Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Nasze Miasto

Subskrybuje zawartość - Częstochowa - naszemiasto.pl
Częstochowa - naszemiasto.pl
Zaktualizowano: 8 min. 29 sek. temu

Nabijają się ze Ślązaków! Zobacz te MEMY, żartują z kultury, dialektu, stylu życia... Te obrazki podbijają Internet!

26 min. 36 sek. temu
Nabijają się ze Ślązaków! Chcesz wiedzieć, co to za "stwory" są te Ślązaki? Zobacz te memy i sprawdź, z czego śmieją się internauci! W tym artykule postaramy się przybliżyć fenomen memów o Ślązakach i pokazać, jakie stereotypy krążą wokół tej grupy społecznej. Żartobliwe obrazki o Ślązakach cieszą się popularnością nie tylko wśród ludzi z tego regionu, ale również w całej Polsce. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii!
Aktualności: Aktualności


Tak nabijają się ze Ślązaków! Zobacz te MEMY, żartują z kultury, dialektu, stylu życia... Te obrazki podbijają Internet!

6 godzin 12 min. temu
Tak nabijają się ze Ślązaków! Chcesz wiedzieć, co to za "stwory" są te Ślązaki? Zobacz te memy i sprawdź, z czego śmieją się internauci! W tym artykule postaramy się przybliżyć fenomen memów o Ślązakach i pokazać, jakie stereotypy krążą wokół tej grupy społecznej. Żartobliwe obrazki o Ślązakach cieszą się popularnością nie tylko wśród ludzi z tego regionu, ale również w całej Polsce. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii!


Częstochowa. Złodziej ruszył na ochroniarza sklepu ze śrubokrętem. Grozi mu 10 lat więzienia

7 godzin 26 min. temu
Policjanci z IV komisariatu zatrzymali 33-letniego obywatela Ukrainy, który dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów. Sprawca został tymczasowo aresztowany, grozi mu 10 lat więzienia.
Aktualności: Aktualności


Najlepsze miejsca na majówkę blisko Krakowa. Te atrakcje Małopolski Cię zachwycą. 9 pomysłów na niezapomniane wycieczki

7 godzin 37 min. temu
Nadchodząca majówka 2023 to czas na krótkie urlopy w różnych zakątkach Polski. Planując majowe wycieczki, warto wziąć pod uwagę Małopolskę. Sprawdzamy, które miejsca Małopolski są idealne na majówkowy wypoczynek. Zobacz jakie atrakcje mają do zaoferowania okolice Krakowa.


Żużlowe emocje coraz bliżej. Bilety na czerwcowy SEC w Częstochowie są już dostępne. CENNIK

7 godzin 41 min. temu
Po 9 latach na stadion Włókniarza Częstochowa powrócą emocje związane z mistrzostwami TAURON Speedway Euro Championship. Częstochowski stadion, na którym zostanie rozegrana pierwsza runda to nie jedyne lokalne akcenty. W turnieju nie zabraknie też zawodników tutejszego klubu, a wśród nich dwukrotnego zwycięzcy SEC Leona Madsena.
Aktualności: Aktualności, Sport


Suspendowany ksiądz Daniel Galus odmawia stawienia się przed sądem biskupim

7 godzin 59 min. temu
Od 24 stycznia tego roku w Kurii Metropolitalnej w Częstochowie toczy się administracyjny proce karny ks. Daniela Galusa ze Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa w Czatachowie.
Aktualności: Aktualności


10 najlepszych atrakcji w Polsce na kwiecień. Pomysły na Wielkanoc i wiosenne wycieczki. Gdzie powitać bociany i podziwiać krokusy?

9 godzin 5 min. temu
Kwiecień to świetna pora na wycieczki po Polsce. Pogoda może i bywa w kratkę, za to nie brakuje okazji do zwiedzania i przygód. W Polsce jest kilka miejsc, w których Wielkanoc obchodzona jest w wyjątkowy sposób i warto je odwiedzić w okresie Wielkiego Tygodnia i samych świąt. Ponadto kwiecień to czas powrotu bocianów i kwitnięcia krokusów, a także początek sezonu w wielu najpopularniejszych atrakcjach, uwielbianych przez całe rodziny. Poniżej znajdziecie propozycje 10 najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce na kwiecień. To gotowa lista pomysłów na wyjątkową Wielkanoc i wycieczki w wiosenne weekendy.
Aktualności: Aktualności


Barcelona na wakacje? Nie taka idealna. Obnażamy ciemną stronę miasta, o której się nie mówi. Na co turyści powinni najbardziej uważać?

9 godzin 12 min. temu
Barcelona może nie być wcale tak idealnym miejscem na weekend, majówkę, wakacje czy urlop, jak sądzi wielu turystów. Internauci coraz częściej dzielą się swoimi przykrymi wrażeniami z wycieczek do Barcelony i zwracają uwagę na ciemną stronę miasta, o której rzadko się mówi. Obnażamy 12 poważnych wad Barcelony. Sprawdźcie, na co szczególnie powinni tam uważać turyści.
Aktualności: Aktualności


Wstęp do jednej z najpopularniejszych atrakcji Rzymu nie będzie już dłużej darmowy. Włoski minister kultury ogłosił przełomową decyzję

9 godzin 13 min. temu
Wszyscy kochamy darmowe atrakcje, zwłaszcza w miejscach tak magicznych, jak Rzym. Niestety, liczba światowej sławy zabytków w Wiecznym Mieście, które można zwiedzać za darmo, ma się niebawem zmniejszyć. Włoski minister kultury, Gennaro Sangiuliano, ogłosił, że wstęp do Panteonu będzie płatny. Ile będą kosztowały bilety? Czy wiadomo, od kiedy zaczną obowiązywać opłaty?
Aktualności: Aktualności


Hybrydowy Nissan Juke. Ile zużywa paliwa?

10 godzin 21 min. temu
Juke to naprawdę świetne auto. Jest ładne, zwinne, dobrze się prowadzi, ma szeroką ofertę i możliwość personalizacji. Jest również nieźle wykończone, świetnie wyposażone i po prostu da się lubić. Dopóki nie wsiądziemy i nie ruszymy w drogę.


Salmonella w kefirze! Zobaczcie przed czym jeszcze ostrzega GIS!

10 godzin 55 min. temu
Oto kolejne ostrzeżenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego! Salmonella w partii kefiru i niebezpieczna chochla! Nie kupuj tych i innych produktów, a jeśli już masz je w domu, to najlepiej zwróć do sklepu. Zobaczcie efekty kontroli pracowników GIS!
Aktualności: Aktualności


Tu w woj. śląskim będą przerwy w dostawie prądu! Na LIŚCIE m.in. Katowice, Sosnowiec, Częstochowa, Tychy, Gliwice, Bytom, Bielsko...

13 godzin 21 min. temu
Sprawdź LISTĘ miast i powiatów w woj. śląskim, gdzie w tym tygodniu będą przerwy w dostawie prądu! Te zaczną się od poniedziałku 27 marca. Komunikat dotyczy najbliższego tygodnia. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których dotyczy.
Aktualności: Aktualności


Oto najpiękniejsze kościoły w woj. śląskim. To prawdziwe PERŁKI - zobacz zdjęcia. Warto odwiedzić je chociaż raz

13 godzin 55 min. temu
TURYSTYKA. Województwo śląskie to jedno z najważniejszych regionów kulturowych i religijnych Polski. Jest to miejsce, w którym od wieków mieszkańcy są wyjątkowo religijni, a kultura oraz tradycje są ściśle związane z architekturą sakralną. Kościoły, klasztory i kaplice stanowią nie tylko ważny element krajobrazu, ale również wspaniałą pamiątkę po przeszłości. W tym artykule przedstawimy najpiękniejsze kościoły, które z pewnością warto odwiedzić chociaż raz. Znajdziecie tutaj perełki architektoniczne prezentujące się od wewnątrz lub zewnątrz. Zobaczcie!


Zobacz stare zdjęcia Częstochowy - w kolorze! Tak wyglądało nasze miasto przed wojną

13 godzin 59 min. temu
CZĘSTOCHOWA. Zobacz archiwalne pokolorowane zdjęcia naszego miasta z lat 30. i 40. Tak wyglądało nasze miasto w czasach wojny, jak i w latach ją poprzedzających. Pokolorowaliśmy dla Was zdjęcia z Narodowego Archiwum Cyfrowego, wykorzystując jedno z narzędzi internetowych. ZOBACZCIE GALERIĘ


Tak kpią ze Ślązaków! Zobaczcie te memy, o ich kulturze, dialekcie, stylu życia... Te obrazki podbijają Internet!

14 godzin 10 min. temu
Tak kpią ze Ślązaków! Chcesz wiedzieć, co to za "stwory" są te Ślązaki? Zobacz te memy i sprawdź, z czego śmieją się internauci! W tym artykule postaramy się przybliżyć fenomen memów o Ślązakach i pokazać, jakie stereotypy krążą wokół tej grupy społecznej. Żartobliwe obrazki o Ślązakach cieszą się popularnością nie tylko wśród ludzi z tego regionu, ale również w całej Polsce. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii!


Stare zdjęcia Częstochowy w kolorze. Tak wyglądało nasze miasto przed wojną

26 marzec, 2023 - 19:51
HISTORIA. Zobacz archiwalne pokolorowane zdjęcia Częstochowy z lat 30. i 40. Tak wyglądało nasze miasto w czasach wojny, jak i w latach ją poprzedzających. Pokolorowaliśmy dla Was zdjęcia z Narodowego Archiwum Cyfrowego, wykorzystując jedno z narzędzi internetowych. ZOBACZCIE GALERIĘ


Las sadzimy, by pozyskać drewno. Fakty i mity.

26 marzec, 2023 - 17:50
Aktualności: Aktualności


To prawdziwe PERŁKI! Oto najpiękniejsze kościoły w woj. śląskim - zdjęcia. Warto odwiedzić je chociaż raz

26 marzec, 2023 - 09:25
Są piękne! Województwo śląskie to jedno z najważniejszych regionów kulturowych i religijnych Polski. Jest to miejsce, w którym od wieków mieszkańcy są wyjątkowo religijni, a kultura oraz tradycje są ściśle związane z architekturą sakralną. Kościoły, klasztory i kaplice stanowią nie tylko ważny element krajobrazu, ale również wspaniałą pamiątkę po przeszłości. W tym artykule przedstawimy najpiękniejsze kościoły, które z pewnością warto odwiedzić chociaż raz. Znajdziecie tutaj perełki architektoniczne prezentujące się od wewnątrz lub zewnątrz. Zobaczcie!
Aktualności: Aktualności


Śmieją się z "Hanysów" i nie tylko! Zobacz MEMY o Ślązakach - Kultura, Dialekt i Styl Życia na Śląsku... Te obrazki podbijają Internet!

26 marzec, 2023 - 08:15
Kpią ze Ślązaków! Chcesz wiedzieć, co to za "stwory" są te Ślązaki? Zobacz te memy i sprawdź, z czego śmieją się internauci! W tym artykule postaramy się przybliżyć fenomen memów o Ślązakach i pokazać, jakie stereotypy krążą wokół tej grupy społecznej. Żartobliwe obrazki o Ślązakach cieszą się popularnością nie tylko wśród ludzi z tego regionu, ale również w całej Polsce. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii!
Aktualności: Aktualności


Tajemnice cmentarza żydowskiego w Częstochowie. To jeden z największych kirkutów w Polsce - zobacz jak wygląda... ZDJĘCIA

26 marzec, 2023 - 07:07
Cmentarz żydowski w Częstochowie jest jednym z największych kirkutów w Polsce. Świadczy o tym jego powierzchnia, która zajmuje ponad 8 hektarów. Niemal cała jego szerokość porośnięta jest lasem, a nagrobki w większości oplecione są bluszczem. Duża część z nich jest zniszczona lub przewrócona, ale spora grupa nadal stoi. Zobaczcie, jak wygląda tajemniczy częstochowski kirkut.