Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Nasze Miasto

Subskrybuje zawartość - Częstochowa - naszemiasto.pl
Częstochowa - naszemiasto.pl
Zaktualizowano: 14 min. 12 sek. temu

Straż miejska zatrzymała mężczyznę, który podszywał się pod jedną z organizacji charytatywnych

1 godzina 58 min. temu
Strażnicy miejscy z Częstochowy ujęli mężczyznę, który „podszywał” się pod stowarzyszenie i zbierał pieniądze do puszki.
Aktualności: Aktualności


Straż miejska zatrzymała mężczyznę, który ukradł kabel od monitora EKG

2 godziny 4 min. temu
Częstochowscy strażnicy miejscy dzięki informacjom od operatorów miejskiego monitoringu zatrzymali mężczyznę, który z jednego z punktów medycznych ukradł kabel od monitora EKG.
Aktualności: Aktualności


Żandarmeria wojskowa zatrzymała właściciela firmy Demar spod Częstochowy. Mężczyzna miał celowo dostarczać wadliwe obuwie

2 godziny 20 min. temu
Żandarmeria Wojskowa poinformowała o zatrzymaniu właściciela firmy Demar, która ma swoje zakłady w Mstowie pod Częstochową i i w Nowym Targu. Zatrzymanie ma związek ze śledztwem prowadzonym przez wydział wojskowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie w sprawie dostarczania wadliwego obuwia do Sił Zbrojnych RP w latach 2014 – 2020.
Aktualności: Aktualności


Wichury i śnieżna burza w woj. śląskim. Uszkodzone dachy, połamane drzewa, jedna osoba ranna

3 godziny 40 min. temu
Poniedziałek 17 stycznia - to był bardzo intensywny dzień dla strażaków w woj. śląskim. Interweniowali 260 razy! Jedna osoba ranna, uszkodzone dachy, połamane drzewa, ciężkie warunki na drogach...
Aktualności: Aktualności


Wichury i śnieżne burza w woj. śląskim. Uszkodzone dachy, połamane drzewa, jedna osoba ranna

3 godziny 40 min. temu
Poniedziałek 17 stycznia - to był bardzo intensywny dzień dla strażaków w woj. śląskim. Interweniowali 260 razy! Jedna osoba ranna, uszkodzone dachy, połamane drzewa, ciężkie warunki na drogach...
Aktualności: Aktualności


Częstochowa. Pomaganie przez morsowanie w Parku Lisiniec. Ponad 150 morsów zatańczyło dla Agatki - zobacz ZDJĘCIA

4 godziny 35 min. temu
Morsowanie w Częstochowie. Ponad 150 morsów wzięło udział w niedzielę w kąpieli w Parku Lisiniec, które tradycyjnie organizowane jest przez Zmorsowanych Częstochowa. Każde niedzielne morsowanie poświęcone jest konkretnemu wydarzeniu. Tym razem morsy zatańczyły w wodzie i na lądzie dla Agatki Kuberskiej, która walczy z ciężką chorobą. Zobaczcie, jak to wydarzenie wygląda na zdjęcia Marka Tęczy.
Aktualności: Aktualności


Śnieżna burza z piorunami przeszła nad Częstochową i okolicą. Największe szkody w powiecie kłobuckim

4 godziny 38 min. temu
POGODA. W poniedziałek 17 stycznia przez Częstochowę i okolicę przeszła burza śnieżna z piorunami. Największe szkody odnotowano jak na razie w powiecie kłobuckim, gdzie doszło do zerwania dachu w jednym z przedsiębiorstw.
Aktualności: Aktualności


MISS STUDNIÓWKI woj. śląskiego 2022. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego - wyglądają zjawiskowo

4 godziny 43 min. temu
MISS STUDNIÓWKI woj. śląskiego 2022. W woj. śląskim powoli rozkręca się sezon studniówkowy - za nami pierwsze bale. Zobacz zdjęcia uczennic, które bawiły się w tym roku na swoim "szkolnym" balu. To w końcu jedyna taka noc w życiu, więc przyszłe maturzystki bardzo się starały, żeby wyglądać jak najpiękniej. Zobacz ZDJĘCIA ze studniówek 2022, które odbyły się w ostatnich dniach w woj. śląskim.
Aktualności: Aktualności


Burza śnieżna z piorunami nad Częstochową i okolicą Największe szkody w powiecie kłobuckim

17 styczeń, 2022 - 20:05
W poniedziałek 17 stycznia przez Częstochowę i okolicę przeszła burza śnieżna z piorunami. Największe szkody odnotowano jak na razie w powiecie kłobuckim, gdzie doszło do zerwania dachu w jednym z przedsiębiorstw.
Aktualności: Aktualności


Pomaganie przez morsowanie w Parku Lisiniec w Częstochowie - ZDJĘCIA. Ponad 150 morsów zatańczyło dla Agatki

17 styczeń, 2022 - 20:04
CZĘSTOCHOWA. Ponad 150 morsów wzięło udział w niedzielę w kąpieli w Parku Lisiniec, które tradycyjnie organizowane jest przez Zmorsowanych Częstochowa. Każde niedzielne morsowanie poświęcone jest konkretnemu wydarzeniu. Tym razem morsy zatańczyły w wodzie i na lądzie dla Agatki Kuberskiej, która walczy z ciężką chorobą. Zobaczcie, jak to wydarzenie wygląda na zdjęcia Marka Tęczy.
Aktualności: Aktualności


Kiedyś kopalnie i huty, a teraz? Śląskie zmieniło się nie do poznania! Zobacz ZDJĘCIA

17 styczeń, 2022 - 18:01
Woj. śląskie to już zupełnie inne miejsce, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Kiedyś nieodzownie związane z przemysłem ciężkim, kopalniami i hutami. Dzisiaj ten krajobraz zmienia się nie do poznania. W naszym regionie nie brakuje obiektów poprzemysłowych, które zyskały drugie życie i teraz spełniają inne funkcje. A już wiadomo, że w przyszłości pojawią się kolejne.
Aktualności: Aktualności


Przebudowa DK 46 w Częstochowie. MZD poinformował o utrudnieniach i postępie prac

17 styczeń, 2022 - 15:24
Trwają prace przy drugiej, największej we współczesnej historii Częstochowy inwestycji drogowej. Realizowana na zachodzie miasta przebudowa DK-46 czyli ulic: Głównej i Przejazdowej wraz z budową nowego odcinka tzw. obejścia ul. św. Barbary wchodzi w kolejny etap. MZD podsumował dotychczasowe prace
Aktualności: Aktualności


MISS STUDNIÓWKI woj. śląskiego 2022. Te dziewczyny wyglądały zjawiskowo podczas swojego balu maturalnego

17 styczeń, 2022 - 13:25
W woj. śląskim powoli rozkręca się sezon studniówkowy 2022 - za nami pierwsze bale. Zobacz zdjęcia uczennic, które bawiły się w tym roku na swoim "szkolnym" balu. To w końcu jedyna taka noc w życiu, więc przyszłe maturzystki bardzo się starały, żeby wyglądać jak najpiękniej. Zobacz ZDJĘCIA ze studniówek 2022, które odbyły się w ostatnich dniach w woj. śląskim.
Aktualności: Aktualności


Jakich benefitów oczekują pracownicy? Pandemia zmieniła nasze oczekiwania

17 styczeń, 2022 - 13:24
Rynek pracy kształtują nowe trendy. Pracownicy poza satysfakcjonującą pensją oraz dogodną lokalizacją biura, coraz częściej zwracają uwagę na oferowane przez firmę benefity. - Dzisiaj często od nich zależy wizerunek danej firmy- tłumaczy w rozmowie ze Strefą Biznesu ekspert.
Aktualności: Aktualności


Burza śnieżna z piorunami przeszła przez Częstochowę i okolice. Największe szkody w powiecie kłobuckim

17 styczeń, 2022 - 12:46
W poniedziałek 17 stycznia przez Częstochowę i okolicę przeszła burza śnieżna z piorunami. Największe szkody odnotowano jak na razie w powiecie kłobuckim, gdzie doszło do zerwania dachu w jednym z przedsiębiorstw.
Aktualności: Aktualności


Najmodniejsze paznokcie na styczeń 2022. Zobacz wzory, pomysły, inspiracje paznokciowe na karnawał i zdjęcia od stylistek

17 styczeń, 2022 - 12:34
Paznokcie to wizytówka kobiety? Dla tych pań, które się z tym zgadzają, mamy propozycje manicure na styczeń 2022. Zobacz jakie paznokcie są najmodniejsze, jakie trendy pojawiły się na zimę i karnawał. Swoje prace pokazały stylistki paznokci i salony kosmetyczne z Golubia-Dobrzynia.
Aktualności: Aktualności


Burze śnieżne i silny wiatr w woj. śląskim. W porywach do 90 km/h! Jest ostrzeżenie IMGW

17 styczeń, 2022 - 10:58
Nad woj. śląskie nadciągnęły burzowe i śnieżne chmury. W mgnieniu oka zrobiło się ciemno i wiele miast przykrył śnieg. Słychać było grzmoty.
Aktualności: Aktualności


Silny wiatr w woj. śląskim. W porywach do 90 km/h! Jest ostrzeżenie IMGW

17 styczeń, 2022 - 10:58
Meteorolodzy zapowiadają na poniedziałek 17 stycznia pogodowe zawirowania. W jednych regionach województwa śląskiego będzie silnie wiało i spadnie deszcz, a w innych można się nawet spodziewać zamieci śnieżnych. Ostrzegamy też wszystkich przed silnym wiatrem.
Aktualności: Aktualności


PKP zmieniają plany dotyczące budowy dworca w Częstochowie i dziwią się deklaracjom przedsiębiorców o chęci zakupu budynku

17 styczeń, 2022 - 10:30
PKP zmieniają plany dotyczące budowy nowego dworca w Częstochowie. Będzie on większy niż w projekcie, który wygrał konkurs organizowany w 2019 roku. Inwestor dziwi się również deklaracjom przedsiębiorców o chęci zakupu dworca. - Jesteśmy zdziwieni deklaracjami przedsiębiorców dotyczących chęci zakupu dworca w Częstochowie, zwłaszcza, że od co najmniej od 2019 roku, czyli ogłoszenia konkursu na koncepcję architektoniczną, stale mówimy o planach przebudowy dworca w Częstochowie, co relacjonują również media - mówi Bartłomiej Sarna z Wydziału Współpracy z Mediami Biuro Komercjalizacji, Komunikacji i Promocji PKP S.A.
Aktualności: Aktualności


Czerwone i żółte strefy covidowe w Śląskiem. Tak wygląda nowy podział - restrykcje obowiązywałyby w 12 powiatach

17 styczeń, 2022 - 10:13
Od kilku dni wzrasta liczna nowych zakażeń! Dziś, w poniedziałek 17 stycznia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 10 445 nowych zachorowaniach - to o 34 proc. więcej niż w ubiegły poniedziałek!. W Śląskiem zachorowań jest 1943 - to drugi najwyższy wyniki w Polsce. Eksperci co do jednego są zgodni, czeka nas piąta fala koronawirusa, wywołana przez bardzo zaraźliwy Omikron.
Aktualności: Aktualności


 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta