hurtownia opakowań, green pack opakowania, gastronomia producent opakowań, taśmy, woreczki foliowe, opakowania jednorazowe, środki czystości, catering
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 

W Częstochowie

Subskrybuje zawartość wCzestochowie.pl - Twoja gazeta w Internecie
Najświeższe informacje z Częstochowy i powiatu
Zaktualizowano: 17 min. 39 sek. temu

Częstochowskie szkoły z odnowionymi salami gimnastycznymi

18 październik, 2019 - 14:02
Jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego zakończyła się większość prac związanymi z miejskimi szkolnymi remontami. Nieco później ukończono remont dużej sali gimnastycznej w II LO im. Traugutta. Trwają jeszcze prace w sali SP 42 przy alei Armii Krajowej.


Kilkadziesiąt częstochowskich małżeństw świętowało Złote Gody

18 październik, 2019 - 12:05
27 par świętowało w czwartek, 17 października w Urzędzie Stanu Cywilnego jubileusz Złotych Godów. Rekordziści spędzili razem już sześćdziesiąt lat. 


Częstochowskie zawodówki inne niż myślisz

18 październik, 2019 - 11:14
Dzięki projektom realizowanym przy wsparciu funduszy europejskich coraz więcej częstochowskich szkół zawodowych to najwyższej jakości placówki, które kształcą wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach.


Będzie drugi przetarg na sprzedaż Domu Księcia?

18 październik, 2019 - 10:41
Nie było ofert w pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości przy al. Wolności 44, czyli Domu Księcia. Miasto chciało ponad 10 mln zł.


Raków wraca do gry o ligowe punkty. W poniedziałek zmierzy się ze Śląskiem Wrocław

18 październik, 2019 - 09:58
Po przerwie reprezentacyjnej wracają rozgrywki PKO Ekstraklasy. W poniedziałek, 21 października częstochowski Raków zmierzy się w Bełchatowie ze Śląskiem Wrocław.


Budowlani startowali z powodzeniem w biegach ulicznych w niemieckim Pforzheim

18 październik, 2019 - 08:04
Spore sukcesy odnieśli zawodnicy CKS-u Budowlani w biegach ulicznych w niemieckim Pforzheim, gdzie zostali zaproszenie przez tamtejszy klub Gazelle.


Zarząd dróg zrealizuje ponad 30 zadań z wybranych w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego

18 październik, 2019 - 07:24
Mieszkanki i mieszkańcy Częstochowy wybrali 127 zadań w ramach 6. edycji budżetu obywatelskiego. Średnio co czwarte z nich przypadło do realizacji Miejskiemu Zarządowi Dróg i Transportu.


PKP Częstochowa-Raków. Do grudnia zamknięty przejazd pod wiaduktem

17 październik, 2019 - 13:08
Od piątku, 18 października z powodu przebudowy pętli tramwajowej zamknięty dla ruchu kołowego będzie przejazd pod wiaduktem między skwerem Junaków a ul. Leśmiana. Prace potrwają do grudnia.


Uwaga pasażerowie MPK. Krótsza trasa linii tramwajowej nr 1

17 październik, 2019 - 12:23
 Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie poinformował, że ze względu na konieczność wykonania przeglądu i kontroli nowej sieci trakcyjnej w piątek, 18 października w godz. 8-13 linia tramwajowa nr 1 będzie skrócona na odcinku pomiędzy zajezdnią a Kucelinem.


Prokuratura chce aresztu dla trzech osób podejrzanych w sprawie śmierci 50-letniej kobiety. Dla 15-latka domaga się poprawczaka

17 październik, 2019 - 10:42
Częstochowska prokuratura złożyła zażalenie na decyzję sądu, który zastosował tymczasowy areszt tylko wobec jednej osoby zamieszanej w śmiertelne pobicie 50-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono na początku października przy ulicy Konwaliowej na Stradomiu.


O aktywnym budowaniu marki pracodawcy na III Jurajskim Kongresie Gospodarczym w Częstochowie

17 październik, 2019 - 10:17
23 października w sali konferencyjnej Hotelu Scout odbędzie się tegoroczny Jurajski Kongres Gospodarczy.


Dzień Dawcy Szpiku w Częstochowie dla 4-letniego Szymona

17 październik, 2019 - 08:03
W najbliższą sobotę, 19 października w CH Jagiellończycy oraz w Sezamie odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku dla 4-letniego Szymona, który choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Akcja będzie prowadzona też przez weekend (26 i 27 października) w Galerii Jurajskiej.


Galeria Jurajska Częstochowianka nie sprostała drużynie z Opola

17 październik, 2019 - 07:25
Siatkarki Galerii Jurajskiej Częstochowianka pozostają na razie z jednym zwycięstwem w I lidze. W środę, 16 października w Hali Sportowej Częstochowa przegrały 1:3 z drużyną Uni Opole.


Budowa obwodnicy Częstochowy. GDDKiA otworzyła oferty w trzech przetargach

16 październik, 2019 - 14:34
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poznała oferty na roboty zmierzające do ukończenia budowy autostrady A1 na odcinku Częstochowa Północ - Częstochowa Blachownia. Wszystkie realizowane będą w formule „Buduj”.


W Częstochowie sadzą nowe drzewa. Miejska akcja nabiera tempa (zdjęcia)

16 październik, 2019 - 13:47
W Częstochowie rozwija się miejska akcja "Posadźmy drzewo". W środę, 16 października uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej nr 54 posadzili kilkanaście nowych klonów w pobliżu promenady Niemena. W akcję zainicjowaną przez samorząd sukcesywnie włączają się także lokalne firmy i fundacje. 


Koleje Śląskie zmieniają rozkład jazdy. Będzie też więcej pociągów

16 październik, 2019 - 11:03
W najbliższą niedzielę, 20 października zmieni się rozkład jazdy Kolei Śląskich. Pojawi się też więcej pociągów na linii Częstochowa - Lubliniec.


Częstochowa "Symbolem Polskiej Samorządności 2019"

16 październik, 2019 - 10:42
Częstochowa została nagrodzona w kategorii „Symbol Polskiej Samorządności 2019” podczas uroczystej gali finałowej programu „Symbol 2019 - Nowa Generacja Usług Publicznych”, która odbyła się w Katowicach.


Nowy wóz dla OSP Błeszno

16 październik, 2019 - 08:55
Strażacy z OSP Błeszno jeszcze w tym roku wzbogacą się o lekki, pożarniczy samochód specjalny kwatermistrzowski. Miasto rozstrzygnęło przetarg na dostawę tego pojazdu.


Budowa węzła przesiadkowego przy ul. Piłsudskiego. Utrudnienia z dojazdem do niektórych posesji

16 październik, 2019 - 07:37
Miejski Zarząd Dróg i Transportu poinformował, że w związku z postępującymi pracami przy budowie węzła przesiadkowego w obrębie dworca PKP przy ul. Piłsudskiego do 23 października mogą występować przejściowe utrudnienia z dojazdem do poszczególnych posesji. 


Miejskie przedszkole na Starym Mieście po termomodernizacji

15 październik, 2019 - 14:02
Zakończyła się termomodernizacja Miejskiego Przedszkola nr 21 przy ul. Przemysłowej w Częstochowie. Inwestycji towarzyszyło zagospodarowanie terenu przyległego do budynku.


Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta