Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Nasze Miasto

Subskrybuje zawartość - Częstochowa - naszemiasto.pl
Częstochowa - naszemiasto.pl
Zaktualizowano: 10 min. 20 sek. temu

Najnowsze ostrzeżenia GIS! Tych produktów nie kupuj! Lidl, Biedronka oraz inne markety już je wycofują!

2 godziny 16 min. temu
Zobaczcie najnowsze ostrzeżenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Tych produktów nie kupuj. Są już wycofywane ze sprzedaży. Jeśli masz je w domu, to najlepiej zwróć do sklepu. Zobaczcie efekty kontroli pracowników GIS!
Aktualności: Aktualności


Schronisko w Jamrozowiźnie zostanie zlikwidowane? Co stanie się z bezdomnymi zwierzakami?

6 godzin 47 min. temu
Od kilku dni w mediach społecznościowych ponownie krąży informacja mówiąca o tym, że schronisko dla bezdomnych zwierząt w Jamrozowiźnie (gmina Kłomnice) zostanie zlikwidowane. Obecnie przebywa w nim około czterdziestu psów i kilka kotów. Jaki los je zatem czeka?
Aktualności: Aktualności


Choinka na placu Biegańskiego w Częstochowie. Miasto stroi się na święta

7 godzin 49 min. temu
Na placu Biegańskiego w Częstochowie stanęła piękna choinka. Kilkunastometrowa daglezja zielona została przywieziona z ulicy Borelowskiego. Chyba zatem możemy już powoli zacząć nucić słowa "coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...".
Aktualności: Aktualności


Częstochowa w PRL-u. Tu robiliśmy zakupy, spacerowaliśmy i bawiliśmy się ZDJĘCIA

8 godzin 47 min. temu
Stare fotografie Częstochowy wciąż zachwycają. Zobaczcie archiwalia z naszego miasta z czasów PRL-u. To czasy młodości naszych dziadków i rodziców.
Aktualności: Aktualności


Najlepszy lekarz w Częstochowie! Tam najlepiej udać się do dentysty, ginekologa czy lekarza rodzinnego! Poznaj TOP 10 specjalistów

12 godzin 13 min. temu
Do jakiego specjalisty i gdzie najlepiej wybrać się w Częstochowie? Oczekujemy od nich, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i kultury osobistej. Tacy właśnie zostali nagrodzeni w plebiscycie medycznym Hipokrates, jednym z największych tego typu plebiscytów w kraju. Zobaczcie, u kogo warto prowadzić ciąże, gdzie pójść z dzieckiem, leczyć wzrok czy swoje zęby. Oto 10 najlepszych lekarzy w Częstochowie z każdej dziedziny leczenia, wybranych głosami pacjentów!
Aktualności: Aktualności


Częstochowscy radni Lewicy nie chcą finansowania lekcji religii z miejskiego budżetu. Przygotowali apel do rządzących

12 godzin 30 min. temu
Radni Lewicy w Częstochowie nie chcą finansować lekcji religii z miejskiego budżetu. W ten sposób zamierzają... szukać oszczędności. - Chodzi o to, że każdego roku coraz więcej uczniów rezygnuje z uczestnictwa w lekcjach religii, a mimo to koszty organizacji zajęć nie maleją - tłumaczą. Zdaniem rzecznika Archidiecezji Częstochowskiej przedłożony projekt uchwały ma wady prawne i jego głównym celem jest wzbudzenie kontrowersji społecznych.
Aktualności: Aktualności


Najciekawsze rzeźby Jerzego Kędziory. Artysta z Częstochowy zaprasza na swoją wystawę

13 godzin 39 min. temu
Rzeźby Jerzego Kędziory zachwycają wszędzie tam, gdzie się pojawią. Balansujące na linie postacie wymykają się spod wszelkich standardowych dzieł sztuki. Wiszą w miastach, w ogrodach, w pomieszczeniach. Robią wrażenie nie tylko same w sobie, ale i w zderzeniu z kontekstem, w jakim zostają osadzone. Zobaczcie, jak pięknie wyglądają!


"Cmentarzysko pociągów" w Częstochowie - tu stoją niszczejące składy. Gdzie znajduję się to miejsce? Zobacz zdjęcia zimą!

13 godzin 40 min. temu
HISTORIA CZĘSTOCHOWY. Nasze miasto może się poszczycić najdłuższym peronem kolejowym w kraju, który ma 565 metrów. Tu też znajduje się jeden z większych dworców w Polsce. Także tutaj, choć to nie ewenement, znajduje się duża bocznica kolejowa, na które stacjonują wysłużone pociągi.


Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych w Kłomnicach

13 godzin 43 min. temu
Moc kolorów, wspaniała muzyka, a przede wszystkim radość ze wspólnej obecności, tak można podsumować miniony III Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych, który w tym roku odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłomnicach.
Aktualności: Aktualności


Impreza dla dorosłych w klubie Bristol Częstochowa. Zabawa była świetna - zobacz zdjęcia

14 godzin 34 min. temu
Kolejna impreza w klubie Bristol za nami. Tym razem goście bawili się na wydarzeniu dla dorosłych "Who's in the house". Zobaczcie, jak było!


Andrzejkowe Morsowanie w Parku Lisiniec w Częstochowie. Zobaczcie ZDJĘCIA

15 godzin 7 min. temu
Niedzielne morsowanie w Parku Lisiniec w Częstochowie. Tym razem morsy świętowały wspólnie Andrzejki.


Maraton Komandosa 2022 w lublinieckim Kokotku. Kilkuset zawodników wystartowało w pełnym umundurowaniu

28 listopad, 2022 - 16:02
W sobotę 26 listopada w lublinieckiej dzielnicy Kokotek odbyła się 19. edycja Maratonu Komandosa organizowanego przez WKB Meta Lubliniec. Kto był pierwszy na mecie?
Aktualności: Aktualności


Na Jasnej Górze w tym tygodniu. Pielgrzymka Romów, 640 lat sanktuarium

28 listopad, 2022 - 13:13
W tym tygodniu na Jasnej Górze odbędzie się wiele wydarzeń. Jak informuje Biuro Prasowej Jasnej Góry do sanktuarium przybędą pielgrzymki, ale też naukowcy na konferencję, której tematem jest 640 rocznica Jasnej Góry.
Aktualności: Aktualności


Nowy parking w Olsztynie otrzymał prestiżową nagrodę. Miejsca do parkowania z widokiem na zamek!

28 listopad, 2022 - 12:58
Projekt zagospodarowania terenu za budynkiem urzędu miasta i gminy Olsztyn został nagrodzony podczas uroczystej XXIV Gali Budownictwa, która odbyła się 25 listopada 2022 r. w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.
Aktualności: Aktualności


Pełna filharmonia na koncercie Grzegorza Turnaua w Częstochowie

28 listopad, 2022 - 12:46
W piątek 25 listopada w Filharmonii Częstochowskiej odbył się niezwykle ciepło przyjęty przez publiczność koncert Grzegorza Turnaua. Artysta wystąpił przed zapełnioną widownią na dużej sali koncertowej.
Aktualności: Aktualności


Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny "Klimaty Częstochowy". Wśród wyróżnionych znalazła się nasza redakcyjna koleżanka Katarzyna Gwara

28 listopad, 2022 - 10:41
Poznaliśmy laureatki i laureatów 15. edycji konkursu fotograficznego „Klimaty Częstochowy”. Do 29 stycznia można oglądać nagrodzone prace w Galerii Dobrej Sztuki Muzeum Częstochowskiego.
Aktualności: Aktualności


Jerzy Stuhr. Jaki zarzut chcą postawić mu śledczy?

28 listopad, 2022 - 09:39
Dopiero pod koniec listopada, czyli półtora miesiąca po potrąceniu motocyklisty w Krakowie, Jerzy Stuhr zostanie przesłuchany w prokuraturze — napisał dziennik "Fakt".
Aktualności: Aktualności


W Częstochowie zainaugurowany zostanie cykl koncertów “Łączących Pokolenia”

28 listopad, 2022 - 09:39
W najbliższy wtorek 29 listopada w Częstochowie zostanie zainagurowany cykl koncertów “Łączących Pokolenia”. Inicjatywa jest organizowana przez Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w ścisłym partnerstwie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Centrum GovTech w Kancelarii Premiera.
Aktualności: Aktualności


Byliśmy teraz w Energylandii. To, co tam zobaczyliśmy... przerosło nasze oczekiwania! Sprawdź jej ZIMOWĄ ODSŁONĘ!

28 listopad, 2022 - 08:45
Byliśmy niejednokrotnie w Energylandii w Zatorze, ale zawsze latem. Zawsze uważaliśmy, że właśnie wtedy możliwości zabawy jest najwięcej. Tym razem zdecydowaliśmy się jednak na wycieczkę do zimowej odsłony Energylandii. To, co tam zobaczyliśmy przerosło nasze oczekiwania! Wiele rzeczy nas zaskoczyło, a zwłaszcza ceny biletów, ilość atrakcji i wygląd samego parku!
Aktualności: Aktualności


Zimowa odsłona Energylandii. To, co tam zobaczyliśmy... przerosło nasze oczekiwania!

28 listopad, 2022 - 08:45
Byliśmy niejednokrotnie w Energylandii, ale zawsze latem. Zawsze uważaliśmy, że właśnie wtedy możliwości zabawy jest najwięcej. Tym razem zdecydowaliśmy się jednak na wycieczkę do zimowej odsłony Energylandii. To, co tam zobaczyliśmy przerosło nasze oczekiwania! Wiele rzeczy nas zaskoczyło, a zwłaszcza ceny biletów, ilość atrakcji i wygląd samego parku!
Aktualności: Aktualności