Green Pack Częstochowa
 
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

 

W Częstochowie

Subskrybuje zawartość wCzestochowie.pl - Twoja gazeta w Internecie
Najświeższe informacje z Częstochowy i powiatu
Zaktualizowano: 6 min. 1 sek. temu

Bezpłatny program profilaktyki zdrowotnej dla najstarszych mieszkańców Częstochowy

23 kwiecień, 2019 - 15:24
Ruszył bezpłatny program profilaktyki zdrowotnej adresowany do najstarszych mieszkanek i mieszkańców Częstochowy. Jego celem jest  wdrożenie wczesnego leczenia niezdiagnozowanych dotychczas chorób przewlekłych


Park Lisiniec po rewitalizacji robi wrażenie. Wkrótce letni ogródek i restauracja (zdjęcia)

23 kwiecień, 2019 - 14:02
Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk odwiedził we wtorek, 23 kwietnia Park Lisiniec, który przeszedł prawdziwą metamorfozę. Powstała tam m.in. plaża z piaskiem znad morza, pawilon z tarasem widokowym, kładka, pomosty, wieża ratownicza, etc. Wkrótce funkcjonować będzie letni ogródek, a także restauracja.


Handlował narkotykami w wynajmowanym domu w centrum miasta. Miał też materiały wybuchowe i amunicję (zdjęcia)

23 kwiecień, 2019 - 13:05
Częstochowscy policjanci zatrzymali 32-latka, który w jednym z domów w centrum miasta sprzedawał narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli u niego również materiały pirotechniczne, urządzenia elektroniczne do detonacji i kilkadziesiąt sztuk amunicji różnego kalibru.


Krótsza podróż, lepszy dostęp do pociągów. Trwa modernizacja ostatniego odcinka "Wiedenki"

23 kwiecień, 2019 - 12:08
Trwają prace na linii kolejowej Częstochowa -Zawiercia. Dzięki wartej 380 mln zł inwestycji podróżni zyskają lepszy dostęp do pociągów na 10 stacjach i przystankach. Krótszy będzie też czas podróży.


KPP Myszków. 28-latek i jego młodszy brat znęcali się nad własną matką również w święta

23 kwiecień, 2019 - 11:36
Myszkowscy policjanci zatrzymali dwóch braci, którzy od kilku lat znęcali się nad własną matką. Mężczyźni ubliżali kobiecie, psychicznie ją szykanowali i grozili jej śmiercią.


KPP Myszków. 28-latek i jego młodszy brat znęcali się nad własną matką również w święta r

23 kwiecień, 2019 - 11:36
Myszkowscy policjanci zatrzymali dwóch braci, którzy od kilku lat znęcali się nad własną matką. Mężczyźni ubliżali kobiecie, psychicznie ją szykanowali i grozili jej śmiercią.


Świąteczny weekend na częstochowskich drogach. Kolizje, zatrzymane prawa jazdy, pijani kierowcy

23 kwiecień, 2019 - 10:14
Częstochowska policja podsumowała działania w ramach akcji „Bezpieczny weekend -Wielkanoc", która rozpoczęła się w miniony piątek i zakończyła poniedziałek późnym wieczorem.


Spokojne święta wielkanocne w Częstochowie

23 kwiecień, 2019 - 09:04
Częstochowska Straż Miejska nie odnotowała poważniejszych incydentów podczas długiego świątecznego weekendu.


Raków będzię świętował w środę awans do ekstraklasy?

23 kwiecień, 2019 - 08:47
Częstochowski Raków już w środę, 24 kwietnia może zapewnić sobie awans do Lotto Ekstraklasy. Drużyna Marka Papszuna zmierzy się przed własną publicznością z Podbeskidziem Bielsko-Biała.


Pobiegnij dla dzieci z częstochowskiego hospicjum

23 kwiecień, 2019 - 07:51
2 czerwca na terenie Lasku Aniołowskiego odbędzie się trzecia edycja Biegu Charytatywnego na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej.


Monika Lidke wystąpi w OPK "Gaude Mater". Bilety na koncert dostępne także online

22 kwiecień, 2019 - 11:21
30 kwietnia w OPK "Gaude Mater" w ramach "JAZZtochowy" odbędzie się koncert Moniki Lidke. Wejściówki na to wydarzenie można kupować przez aplikację Going, choć nadal są dostępne także w siedzibie ośrodka.


Lany poniedziałek. Lejmy z umiarem

22 kwiecień, 2019 - 09:54
Tradycyjnie drugiego dnia świąt wielkanocnych oblewamy się wodą. Róbmy to jednak z umiarem, ponieważ ten, kto w śmigus-dyngus, czyli lany poniedziałek przekroczy granice zabawy, musi liczyć się z konsekwencjami.


W Kokawie i Częstochowie składowali niebezpieczne odpady (zdjęcia)

20 kwiecień, 2019 - 11:55
Częstochowscy policjanci zatrzymali kolejne osoby, które składowały niebezpieczne odpady. 39-letni mieszkaniec Radostkowa zgromadził w Kokawie i Częstochowie ponad 4 miliony litrów trujących śmieci. W przestępczym procederze pomógł mu 53-letni częstochowianin, który udostępnił swoją nieruchomość pod nielegalną działalność.


Medale częstochowskich tenisistów stołowych w Mistrzostwach Europy Niesłyszących

20 kwiecień, 2019 - 11:33
Reprezentanci AZS-u UJD Częstochowa wywalczyli dwa medale podczas Mistrzostw Europy Niesłyszących w tenisie stołowym, które rozegrane zostały w Albenie w Bułgarii.


Pijany włamywacz ukradł ze sklepu krzesło wędkarskie

19 kwiecień, 2019 - 13:35
Policjanci z myszkowskiej drogówki po krótkim pościgu zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który wcześniej włamał się do sklepu i ukradł krzesło wędkarskie.


Artyleryjska i Kościelna na Stradomiu do przebudowy. Jest przetarg

19 kwiecień, 2019 - 11:02
Miejski Zarząd Dróg i Transportu ogłosił przetarg na rozbudowę ulicy Artyleryjskiej i ul. Kościelnej  na odcinku od ul. Matejki do przedłużenia ulicy Jagiellońskiej do ul. Kościelnej.


Starsi, samotni i potrzebujący zasiądą do śniadania przy wielkanocnym stole

19 kwiecień, 2019 - 10:07
Już po raz szósty w Wielką Sobotę, 20 kwietnia w budynku ZSME przy ul. Targowej 29 odbędzie się Śniadanie Wielkanocne dla niemal 400 osób w wieku senioralnym.


Straż Miejska zadba o spokój i porządek w święta wielkanocne

19 kwiecień, 2019 - 09:15
Częstochowscy strażnicy miejscy w święta wielkanocne będą patrolować ulice, dbać o spokój i porządek publiczny oraz realizować zgłaszane interwencje.


Aplikacja "Live MPK" z nowymi udogodnieniami dla pasażerek i pasażerów miejskiej komunikacji

19 kwiecień, 2019 - 08:17
Administratorzy funkcjonującej w Częstochowie od października ubiegłego roku darmowej aplikacji "Live MPK" dokonali szeregu zmian w jej ustawieniach. To efekt sugestii częstochowskich pasażerów, którzy wskazywali potrzebę wprowadzenia udogodnień w niektórych aspektach.


Raków nie wygrał w Bytowie. Szampany jeszcze nie wystrzeliły

19 kwiecień, 2019 - 07:31
Częstochowski Raków zremisował w czwartek, 18 kwietnia na wyjeździe 2:2 z walczącą o utrzymanie Bytovią Bytów i ze świętowaniem awansu do Lotto Ekstraklasy musi jeszcze poczekać.


Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta