Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 

W Częstochowie

Subskrybuje zawartość wCzestochowie.pl - Twoja gazeta w Internecie
Najświeższe informacje z Częstochowy i powiatu
Zaktualizowano: 16 min. 45 sek. temu

Nightskating i Ścianka Profili Częstochowian (zdjęcia)

7 godzin 14 min. temu
W piątek, 22 września w Częstochowie odbył się ę nocny przejazd rolkarzy (tzw. nightskating). W ramach imprezy na placu Biegańskiego odsłonięto także pierwszą Ściankę Profili Częstochowian. 


W Częstochowie rzeki poniżej stanów ostrzegawczych

8 godzin 23 min. temu
Mimo trwających od kilku dni opadów deszczu rzeki w Częstochowie płyną w korytach. Ich stany są dużo poniżej poziomu ostrzegawczego. 


Żużlowy memoriał znów odwołany

8 godzin 46 min. temu
Niekorzystne warunki atmosferyczne sprawiły, że ponownie nie dojdzie do skutku tegoroczna edycja Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego.


Kwiaty i znicze w kolejną rocznicę likwidacji getta w Częstochowie

22 wrzesień, 2017 - 16:10
W 75. rocznicę likwidacji getta w Częstochowie przy pomniku Pamięci Żydów Częstochowian złożono w piątek 22 września symboliczne wiązanki kwiatów i zapalono znicze.


KPP Myszków. Z trzema promilami i bez prawa jazdy

22 wrzesień, 2017 - 14:18
3 promile alkoholu w organizmie miał 39-letni kierowca peugeota, którego zatrzymali dzielnicowi z Myszkowa. Nie dość tego mężczyzna nie miał prawa jazdy, bo wcześniej stracił je w podobnych okolicznościach. 


Mieszkaniec Częstochowy aresztowany za stalking wobec sąsiadki

22 wrzesień, 2017 - 14:02
Częstochowski sąd tymczasowo aresztował 61-letniego mężczyznę podejrzanego o uporczywe nękanie swojej sąsiadki.


PUP ma jeszcze pieniądze na wyposażenie stanowisk pracy dla bezrobotnych

22 wrzesień, 2017 - 13:43
Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie wciąż dysponuje środkami refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.


Wielkie ściganie przy Olsztyńskiej. Polscy i zagraniczni żużlowcy powalczą o puchar prezydenta Częstochowy!

22 wrzesień, 2017 - 12:41
29 września na torze przy ul. Olsztyńskiej odbędzie się IV Międzynarodowy Turniej Indywidualny o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Wezmą w nim udział żużlowcy, którzy gwarantują rywalizację na najwyższym światowym poziomie.


Wypadek na DK1. Ranna kierująca audi

22 wrzesień, 2017 - 12:14
Myszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek, 22 września na DK1 w Winownie (gmina Koziegłowy). Kierująca audi trafiła do szpitala.


NA DK46 w Herbach przewróciła się ciężarówka. Droga zablokowana

22 wrzesień, 2017 - 12:07
Lublinieccy policjanci informują o utrudnieniach na DK46 w Herbach Nowych, gdzie w piątek, 22 września przewrócił się samochód ciężarowy przewożący asfalt.


Kilkanaście wraków w pasie drogowym. Interweniowali strażnicy miejscy

22 wrzesień, 2017 - 11:07
Częstochowscy strażnicy interweniowali wobec właściciela aut, który przy swojej posesji zgromadził aż 11 wraków samochodów.


Nowy plac rekreacji w dzielnicy Gnaszyn-Kawodrza

22 wrzesień, 2017 - 10:05
Obok Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Szamotowej powstał niedawno nowy plac rekreacji ruchowej dla seniorów. Inwestycja została sfinansowania ze środków budżetu obywatelskiego.


Wystawa prac w częstochowskim magistracie z okazji Dnia Godności

22 wrzesień, 2017 - 09:24
W czwartek, 21 września w holu Urzędu Miasta przy ul. Śląskiej na I piętrze otwarto wystawę „Jasne, że Dzień Godności, Jasne, że Częstochowa". Prace wykonały dzieci, młodzież i dorosłe osoby z niepełnosprawnością ze szkół i placówek specjalnych.


