Green Pack Święta
 
Promed Optyk. CZAS NA WZROK 40 +
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Warsztaty cyrkowe dla dzieci

 

Żongluj z nami! – bezpłatne warsztaty cyrkowe

dla dzieci

 

 Chodzenie na szczudłach, żonglowanie piłeczkami czy kręcenie talerzami – to tylko niektóre ze sztuczek, jakie będą mogli poznać najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Częstochowa. W najbliższą niedzielę podczas cyrkowych warsztatów maluchy spotkają się z zabawnym klaunem oraz wezmą udział w licznych konkursach i zabawach. Nie zabraknie także pełnego magii przedstawienia teatralnego.
 

Sięgająca XVIII wieku sztuka cyrkowa w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością, szczególnie wśród dzieci. Niezwykłe umiejętności cyrkowców czy groteskowe żarty klaunów wzbudzają zachwyt wśród najmłodszych widzów. Już w najbliższą niedzielę 6 lipca najmłodsi goście galerii handlowej poznają pełen radości świat cyrku podczas spotkania z cyklu „Bajkowe niedziele”.
Podczas warsztatów młodzi cyrkowcy będą mogli spróbować swoich sił między innymi w chodzeniu na miniszczudłach czy żonglowaniu różnymi przedmiotami. W powietrzu unosić się będą między innymi piłeczki i obręcze. Pod czujnym okiem animatora maluchy dowiedzą się również, jak zakręcić cyrkowymi talerzami, a także poznają zabawy z chustą animacyjną. Maluchy będą również mogły wspólnie zagrać w kalambury o tematyce cyrkowej, a także zmierzą się w grze w kręgle czy w rzucie do celu.  Na najlepszych uczestników czekają drobne upominki.
W specjalnym kąciku plastycznym najmłodsi stworzą natomiast wyjątkowe zwierzaki z masy solnej, a zabawny klaun wyczaruje z balonów kształty egzotycznych zwierząt.
Po cyrkowych figlach maluchy będą mogły także wziąć udział w bezpłatnym przedstawieniu teatralnym. Widzowie poznają historię dwóch chłopców – Jacka i Placka – którzy uciekają od swoich codziennych obowiązków do krainy baśni i fantazji. Co ich tam czeka i jak na ich zachowanie wpłynie spotkanie z bobrem czy pelikanem?

Spotkanie dla dzieci z cyklu „Bajkowe niedziele” odbędzie się 6 lipca w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej. W kreatywnych warsztatach i zabawach można wziąć udział w godzinach 14.00 – 17.00. Spektakl teatralny „Jacek i Placek” odegrany zostanie o godzinie 17.00.
 
Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta