Green Pack. Producent torebek papierowych fałdowych oraz woreczków foliowych.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

I love You

Uwaga!

Agencja Artystyczna CERTUS informuje, że spektakl Teatru Buffo I LOVE YOU z powodu choroby aktora zostaje przeniesiony z dnia 17.02.2013r. na 09.03.2013r. (sobota). Zakupione bilety zachowują ważność, możliwy jest zwrot biletów.

sobota, 9  marca 2013r. godz. 16.30 i 19.30.


Sala koncertowa Filharmonii Częstochowskiej.

"I LOVE YOU" to muzyczna komedia dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać!

"I LOVE YOU" to spektakl, który wyjaśnia co pcha nas do bycia w związku. Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa. Kocham Cię.

Wartka akcja, światna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie!

Występują: Rafał Królikowski, Mariusz Kiljan/Rafał Ostrowski, Magdalena Smalara/ Ewa Konstancja Bułhak, Elżbieta Romanowska

Tekst spektaklu granego od piętnastu lat na Brodwayu w mistrzowski, dowcipny sposób przetłumaczył Bartosz Wierzbięta (tłumacz dialogów do filmu Shrek).

Bilety w cenie od 30 do 100 złotych (zależnie od strefy) do nabycia: Agencja CERTUS, ul. Dąbrowskiego 36/4, tel.: 34 3606067, 501178349 oraz kasa Filharmonii ul. Wilsona 16 tel.: 34 3244230.

 

"DZIWNA PARA" Teatru Capitol w  Filharmonii Częstochowskiej

Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta