Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Wiadomości UM

Subskrybuje zawartość Częstochowa - Profil Miasta
Facebook feed
Zaktualizowano: 5 min. 10 sek. temu

Ze śniegiem dzisiaj żartów nie było ???? Uważajcie na siebie ???? Jest ślisko ???? fot. Paulina Szlagor

17 styczeń, 2022 - 19:09
Ze śniegiem dzisiaj żartów nie było ???? Uważajcie na siebie ???? Jest ślisko ???? fot. Paulina Szlagor(Feed generated with FetchRSS)


????Czy wiecie po czym poznać, że dany pojazd jest napędzany silnikiem elektrycznym? ????Podpowiedzą Wam to m.in. częstochowskie autob...

17 styczeń, 2022 - 17:16
????Czy wiecie po czym poznać, że dany pojazd jest napędzany silnikiem elektrycznym?
????Podpowiedzą Wam to m.in. częstochowskie autobusy, których „elektryczna” ekipa wkrótce powiększy się o cztery kolejne egzemplarze.
https://bit.ly/elektryki_w_czewie(Feed generated with FetchRSS)


Photos from Częstochowa - Profil Miasta's post

17 styczeń, 2022 - 14:28
???? Połowa stycznia to dobry czas, aby przypomnieć, że w naszym mieście po upadku Powstania Warszawskiego mieszkał Marek Hłasko.

???? Tu zaczął pisać pamiętniki, opisując rzeczywistość Częstochowy z przełomu 1944/1945 r.

???? Miał wtedy zaledwie 11 lat i razem z mamą mieszkał w domu przy ul. Sobieskiego 84. Przez długi czas nie chodzi do szkoły, wtedy pisał regularnie. Udało mu się też wstąpić do harcerstwa.

???? W lutym 1945 r. napisał w pamiętniku, że oglądał defiladę armii Berlinga, która ul. Śląską przeszła w kierunku Alej.

????‍♂️Bardzo młody Hłasko bywał na mszach na Jasnej Górze i często odwiedzał lotnisko w Kucelinie. Prawdopodobnie dzięki tym wizytom rozwinęła się u niego pasja lotnictwem, która towarzyszyła mu przez resztę życia.

✈ Na lotnisko chodził na nogach trasą: Sobieskiego - Śląska - Aleje - Stary Rynek – Nadrzeczna – Strażacka – Olsztyńska. Tam przyglądał się wznoszącym się i lądującym bombowcom oraz dwupłatowcom.

➡️ Jeśli tylko chcecie poznać więcej szczegółów z życia Hłaski w Częstochowie zajrzyjcie do jego „Pamiętników (1945-1946) w opracowaniu Andrzeja Czyżewski

(Feed generated with FetchRSS)


❄????…a co to się tak nagle porobiło za oknem?

17 styczeń, 2022 - 12:43
❄????…a co to się tak nagle porobiło za oknem?(Feed generated with FetchRSS)


???? Podobno dzisiaj blue monday - czyli najbardziej depresyjny dzień w roku. ???? Jakby co, wszystko na niego możecie zrzucić, ale ...

17 styczeń, 2022 - 11:15
???? Podobno dzisiaj blue monday - czyli najbardziej depresyjny dzień w roku.

???? Jakby co, wszystko na niego możecie zrzucić, ale my proponujemy - dla odmiany - obchodzić go z uśmiechem ???? fot. rysujeswiatlem(Feed generated with FetchRSS)


Częstochowskie odloty ???? autor: Rafał Galiński

16 styczeń, 2022 - 19:21
Częstochowskie odloty ???? autor: Rafał Galiński(Feed generated with FetchRSS)


7️⃣ dni w tygodniu, 2️⃣4️⃣ godziny na dobę. Tak działa bezpłatne telefoniczne Centrum Wsparcia????, które czeka na wszystkich w kry...

16 styczeń, 2022 - 17:15
7️⃣ dni w tygodniu, 2️⃣4️⃣ godziny na dobę.
Tak działa bezpłatne telefoniczne Centrum Wsparcia????, które czeka na wszystkich w kryzysie psychicznym.
????Jeśli możecie, podajcie dalej…
https://bit.ly/centrum_wsparcia(Feed generated with FetchRSS)


This content isn't available right now

16 styczeń, 2022 - 14:15
????Interesuje Was historia naszego miasta z czasów wojennych?
☝️Teraz macie okazję, żeby zobaczyć ją na ekranie????
W poniedziałek o godzinie 1️⃣7️⃣:0️⃣0️⃣ w klubie Politechnik odbędzie się projekcja filmu „Częstochowa lata 1939-1945 – II wojna światowa".
Wstęp wolny❗️


When this happens, it's usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it's been deleted.

(Feed generated with FetchRSS)


???? Macie plany wakacyjne? ???? A do tego bon turystyczny? ???? Będziecie nim mogli zapłacić do końca września, zamiast do końca mar...

16 styczeń, 2022 - 11:47
???? Macie plany wakacyjne?

???? A do tego bon turystyczny?

???? Będziecie nim mogli zapłacić do końca września, zamiast do końca marca.

???? Wydłużono jego ważność.(Feed generated with FetchRSS)


Niektórzy oglądają seriale, inni czytają książki, biegają, a są takie w naszym mieście, które dziergają. I to jak dziergają! ❤ W...

16 styczeń, 2022 - 08:53
Niektórzy oglądają seriale, inni czytają książki, biegają, a są takie w naszym mieście, które dziergają. I to jak dziergają! ❤ Wydziergały szalik dla WOŚP ❤ Dziewczyny z Szydełkowa Częstochowa - brawo Wy ???? Wszystkim życzymy pięknie wydzierganej niedzieli ???? fot. ZDRONA(Feed generated with FetchRSS)


Photos from Częstochowa - Profil Miasta's post

15 styczeń, 2022 - 21:24
Blisko 200 metrów ma szalik, który wydziergała grupa Szydełkowa Częstochowa. W ten sposób włączyła się w akcję WOŚP - zrobienia szala, który oddany będzie na orkiestrową licytację.(Feed generated with FetchRSS)


???? Zadbajcie, abyśmy wszyscy mogli oddychać pełną piersią! ???? Z końcem ubiegłego roku w Częstochowie, tak jak i w całym województ...

15 styczeń, 2022 - 17:21
???? Zadbajcie, abyśmy wszyscy mogli oddychać pełną piersią!

???? Z końcem ubiegłego roku w Częstochowie, tak jak i w całym województwie śląskim - minął czas na wymianę domowych pieców starszych niż 1️⃣0️⃣-letnie. Kto tego nie zrobił, ryzykuje nawet 5️⃣ tys. zł kary.

???? Do końca tego roku powinniście zdemontować piece węglowe i kominki, jeśli nie spełniają do końca norm.

???? Wynika to z uchwały antysmogowej, którą sejmik wojewódzki przyjął jeszcze w 2017 r.(Feed generated with FetchRSS)


????Uważajcie na Traugutta

15 styczeń, 2022 - 14:18
????Uważajcie na Traugutta(Feed generated with FetchRSS)


???? Zaginęła Ci karta płatnicza ❓ Nie wpadaj w panikę ‼Dzwoń na +48 828 828 828 i zastrzeżesz swoją kartę‼ Numer jest dostępny 24...

15 styczeń, 2022 - 11:24
???? Zaginęła Ci karta płatnicza ❓ Nie wpadaj w panikę ‼Dzwoń na +48 828 828 828 i zastrzeżesz swoją kartę‼ Numer jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w święta.(Feed generated with FetchRSS)


Chciałoby się więcej słońca o porankach ☀️ fot. @polandwithchildren

15 styczeń, 2022 - 07:56
Chciałoby się więcej słońca o porankach ☀️ fot. @polandwithchildren(Feed generated with FetchRSS)


Czas na weekend ???? fot. Pod Jasną 28

14 styczeń, 2022 - 19:49
Czas na weekend ???? fot. Pod Jasną 28(Feed generated with FetchRSS)


????‍????????‍????Teraz studiują, ale niebawem pewnie zostaną naukowcami. Studenci Wydziału Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstoc...

14 styczeń, 2022 - 17:19
????‍????????‍????Teraz studiują, ale niebawem pewnie zostaną naukowcami.
Studenci Wydziału Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej otrzymali dofinansowanie???? z Ministerstwa Edukacji i Nauki za projekt służący efektywnemu wykorzystaniu odpadów????
http://bityl.pl/rprSW(Feed generated with FetchRSS)


baletnica

14 styczeń, 2022 - 14:17
????‍????Literatura, muzyka, sztuki plastyczne, teatr, film, taniec, upowszechnianie kultury, ochrona dóbr kultury, opieka nad zabytkami.
Jeśli któraś z tych dziedzin jest Waszym „konikiem”????, możecie otrzymać od prezydenta stypendium artystyczne????
http://bityl.pl/CLAG9(Feed generated with FetchRSS)


????️ Nie żyje Janusz Sołtysik, częstochowski muzyk, popularyzator jazzu tradycyjnego, członek zespołu Five O'Clock Orchestra. W la...

14 styczeń, 2022 - 12:36
????️ Nie żyje Janusz Sołtysik, częstochowski muzyk, popularyzator jazzu tradycyjnego, członek zespołu Five O'Clock Orchestra. W latach 60-tych związany ze studenckim środowiskiem Politechniki Częstochowskiej jako członek zespołu dixielandowego Klubu Studenckiego „Filutek”. Założyciel Stowarzyszenia Jazzowego w Częstochowie, jego prezes, a następnie prezes honorowy. Członek Polskiego Stowarzyszenia Jazzu Tradycyjnego, laureat nagrody indywidualnej w konkursie „Złota Tarka” (2016) oraz Nagrody Miasta Częstochowy w dziedzinie kultury (2017). Janusz Sołtysik zmarł 14 stycznia 2022. Miał 78 lat. Rodzinie i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia.(Feed generated with FetchRSS)


Koncert kolęd w wykonaniu Chóru Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum ium Cantorum

14 styczeń, 2022 - 11:49
???? Hej kolęda, kolęda!

???? Chcecie wysłuchać najpiękniejszych polskich kolęd oraz świątecznych utworów?

???? Macie szansę 16 i 23 stycznia. Zaśpiewa je Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum pod dyrekcją Janusza Siadlaka.

???? Najbliższy koncert rozpocznie się o godz. 17.30 w Kościele Rektorackim, kolejny w Kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Okólnej 113 na Tysiącleciu.

???? Obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w kasie Filharmonii.(Feed generated with FetchRSS)


 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta