M1. Wystawa Interaktywnych Dinozaurów. Zatorland
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

 

Policja

Subskrybuje zawartość Komenda Miejska Policji w Częstochowie - Aktualności
Aktualności
Zaktualizowano: 1 godzina 54 min. temu

Policjantka z drogówki odwiedziła młodzież z autyzmem

21 marzec, 2019 - 13:00
W ubiegłym tygodniu policjantka zajmująca się profilaktyką w ruchu drogowym odbyła prelekcję w Częstochowskim Stowarzyszeniu Pomocy Osobom z Problemami Autyzmu. St. sierż. Mariola Kowalczyk-Trąbska rozmawiała z uczestnikami spotkania o bezpieczeństwie na drodze.


Policjanci przejęli "lewe" papierosy

21 marzec, 2019 - 12:00
Częstochowscy operacyjni z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą przejęli blisko 900 tys. papierosów bez polskich znaków akcyzy. Straty Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconej akcyzy zostały oszacowane na przeszło 750 tys. zł. 44-latkowi, który posiadał nielegalny towar, grożą nawet 3 lata więzienia.


W Częstochowie świętowali imieniny Józefa Piłsudskiego

20 marzec, 2019 - 15:00
Wczoraj na Placu Biegańskiego w Częstochowie odbyła się uroczystość związana z obchodami imienin Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz miasta, pocztów sztandarowych częstochowskich szkół oraz służb mundurowych. Komendant Miejski Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusz Atłasik wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Mariuszem Strzeleckim złożyli kwiaty pod pomnikiem solenizanta.


Kryminalni zatrzymali dilera narkotyków

20 marzec, 2019 - 09:00
Kryminalni z częstochowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. U mieszkańca powiatu kłobuckiego śledczy zabezpieczyli prawie 6000 działek dilerskich amfetaminy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 12 lat więzienia.


Przez życie bez używek - prelekcja dla uczniów szkoły podstawowej

18 marzec, 2019 - 09:00
W zeszły piątek asp. Edyta Cupiał wspólnie z asp. Wojciechem Bożkiem zorganizowali spotkanie w Szkole Podstawowej nr 12 w Częstochowie. Tematem prelekcji była odpowiedzialność prawna i karna nieletnich. Policjanci przestrzegali młodzież przed negatywnymi skutkami uzależnień.


Debatowali z mieszkańcami Wyczerp na temat bezpieczeństwa

18 marzec, 2019 - 09:00
W zeszłą środę policjanci z komisariatu V w Częstochowie wraz z profilaktykami z prewencji zorganizowali debatę dla lokalnej społeczności. Tym razem mundurowi spotkali się z mieszkańcami dzielnicy Wyczerpy. Rozmawiali o bezpieczeństwie.


Śmiertelny wypadek w Kościelcu

14 marzec, 2019 - 14:00
W dniu dzisiejszym na terenie powiatu częstochowskiego doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Około godziny 4.40 w miejscowości Kościelec w wyniku zderzenia z pojazdem ciężarowym śmierć poniosła 52-letnia kobieta, kierująca rowerem.


Uwaga kierowcy! W piątek możliwe utrudnienia na DK-1 w Częstochowie

14 marzec, 2019 - 00:00
W dniu 15 marca 2019 roku możliwe są utrudnienia na trasie DK-1 na wysokości miejscowości Lubojenka. Na odcinku budowanej autostrady A1 w godzinach 12:00 - 17:00 podwykonawcy zapowiedzieli protest. Poruszające się po jezdni maszyny budowlane mają w tym miejscu spowalniać ruch pojazdów.


Nowy punkt konsultacyjny dla mieszkańców dzielnicy Dźbów

13 marzec, 2019 - 17:00
Dzielnicowy z Komisariatu II Policji w Częstochowie sierż. szt. Norbert Błachowicz wyszedł naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności i od dzisiaj będzie przyjmował mieszkańców Dźbowa w nowym punkcie konsultacyjnym. W ramach akcji "Dzielnicowy Bliżej Nas" interesanci będą mogli skorzystać z porad policjanta w każdą środę w godzinach 10:00 - 12:00. Serdecznie zapraszamy.


Debata społeczna w dzielnicy Wrzosowiak

13 marzec, 2019 - 09:00
W dniu 8 marca 2019 roku odbyła się debata społeczna z mieszkańcami dzielnicy Wrzosowiak. Policjanci z komisariatu II w Częstochowie wspólnie z mundurowymi z wydziału prewencji oraz strażą miejską przeprowadzili debatę społeczną w Szkole Podstawowej nr 36 w Częstochowie. Omawiali plany priorytetowe dzielnicowych.


Prostest podwykonawców na DK-1 w Częstochowie - możliwe utrudnienia

13 marzec, 2019 - 09:00
W dniu 15 marca 2019 roku podwykonawcy, którzy wykonują prace na odcinku budowanej autostrady A1 zapowiedzieli protest. Utrudnienia przewidziane są w godzinach 12:00 - 17:00 na drodze krajowej nr 1. Protestujący będą spowalniali ruch poruszając się maszynami budowlanymi po drodze.


O cyberprzemocy z uczniami

13 marzec, 2019 - 00:00
Policjanci z prewencji przeprowadzili prelekcję na temat cyberprzestępczości w Olsztynie. Mundurowi poruszyli również kwestię zwalczania szantażu i wymuszeń seksualnych on-line popełnianych na dzieciach w ramach kampanii "Powiedz NIE". Uczestnikami spotkania byli uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.


Sprzedał narkotyki za dwie butelki piwa

12 marzec, 2019 - 11:00
W ubiegły piątek funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zatrzymali 3 osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające. Do zatrzymania doszło w m. Starcza. Policjanci zabezpieczyli ponad 20g marihuany.


Fałszywa policjantka zatrzymana

12 marzec, 2019 - 09:00
Policjanci z częstochowskiego Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali mieszkankę Świętochłowic, która brała udział w oszustwie pod legendą. Wspólnie z innymi osobami wyłudziła od mieszkanki Częstochowy ponad 20 tys. zł. Tym razem oszuści podawali się za policjantów Centralnego Biura Śledczego Policji.


Prelekcja w Kłomnicach z okazji Dnia Kobiet

11 marzec, 2019 - 15:00
W dniu 8 marca 2019 roku z okazji Dnia Kobiet zastępca komendanta miejskiego mł. insp. Mariusz Strzelecki wziął udział w zorganizowanej przez częstochowski ruch drogowy prelekcji dla seniorów z Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Kłomnicach. Spotkaniu przewodniczył prezes Ryszard Całus. Zaproszeni goście - poseł Lidia Burzyńska, Starosta Częstochowski Krzysztof Smela oraz Wójt Gminy Piotr Juszczyk złożyli życzenia przedstawicielkom płci pięknej.


Kulturalny Sznupek

11 marzec, 2019 - 14:00
Policjantka z częstochowskiej drogówki wraz ze Sznupkiem wystąpiła na scenie w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Czętochowie. Mundurowa opowiedziała dzieciom o bezpieczeństwie na drodze oraz przeprowadziła konkurs wśród widzów. Sznupek chętnie pozował do zdjęć.


Amator filmów na DVD w rękach policji

11 marzec, 2019 - 12:00
Pod koniec lutego 2019r. w jednym ze sklepów na terenie galerii handlowej nieznany mężczyzna dokonał kradzieży 26 płyt DVD o wartości ponad 1tys. zł. Mężczyznę zatrzymano w ubiegłą sobotę, podczas kolejnej wizyty w tym samym sklepie. Został rozpoznany przez pracownika, a następnie zatrzymany przez policjantów z komisariatu IV w Częstochowie.


Dzień Kobiet w Komendzie Miejskiej Policji

8 marzec, 2019 - 08:00
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie spotkało się z przedstawicielkami płci pięknej, by złożyć najserdeczniejsze życzenia. Padło wiele ciepłych słów z ust kadry kierowniczej. Każda z kobiet otrzymała kwiatka.


Policja szminką pisana

7 marzec, 2019 - 20:00
Pomimo, że płeć piękna od lat utożsamiana jest ze szpilkami, zwiewnymi sukienkami oraz czerwoną szminką na ustach, coraz więcej kobiet decyduje się na pracę w policji. W częstochowskim garnizonie pracują 93 funkcjonariuszki oraz 99 kobiet w korpusie służby cywilnej. Dzisiaj, w Międzynarodowym Dniu Kobiet pytamy czy kobiety w ogóle się do tego zawodu nadają?


Child Alert

7 marzec, 2019 - 15:00
Policjanci poszukują 3-letniej Amelki i jej matki Natalii, które dzisiaj około godziny 10:00 zostały uprowadzone przez dwóch zamaskowanych mężczyzn sprzed bloku przy ul. Hallera 47 w Białymstoku. Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziewczynki i jej mamy, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji. Na czas funkcjonowania Child Alert uruchomione zostało Call Center pod nr 995, na które można przekazywać wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionych.


Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta