Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Restauracja ASTORIA Hotel SONEX

Duże i małe przyjęcia w ASTORII

 

Jeśli chcesz zorganizować udane przyjęcie z wykwintnym jedzeniem i w niepowtarzalnym  klimacie międzywojennej Polski  skorzystaj z propozycji Restauracji ASTORIA i Hotelu SONEX w Częstochowie, przy ul. Krakowskiej 45.

Elegancki wystrój restauracji, niebo usłane gwiazdami i przedmioty z epoki zachęcają do spędzenia tu mnóstwa czasu.
Główną część restauracji stanowi  przestrzenna, klimatyzowana sala.
Można także miło spędzić czas w kameralnym, rodzinnym gronie kosztując win i korzystając z szerokiego wyboru dań.

Hotel Sonex zachęca swą domową atmosferą. Wyposażenie i starannie dobrany personel zapewniają poczucie spokoju, bezpieczeństwa i komfortu.
Do  dyspozycji gości  znajduje się tu także  nowoczesna i komfortowo wyposażona sala konferencyja. Daje ona możliwość zorganizowania profesjonalnych spotkań firmowych, konferencji i briefingów.

Zapraszamy:

Restauracja ASTORIA,  oraz Hotel SONEX ul. Krakowska 45,

Częstochowa. Tel.: 34 366 80 80

 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta