Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

1% dla Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka, (organizacja pożytku publicznego, numer KRS 0000140437), od 1999 roku broni życia dzieci nie narodzonych. Poprzez prowadzenie społecznych akcji edukacyjnych, opracowywanie i bezpłatne rozprowadzanie ulotek, plakatów oraz broszur pokazujących rozwój człowieka przed narodzeniem uczymy szacunku do życia każdego człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Widząc ubóstwo oraz tragiczne warunki życia wielu rodzin w Polsce zaangażowaliśmy się także w działalność charytatywną. Od ponad siedmiu lat pomagamy finansowo matkom samotnie wychowującym dzieci oraz ubogim rodzinom.

Teraz także Ty możesz łatwo włączyć się w wielkie dzieło obrony życia!

Podatnik może przekazać 1% podatku należnego fiskusowi na wsparcie organizacji, która realizuje działania pożytku publicznego. Jedną z takich organizacji jest nasze Stowarzyszenie. Wystarczy tylko wypełnić trzy rubryki.

Jak przekazać część podatku na obronę życia dzieci nie narodzonych:

1. Wypełnić dwie odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36-L, PIT-37, PIT-38 lub PIT-28):
w jednej z nich podajemy numer wpisu organizacji do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), czyli: 0000140437
w drugiej kwotę 1% podatku należnego, zaokrągloną do pełnych dziesiątek groszy w dół.
 

2. Złożyć zeznanie roczne w ustawowym terminie.

3. Pieniądze – 1% podatku należnego – urząd skarbowy przekaże na konto naszej organizacji w terminie do 3 miesięcy.

Uwaga! Podatnik nie może podzielić swojego 1% między kilka organizacji.
 Podstawa prawna: Ustawa z dnia 16 listopada 2006 o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 217, poz. 1588).

Sam zdecyduj na co przeznaczysz 1% podatku! Pomóż nam pomagać innym!

Nie zapomnij: KRS 0000140437

W związku z nowymi formularzami PIT, gorąco zachęcamy do zakreślenia pola „wyrażam zgodę na przekazanie OPP moich danych” w sekcji „informacje uzupełniające”. Dzięki temu będziemy mogli przesłać Państwu indywidualne podziękowanie i nasze materiały edukacyjne.

Czytaj więcej: http://www.pro-life.pl/przekaz-jeden-procentI Ty możesz pomóc ocalić

życie nienarodzonego dziecka!

Pomóż nam pomagać innym! W okresie rozliczeń podatkowych można zadeklarować 1% podatku na dzieło obrony życia!

Wypełniając PIT pamiętaj: KRS 0000140437.

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka ul. Krowoderska 24/1,
31-142 Kraków, tel./fax (12) 421-08-43, e-mail: biuro@pro-life.pl

KONTO: Bank Pekao SA Oddział w Krakowie 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

„Waszym posłannictwem jest zabezpieczenie w jutrzejszym świecie obecności takich wartości, jak (...) ochrona prawa człowieka do życia począwszy od momentu poczęcia aż do naturalnej śmierci” – apelował 15 sierpnia 1991 r. na Jasnej Górze bł. Jan Paweł II.

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka (organizacja pożytku publicznego, numer KRS 0000140437) już od ponad dwunastu lat prowadzi szeroką działalność w obronie życia dzieci nienarodzonych. Poprzez społeczne akcje edukacyjne uczy szacunku do życia każdego człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Od sied­miu lat także pomaga finansowo matkom samotnie wychowującym dzieci oraz ubogim rodzinom.

Działalność Stowarzyszenia cieszy się uznaniem Hierarchów Kościoła katolickiego. Pobłogosławiona została m. in.: przez ks. kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski i ks. kard. Stanisława Dziwisza, Metropolitę Krakowskiego.

Stowarzyszenie nie otrzymuje żadnych dotacji z budżetu państwa czy funduszy Unii Europejskiej. Działa tylko w oparciu o „dary serca” osób, które pragną ratować życie człowieka; osób, które czują się zobowiązane do realizacji Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego i które chcą wprowadzać w życie apele i nauczanie Sługi Bożego Jana Pawła II.