Green Pack
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Filmy

 

 „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”

podczas Ladies Night w Cinema City

 
 
 
Do czego posuniesz się, aby wygrać? 
Pokaz przedpremierowy „Jestem najlepsza. Ja, Tonya” 
już 22 lutego podczas Ladies Night w Cinema City
 
 
 

Zobacz gwiazdę „Wilka z Wall Street” - Margot Robbie w roli Tonyi Harding, jednej z największych skandalistek w historii sportu. Podczas najbliższej edycji Ladies Night zostanie pokazany przedpremierowo hit „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. 

Dodatkowo na wszystkie Panie czekają liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz powitalne upominki. Serdecznie zapraszamy już 22 lutego o godz. 19:30 do wybranych kin Cinema City. 
Bilety są dostępne w kasach oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/ladies-night
 
  

„Jestem najlepsza. Ja, Tonya” to opowieść na faktach. Tonya Harding, amerykańska mistrzyni łyżwiarstwa figurowego, znana była z trudnego charakteru i kontrowersyjnych zachowań. 

Nikt jednak nie spodziewał się, do czego jest zdolna się posunąć w walce o medale. Gdy jej główna konkurentka, Nancy Kerrigan, została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, nikt nie podejrzewał, że była to cynicznie zaplanowana napaść, która miała utorować Harding drogę na olimpijskie podium.

Film otrzymał 3 nominacje do Oscara®, w tym dla Margot Robbie i Allison Janney za rolę pierwszo- i drugoplanową.

Na Ladies Night - czarujący wieczór dla Pań - serdecznie zapraszamy już w czwartek 22 lutego o godz. 19.30 do wybranych kin Cinema City. Głównym punktem imprezy będzie projekcja filmu „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”, ale oprócz tego na Panie czeka także całe mnóstwo niespodzianek i konkursów z wartościowymi nagrodami! 
 
***

„Ladies Night” to cykliczna impreza, która odbywa się raz w miesiącu, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca o godz. 19.30 w 20 kinach Cinema City: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Toruniu, Lublinie, Bydgoszczy, Bielsko-Białej, Częstochowie, Gliwicach, Rybniku, Wałbrzychu, Zielonej Górze i Starogardzie Gdańskim.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

***

 

KONKURS!

 Wygraj podwójne zaproszenie na lutową odsłonę Ladies Night:

 http://czest.info/Ladies-Night-Luty2018

 
 

 

Pomysł na wyjątkowe walentynki?

Filmove Love w Cinema City

 
 
 
 
 
 
Co zrobić, by walentynkowy wieczór uczynić niezapomnianym?
Oczywiście zabrać ukochaną osobę do kina! 

 
Cinema City oferuje szeroki wybór filmów w ten pełen miłości dzień, a wspólny seans z pewnością będzie cudownym początkiem romantycznego wieczoru. Ponadto, aby podsycić walentynkową atmosferę, Cinema City organizuje quiz Filmove Love z bardzo atrakcyjnymi nagrodami! Bilety na walentynkowe seanse są już dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl
 
 
 

 

 

"Kobiety mafii"

 

- przedsprzedaż biletów w Cinema City

 

 

 
Mafia, narkotyki i… KOBIETY!
Przedsprzedaż biletów na „Kobiety mafii” w Cinema City

„Kobiety mafii” to kolejny film Patryka Vegi, którego premiera odbędzie się 22 lutego. Na ekranie zobaczymy plejadę gwiazdy polskiego ekranu: Olgę Bołądź, Agnieszkę Dygant, Katarzynę Warnke, Aleksandrę Popławską, Piotra Stramowskiego, Bogusława Lindę.

 
W pracach nad scenariuszem uczestniczyli także prawdziwi gangsterzy, więc przygotujcie się na intrygi, romanse i wątki kryminalne owiane emocjami sięgającymi zenitu. 
Tego filmu nie można przegapić! 
Bilety są dostępne już od 9 lutego w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/kobiety-mafii
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Najlepsze polskie 30’ w Cinema City 

 
 
 

Domalewski, Terpińska, Skrzecz. Najlepsze polskie filmy krótkometrażowe, pokazywane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, znajdą się w repertuarze Cinema City! Już w poniedziałek 5 lutego zapraszamy do wybranych kin w Lublinie, Częstochowie, Toruniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Bielsko-Białej i Zielonej Górze. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/najlepsze-polskie-30#.
Co zwykle robisz w 30 minut? Możesz przeczytać gazetę, zrobić zakupy, ugotować obiad, przebiec 5 km… Czasem 30 minut wystarczy, by opowiedzieć niesamowitą historię, która zostanie z tobą na zawsze!
W ramach projektu „Najlepsze polskie 30’” Cinema City pokaże trzy najciekawsze polskie filmy krótkometrażowe:

  • objawienie zeszłorocznego festiwalu w Cannes - „Najpiękniejsze fajerwerki ever” w reżyserii jednej z najciekawszych reżyserek młodego pokolenia, Aleksandry Terpińskiej i ze znakomitą rolą Justyny Wasilewskiej. Film opowiada o jednym dniu z życia trójki przyjaciół, którzy w obliczu fikcyjnego konfliktu zbrojnego w ich kraju, muszą zmodyfikować swoje plany na przyszłość. 

 

Najważniejsze nagrody: Cannes 2017: Nagroda Grand Prix Canal+ i Nagroda Grand Rail d’Or, FPFF w Gdyni 2017: Nagroda Specjalna za „Najodważniejsze Spojrzenie”;

 

 
  •  „60 kilo niczego” Pawła Domalewskiego (reżysera „Cichej nocy” - najlepszego polskiego filmu 2017 roku), ze znakomitymi rolami Grzegorza Damięckiego, Tomasza Schuchardta i Andrzeja Grabowskiego. Główny bohater, Krzysztof zaczyna swój pierwszy dzień pracy na stanowisku kierownika w odkrywkowej kopalni kruszców. Żeby przetrwać w środowisku pracowników fizycznych, trzyma żelazną dyscyplinę. Jednak nieoczekiwany wypadek, którego ofiarą staje się jeden z pracowników, wystawi zasady moralne Krzysztofa na próbę. 

Najważniejsze nagrody: FPFF w Gdyni 2017: Nagroda Specjalna za najlepsze zdjęcia (Bartosz Świniarski) w Konkursie Filmów Krótkometrażowych;
 

 

 

  •  „Amerykański sen” Marka Skrzecza - film, który podbił serca widzów i zdobył Nagrodę Publiczności dla najlepszego filmu krótkometrażowego na Warszawskim Festiwalu Filmowym w 2017 roku. Film opowiada o nastoletnim chłopcu, który postanawia spełnić swoje wielkie marzenie i zostać zapaśnikiem amerykańskiego wrestlingu.

 

 

Projekt „Najlepsze polskie 30’” będzie pokazywany tylko w poniedziałek 5 lutego w kinach Cinema City w Lublinie (Plaza), Częstochowie (Wolność), Toruniu (Czerwona Droga), Gdańsk (Krewetka), Bielsku-Białej, Zielonej Górze i Bydgoszczy. Projekcje odbędą się w języku polskim z angielskimi napisami.

 

 

 

 

 


 

 

Spotkaj się z seksualnym guru….

podczas Ladies Night w Cinema City

Jak nie wpaść sidła sprytnego oszusta i nie zakochać się na zabój? Przekonaj się podczas Ladies Night - fantastycznej imprezy dla Pań, podczas której czeka na nie przedpremierowy pokaz polskiej komedii romantycznej „Podatek od miłości”, mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz powitalny prezent. Zapraszamy w czwartek 25 stycznia o godz. 19.30 do wybranych kin Cinema City. Bilety są dostępne w kasach oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Już 25 stycznia w Cinema City odbędzie się pierwsza w tym roku impreza Ladies Night - czarujący wieczór w gronie Pań. To cykliczne wydarzenie pełne konkursów z fantastycznymi nagrodami oraz najważniejszym punktem wieczoru - przedpremierowym pokazem filmowym o tematyce kobiecej! Podczas najbliższej edycji Panie zobaczą najnowszą, polską komedię romantyczną „Podatek od miłości”!

W filmie surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego - cynicznego i pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki).

Pytanie, kim on tak naprawdę jest? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? 
A może – po prostu sprytnym uwodzicielem? Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

W rolach głównych występują: Grzegorz Damięcki i Aleksandra Domańska, w pozostałych: Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Zbigniew Zamachowski, Michał Czernecki, Weronika Rosatti, Grażyna Wolszczak, Magdalena Popławska. 

Reżyserem jest Bartłomiej Ignaciuk, twórca popularnego serialu „Usta usta”. 

*****
„Ladies Night” to cykliczna impreza, która odbywa się raz w miesiącu, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca o godz. 19.30 w 20 kinach Cinema City: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Toruniu, Lublinie, Bydgoszczy, Bielsko-Białej, Częstochowie, Gliwicach, Rybniku, Wałbrzychu, Zielonej Górze i Starogardzie Gdańskim.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

 
 

 

 

Cinema City uruchamia przedsprzedaż biletów na

„Nowe oblicze Greya”

 
 
 

 

„Nowe oblicze Greya”, ostatnia część kipiącej seksem opowieści o kontrowersyjnej i erotycznej relacji Anastasii Steele i Christiana Greya, wchodzi na ekrany kin!

 
Najbardziej oczekiwana premiera tego roku odbędzie się już 9 lutego.
 Z tej okazji możesz sprawić swojej drugiej połówce niezapomniany prezent walentynkowy i zabrać do kina na najbardziej namiętny film roku! 
 
Cinema City w piątek 12 stycznia uruchamia przedsprzedaż, więc już jutro możesz mieć bilety w ręku!
 
 Są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/nowe-oblicze-greya .
 
 
 
 
 
 
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta