowiedzi na te potrzeby branża wywozu odpadów oraz wynajmu kontenerów odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu czystości i porządku w regionie.


Budżet obywatelski w Częstochowie. Za kilka dni rusza nabór wniosków, są ważne zmiany

20 maj, 2024 - 13:44
Od 27 maja do 20 czerwca potrwa nabór projektów zadań do 11. edycji budżetu obywatelskiego. Odbywa się drogą elektroniczną – na platformie online.


"Za Horyzontem". Podróżnicy opowiadali w MDK-u o swoich przygodach (zdjęcia)

20 maj, 2024 - 13:21
W miniony weekend w Miejskim Domu Kultury odbyła się 8. edycja Częstochowskiego Festiwalu Podróżniczego "Za Horyzontem". Tym razem gościem specjalnym Przemysław Kossakowski – pochodzący z Częstochowy dziennikarz, dokumentalista i podróżnik, laureat m.in. Telekamery w roku 2021. 


Częstochowskie uroczystości z okazji okrągłej rocznicy zwycięskiej bitwy pod Monte Cassino (zdjęcia)

20 maj, 2024 - 13:07
Częstochowa uczciła w piątek, 17 maja 80. rocznicę bitwy, w której żołnierze 2. Korpusu Polskiego pod dowództwem generała Władysława Andersa przełamali opór Niemców i zdobyli wzgórze Monte Cassino. Była to jedna z najcięższych i najbardziej zaciętych walk II wojny światowej.


Kenijczycy zdominowali Bieg Częstochowski (zdjęcia)

20 maj, 2024 - 12:14
Ponad 800 zawodników z Polski i zagranicy wzięło udział w sobotę, 18 maja w 14. edycji Biegu Częstochowskiego. Zwyciężył pochodzący z Kenii Rond Kennedy Kipkemoi, który pokonał dystans 10 km w czasie 00.31.05.


W szpitalu przy PCK powiększy się oddział pediatryczny (zdjęcia)

20 maj, 2024 - 12:05
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. NMP w Częstochowie już wkrótce otworzy nową część oddziału pediatrycznego przy ul. PCK 7.


ALPN. Wygrywali faworyci

20 maj, 2024 - 11:08
W ostatnich dwóch kolejkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej praktycznie wszystkie zakończyły się zwycięstwami drużyn wyżej notowanych. Tylko w jednym padł remis.


Darmowe zajęcia dla cudzoziemców w Częstochowie

20 maj, 2024 - 10:12
Częstochowskie Centrum Integracji dla Cudzoziemców organizuje bezpłatne lekcje polskiego, warsztaty, konsultacje z psychologiem i doradcą.


Wyprawy na skuterach śnieżnych w Zakopanem - odkrywaj trudnodostępne miejsca w górach

20 maj, 2024 - 09:29
Zakopane, zimowa stolica Polski, słynie z niepowtarzalnej atmosfery, malowniczych krajobrazów i szerokiej gamy atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku. Jedną z najbardziej ekscytujących zimowych aktywności, która zyskuje coraz większą popularność, są wyprawy na skuterach śnieżnych. Dla wielu turystów to nie tylko doskonały sposób na spędzenie czasu w Zakopanem, ale również okazja do podziwiania niesamowitych widoków Tatr i okolic.


Lekkoatleci Budowlanych startowali w Chorzowie, Warszawie i Gliwicach

20 maj, 2024 - 09:04
W miniony weekend zawodnicy CKS Budowlani startowali w kilku imprezach lekkoatletycznych, w których mogli uzyskiwać wskaźniki do Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. 


Budowa połączenia ul. 1 Maja z Krakowską. Kolejne utrudnienia w ruchu

20 maj, 2024 - 08:21
Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie informuje, że od wtorku, 21 maja w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy połączenia ulic 1 Maja z Krakowską zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.