Śląski NFZ o finansowaniu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Częstochowie

22 wrzesień, 2017 - 09:11
Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia wydał oświadczenie w sprawie finansowania nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Częstochowie.


Syn częstochowskich prokuratorów aresztowany za brutalne pobicie

22 wrzesień, 2017 - 07:58
21 września Sąd Okręgowy uwzględnił zażalenie Prokuratury Okręgowej w Gliwicach i tymczasowo aresztował syna częstochowskich prokuratorów 25-letniego Mateusza T., podejrzanego o brutalne pobicie sąsiada.


Kilkanaście nowych mieszkań komunalnych na Tysiącleciu (zdjęcia)

21 wrzesień, 2017 - 14:25
W Częstochowie nie tylko powstają nowe bloki komunalne. Miasto kupuje także budynki od prywatnych właścicieli i przystosowuje znajdujące się w nich lokale na potrzeby komunalne. 


Koniec przebudowy skrzyżowania al. Bohaterów Monte Cassino z ul. Jagiellońską

21 wrzesień, 2017 - 12:53
Miejski Zarząd Dróg i Transportu poinformował, że jeszcze w czwartek, 21 września  zostanie udrożnione skrzyżowanie al. Bohaterów Monte Cassino i ul. Jagiellońskiej, które było przebudowywane przez ostatnie kilkanaście dni. W związku z tym w piątek na stałe trasy wrócą autobusy linii nr 15, 25 i 33. Nie będzie już obowiązywał objazd ulicami Piastowską i Sabinowską. 


W piątek kierowcy pojadą legalnie autobusami i tramwajami bez biletu MPK

21 wrzesień, 2017 - 12:27
Tradycyjnie już 22 września w ramach tegorocznych obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu właściciele, bądź współwłaściciele samochodów osobowych z Częstochowy będą mogli mogli skorzystać ze 100 proc. ulgi w przejazdach komunikacją miejską. 


W piątek pojedziesz legalnie bez biletu MPK

21 wrzesień, 2017 - 12:27
Tradycyjnie już 22 września w ramach tegorocznych obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu właściciele, bądź współwłaściciele samochodów osobowych z Częstochowy będą mogli mogli skorzystać ze 100 proc. ulgi w przejazdach komunikacją miejską. 


Memoriał Idzikowskiego i Czernego z juniorską obsadą. Lista startowa

21 wrzesień, 2017 - 09:19
W Memoriale Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 23 września na torze przy ul. Olsztyńskiej, wystartuje wielu wychowanków częstochowskiego klubu i aktualnych żużlowców Włókniarza.  Zawody będą jednocześnie Otwartymi Mistrzostwami Śląska Juniorów.


Wyrzucił śmieci w miejscu publicznym. Dostał mandat i musiał je posprzątać

21 wrzesień, 2017 - 08:33
Dzięki informacji od świadka strażnicy miejscy ukarali mężczyznę, który w rejonie ul. Złotogórskiej wyrzucił śmieci w miejscu publicznym. 


Myszków. Z nożem w ręku groził śmiercią bratu

21 wrzesień, 2017 - 08:11
Myszkowscy policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który z nożem w ręku groził śmiercią własnemu bratu.


Raków podejmuje w sobotę doświadczonego pierwszoligowca

21 wrzesień, 2017 - 07:39
W najbliższą sobotę, 23 września piłkarze częstochowskiego Rakowa w ramach 10. kolejki Nice 1 Ligi zagrają u siebie z Bytovią Bytów. 


KPP Myszków. Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego grzybiarza

20 wrzesień, 2017 - 14:17
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 63-letniego mieszkańca Myszkowa, który we wtorek, 19 września wybrał się na grzyby. Mężczyznę odnaleziono w masywie e leśnym w Żarkach Letnisko.


Nightskating Częstochowa. Nocny przejazd rolkarzy po mieście

20 wrzesień, 2017 - 13:43
W najbliższy piątek, 22 września odbędzie się nocny przejazd rolkarzy (tzw. nightskating) ulicami Częstochowy. Imprezie towarzyszyć będzie odsłonięcie na placu Biegańskiego pierwszej Ścianki Profili Częstochowian.


Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta